Čo robiť, keď ste druhým ukradnutá

Máte vo svojom okolí priateľa, kamarátku, niekoho z rodiny, alebo šéfa, či kolegu v práci, pri ktorom sa Vám často stáva, že nech robíte čokoľvek, tak aj keby ste sa na hlavu postavili, tak je to tomu človeku srdečne jedno?

Je to pre Vás už vyslovene neúnosné a cítite sa kvôli tomu rozladene?

Dokážem si predstaviť, ako sa cítite. Keď som sa rozhodla v roku 2010 odísť z manželstva, prišla som o veľa kontaktov, preriedil sa mi zoznam kamarátov, prestala som sa stretávať s rodinou a celkovo som sa úplne uzavrela. S tým zároveň súviseli moje pretrvávajúce depresívne stavy a nedoriešená minulosť, ktorá ma veľmi ťažila. Pociťovala som taktiež obrovskú prázdnotu a bola som presvedčená o tom, že druhým ľuďom je úplne ukradnuté, čo sa so mnou deje.

Odvtedy som ale posunula svoje rozmýšľanie a život na úplne iný level. A keď sa to podarilo mne, tak som si istá, že to dokážete tiež 🙂

Takže pokiaľ Vás trápia podobné pocity, tak dnes by som sa s Vami chcela vo videu podeliť o 6 jednoduchých tipov, čo robiť v takejto situácii.

Keď sa Vám páčilo dnešné video, dajte mu like na Facebooku, zdieľajte ho a napíšte mi dolu v komentároch, či sa viete sami doceniť?

Máte otázku, na ktorú ste vo videotipoch zatiaľ nenašli odpoveď? Navrhnite svoju tému a odpoviem Vám vo videu. 

Ak ste si ešte nestiahli zadarmo Váš Denník úspechov, kliknite sem a zlepšite si výrazne svoj pocit zo seba hneď teraz.

Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre