Volám sa Nora Šulíková.

Som certifikovaná transformačná koučka, autorka knihy Šťastie na dosah, mama úžasného 16-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť.
 

Chcete spolupracovať s niekým, kto o zmene stále len rozpráva, alebo s niekým, kto prešiel výraznou zmenou v rôznych oblastiach života?

2000 – 2006

Počas štúdia na univerzite som začala pracovať na voľnej nohe ako lektorka anglického a nemeckého jazyka v rôznych malých jazykových školách a pokračovala som v tom aj po skončení štúdia. Bolo to veľmi únavné, pretože som učila individuálne a skupinové kurzy od 8:00 rána do 22:00 večer,  s minimálnymi prestávkami,  a niekedy aj dve hodiny naraz, ak som stíhala, tak som obedy jedla rýchlo na studeno a na stojáka – jednoducho crazy. Chodila som sa na privát vlastne len vyspať.

Veľmi skoro som zistila, že táto forma práce ma nebude dlhodobo napĺňať a bolo mi to jasné aj z toho dôvodu, že som sa musela ´domáhať´ nejakého voľného času. 


\"Zmeny v mojej angličtine boli veľké. V škole som ju nenávidela, no na hodiny k Nore som chodila veľmi rada. Bola som vždy uvoľnená, akoby som si išla posedieť s kamarátkou. Ďalšia zmena, ktorá bola pre mňa zásadná je, že som sa uvoľnila v hovorení, aj napriek tomu, že som nie vždy hovorila správne a nehanbila som sa. A vôbec najviac sa mi páčila Nora sama. Keď jednoducho niekto nerobí stresy, je vždy dobre naladený a nemá problém hovoriť o čomkoľvek, tak druhý cíti to isté.\"

Eda Krázelová, študentka psychológie

2006 – 2010

Všetko, do čoho sa v živote púšťam, robím vždy úprimne a s veľkým nadšením. Preto sa mi manželstvo zdalo ako prirodzené vyústenie niekoľkoročného vzťahu. Necelý rok po svadbe sa nám narodil úžasný syn. Rozhodla som sa zostať s ním celé tri roky doma a popritom pracovať z domu. Bola som síce nadšená z krásneho dieťaťa, ale pri predstave, že budem celé dni doslova uväznená medzi štyrmi stenami, sa mi robilo nevoľno. Žiadna z mojich kamarátok ešte totiž na dieťa vôbec nepomýšľala a nemala som preto v dosahu nikoho naladeného na rovnakej vlne, s kým by som sa o svoje pocity podeliť. Celodenné monológy - teda pokiaľ sa moje dieťa nenaučilo rozprávať - ma nenapĺňali tak, ako som si predstavovala, aj napriek tomu, že som naďalej pracovala z domu. Nemala som rozhodne pocit, že svoj potenciál využívam naplno. Teda mala som pocit, že ho nevyužívam vôbec... Trpela som okrem toho aj nadváhou 95 kg (z mojich pôvodných 53 kg!!) a vôbec som sa o seba nestarala. Nechodila som napríklad ani ku kaderníčke (vlastne som nikdy predtým nebola u kaderníčky...), ani do spoločnosti a veľmi často som pociťovala obrovskú úzkosť a depresiu.

Spolu s mužom a kamarátom sme vymysleli medzinárodné umelecké podujatie MULTIPOINT, ktoré sa neskôr etablovalo na domácej aj zahraničnej umeleckej scéne.  

To bolo niečo, čo som nevyhnutne potrebovala, aby som našla spôsob, ako mať zaujímavú činnosť, možnosť zaoberať sa aj niečím iným ako sebou a zároveň komunikovať so svetom po anglicky.


\"Neviem si spomenúť na lepšie strávený čas v mojom živote, ako na tých desať dní, ktoré som strávil na podujatí MULTIPOINT. Zúčastniť sa bola čistá radosť.\"

Julian McKinnon, Nový Zéland


\"MULTIPOINT bol veľmi energetický a inšpiračný priestor pre vytváranie nových nápadov a pre moju tvorivú prácu.\"

Dhaneshwar Shah, India


\"MULTIPOINT bolo veľmi úspešné podujatie a mal som veľké šťastie, že som sa mohol zapojiť. Bola to príležitosť, aká sa človeku vyskytne len niekoľkokrát za život.\"

Rob Waldeck, Kanada


\"Každý aspekt bol zorganizovaný perfektne, rôznorodo a podnecujúco. Myslím si, že MULTIPOINT bol jedinečný a neprekonateľný zážitok v umeleckom a ľudskom rozmere.\"

Elena Ascari, Taliansko


\"Počas MULTIPOINTu všetko plynulo tak, ako keby problémy boli to posledné, čo trápi svet. Oduševnenosť, profesionalita a radosť.\"

Rafi Munz, Izrael

2010 – 2012

Do môjho nadšenia zrazu prišiel šok, v pozitívnom aj negatívnom zmysle. V lete 2010 sa mi rozpadlo niekoľkoročné manželstvo a zrazu sa môj život začal uberať úplne iným smerom. Musela som začať riešiť existenčné záležitosti ešte viac, ako dovtedy. Niekedy som mala na pár dní len niekoľko centov v peňaženke, na čo som rozhodne nebola hrdá, ale nevedela som si pomôcť a upadala som do veľkých depresií. Bežne som niekoľko dní nejedla, aby som mohla kúpiť za posledné peniaze jedlo pre dieťa...

Podarilo sa mi na pár mesiacov získať prácu na veľkom európskom vzdelávacom projekte, ktorý ma na niekoľko dní vždy vytrhol z najhlbšej depresie. Ale nakoniec aj ten skončil po relatívne krátkom čase...

No predo mnou bola ešte dlhá cesta k nadýchnutiu sa...

Dva dlhé roky som doslova chodila po kanáloch. Rozhodla som sa z manželstva odísť, prišla som o veľa kontaktov, preriedil sa mi zoznam kamarátov, prestala som sa stretávať s rodinou a celkovo som sa úplne uzavrela. S tým zároveň súviseli moje pretrvávajúce depresívne stavy a nedoriešená minulosť, ktorá ma veľmi ťažila. Vyfajčila som obrovské množstvo cigariet a vypila nespočetné litre alkoholu... Dostala som sa až na totálne dno a všetko som videla iba čierne, až som sa dostala na úplný pokraj a len tak tak som sa zachránila... 

Pozitívne v tomto období pre mňa okrem môjho dieťaťa bolo to, že som spoznala človeka, ktorý mi prišiel do cesty nečakane a otočil môj spôsob rozmýšľania o 180 stupňov.

2012

 

S novým partnerom sme začali zdieľať život aj pracovné záležitosti. Vytvorili sme s pomocou programátora veľkú online platformu pre rodičov s deťmi, dostali sme sa do finále niekoľkých medzinárodných súťaží, ale nič sme nevyhrali. Riešenie webstránky so všetkými technickými záležitosťami sa naťahovalo neskutočne dlho. Doháňalo ma to do šialenstva, pretože som na tento projekt minula všetky ušetrené peniaze a ešte som si aj musela požičať. Nemala som totiž žiadny prepracovaný plán a nakoniec celá táto snaha po dvoch rokoch intenzívnej prípravy stroskotala...

Takže som zase začínala odznova.

Preto som si povedala, že s tým musím niečo spraviť a začala som sa intenzívne zaujímať o online biznis – podnikanie z domu prostredníctvom internetu a taktiež o osobný rozvoj. Cítila som, že niekde musí existovať spôsob, ako sa dostať na úplne iný level v rozmýšľaní, biznise a celkovo v živote.

To bola inšpirácia, ktorú som nevyhnutne potrebovala, aby som našla spôsob, ako mať svoj život pod kontrolou.

BEZPLATNÝ WEBINÁR

AKO SI VYLIEČIŤ ZLOMENÉ SRDCE Z NEŠŤASTNEJ LÁSKY

A SEBAVEDOMO SI PRITIAHNUŤ LÁSKYPLNÝ VZŤAH

(bez nutnosti riskovať trápne randenie a zbytočného mrhania času na “nesprávnych” mužov)

3 tajomstvá, ako otvoriť svoje srdce láske a doslova magneticky si pritiahnuť ideálneho partnera,

aj keď si myslíte, že to nedokážete, alebo sa vám to zatiaľ nedarí aj napriek tomu, že sa o to pokúšate.  

Webinár sa bude vysielať online cez internet, preto si ho môžete pozrieť z pohodlia domova.

Stačí sa len zaregistrovať zadaním svojej e-mailovej adresy.

2013

Prišiel rozvod a zároveň odľahčenie. Moja túžba rozvíjať sa vo všetkých oblastiach začala ešte rýchlejšie narastať. Začala som pracovať výlučne s individuálnymi študentmi angličtiny a rozvíjať vlastné podnikanie, vytvorila som prvú webstránku týkajúcu sa kurzov angličtiny, ktorú mi pomáhal dolaďovať môj partner a začala som sa celkovo oslobodzovať od predchádzajúceho spôsobu života. Konečne sa mi podarilo nadýchnuť. 

Znovu sa postupne nadviazali vzťahy s rodinou v novej pretransformovanej podobe a taktiež som sa začala vzdelávať v oblasti koučingu, osobného rozvoja, dynamickej meditácie, kreatívnej vizualizácie, začala som pravidelne cvičiť jogu a meditovať, venovať sa viac práci s intuíciou a čistením energií a celkovo som začala riešiť úplne iné veci, ako dovtedy.

Tá zmena v rozmýšľaní a nastavovaní si života sa nedá len tak opísať, takú zmenu treba naozaj zažiť. Je to fakt neopísateľné...


\"Nemala som žiadne zábrany ísť na kurz, ktorý Nora vytvorila. Potrebovala som totiž každý deň robiť niečo s angličtinou. Rozumiem viac a cítim sa happy 🙂 Každý deň tam bolo plno pozitívnej energie a nových informácií. Určite tento kurz odporúčam. Je to unikátny spôsob, ako sa učiť angličtinu, človek získa nové perspektívy a super pozitívny prístup k angličtine. Bola som nadšená každý deň!!!\"

Lucia Fabová, výtvarníčka

2014

 

Začali sme oveľa viac cestovať, užívať si viac spoločných zážitkov, vzdelávania, dobrého jedla a radosti, wellnessu, športu a šťastia...

Spravila som si viaceré medzinárodné certifikáty v oblasti NLP (neurolingvistické programovanie) a dynamickej meditácie a začala som intenzívne pomáhať ľuďom meniť ich presvedčenia, zlozvyky, návyky a celkovo im pomáhať v rozvoji v rôznych oblastiach života. Popritom sme naštartovali online jazykovú školu teraz už aj s online kurzom ENGLISH: A LOVE STORY a konečne to už začalo fungovať. Nadviazala som spoluprácu s ďalšími profesionálnymi lektormi a rozšírila tak svoj dovtedajší spôsob fungovania.

Ale čo ma teší najviac, naučila som sa, ako jednoducho odblokovať uviaznuté emócie, a ako sa zbaviť psychickej záťaže a rôznych nánosov, ktoré sa mi vytvorili počas života, alebo preniesli na mňa z niekoho iného.


\"S Norou sa mi veľmi dobre spolupracovalo aj preto, že to išlo tak nejak samo. Iba vďaka transformačným technikám som definitívne stratila chuť na zákusky a biele pečivo. Jej prístup je podľa mňa geniálny. Je milá, vždy usmiata a naladená počúvať ako dobrá priateľka, ale zároveň vyžaduje aj aktívnu spoluprácu. Koučing s Norou jednoznačne odporúčam. Má všetky predpoklady na to, aby empaticky zmapovala problémy, aktuálny stav človeka a zodpovedne poradila a pomohla mu vidieť jeho situáciu z nadhľadu a nájsť riešenia. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí potrebujú dosiahnuť harmóniu so sebou samým.\"

Alexandra Fáziková, architektka

2015

Intenzívne sa venujem NLP transformačnému a emočnému koučingu s individuálnymi klientkami a pracujem s menšími skupinkami žien, ktorým záleží na napredovaní a rozvíjaní svojho nekonečného potenciálu.

Chcete zažiť výraznú zmenu na vlastnej koži?

 ZISTITE VIAC O EMOČNOM DETOXE® >>

\"Keďže som ešte predtým nevyskúšala žiadny koučing, obávala som sa, na akej úrovni to bude prebiehať, čo mám od toho očakávať a či naozaj môžem zmeniť niektoré hlboko zakorenené veci behom pár desiatok minút. Negatívne presvedčenie, na ktorom sme pracovali sa stratilo okamžite a tiež už nemám chuť na dezert po hlavnom jedle. Prostredníctvom koučingu s Norou som zažila veľmi rýchlu zmenu presvedčení a zlozvykov pomocou techník, ktoré sme spravili. Pracovať s ňou bolo veľmi príjemné a pomohlo mi to v mnohých veciach. Oslobodila som sa od vecí, ktoré som nevedela inak odstrániť. Určite transformačný koučing s Norou odporúčam, pretože má profesionálny a trpezlivý prístup a za krátky čas dokáže odstrániť negatívne a blokujúce presvedčenia, ktoré dlhé roky môžu spôsobovať problémy na podvedomej úrovni.\"

Naďa Šoltýsová, lekárka, www.biolekarka.sk

ŠŤASTIE NA DOSAH

Staňte sa najšťastnejším človekom, akého poznáte.

V škole nás učili toho veľa, ale to, ako sa cítiť šťastne, nás neučili. Šťastie však každý z nás v živote hľadá a veľmi po ňom túži.
Kniha Šťastie na dosah vás nabije novou energiou, zharmonizuje život a nakopne vás k vytúženej zmene. Je skvelým sprievodcom pre všetkých, ktorí sa chcú cítiť šťastne, viesť spokojný a naplnený život. Ponúka prvý krok k oslobodeniu sa od starých a nefunkčných návykov a otvára nové možnosti na tvorenie svojho vlastného príbehu. V tejto knihe vám odhalím najlepšie overené tipy, ktoré z vás dokážu spraviť najšťastnejšieho človeka, akého poznáte.

VZDELANIE ⋅ TRÉNINGY⋅ CERTIFIKÁTY

VZDELANIE

ŠTÁTNICA Z ANGLICKÉHO A NEMECKÉHO JAZYKA A LITERATÚRY (Filozofická fakulta UKF, Nitra)

ŠTÁTNICA Z PSYCHOLÓGIE A PEDAGOGIKY (Pedagogická fakulta, UKF Nitra)

CERTIFIKÁTY

CECP, CERTIFIED EMOTION CODE PRACTITIONER, (medzinárodný certifikát)

NLP SUPER PRACTITIONER, NEURO LINGUISTIC PROGRAMMING (medzinárodný certifikát)

NLP NEW CODE PRACTITIONER, NEURO LINGUISTIC PROGRAMMING (medzinárodný certifikát)

THE SILVA METHOD: SILVA INTUITION SYSTEM, SILVA LIFE SYSTEM (medzinárodný certifikát)

THE SILVA ULTRA METHOD: DYNAMIC MEDITATION SYSTEM (medzinárodný certifikát)

THE SILVA METHOD: SILVA MANIFESTING PROGRAM (medzinárodný certifikát)

ABSOLVOVANÉ TRANSFORMAČNÉ TRÉNINGY

MARISA PEER – UNCOMPROMISED LIFE – HYPNOTHERAPHY, coaching program

Dr. BRADLEY NELSON - THE EMOTION CODE, energy healing program

VISHEN LAKHIANI: THE ENVISIONING METHOD, online coaching program 

VISHEN LAKHIANI: EXTRAORDINARY BY DESIGN, online coaching program 

GINA DEVEE - LIVE & LUXURIOUS, coaching program

CHRISTIE MARIE SHELDON – UNLIMITED ABUNDANCE, intensive energy healing program

AJIT NAWALKHA - EVERCOACH, online coaching program

JOHN ASSARAF - BRAINATHON, intensive online training

 

ABSOLVOVANÉ BUSINESS TRÉNINGY

MARIE FORLEO B-SCHOOL

Online Marketing Intensive Business Program, New York, USA

T. HARV EKER\'S SIGNATURE PROGRAM: MILLIONAIRE MIND INTENSIVE

Success Resources, London, UK (lektor: Robert Riopell)

T. HARV EKER\'S SIGNATURE PROGRAM: GUERRILLA BUSINESS INTENSIVE

Success Resources, London, UK (lektori: Alex Mandossian, Mac Attram, J.T.Foxx)

J.T. FOXX – MARKETING & BRANDING, London, UK

AMY PORTERFIELD – WEBINARS THAT CONVERT, intensive online business program

NATHALIE LUSSIER: AMBITIONALLY VAULT, digital strategy intensive program
(Websites Made Easy, Simple SEO, Launch It And Profit, Expand Your Reach)

BEZPLATNÝ WEBINÁR

AKO SI VYLIEČIŤ ZLOMENÉ SRDCE Z NEŠŤASTNEJ LÁSKY

A SEBAVEDOMO SI PRITIAHNUŤ LÁSKYPLNÝ VZŤAH

(bez nutnosti riskovať trápne randenie a zbytočného mrhania času na “nesprávnych” mužov)

3 tajomstvá, ako otvoriť svoje srdce láske a doslova magneticky si pritiahnuť ideálneho partnera,

aj keď si myslíte, že to nedokážete, alebo sa vám to zatiaľ nedarí aj napriek tomu, že sa o to pokúšate.  

Webinár sa bude vysielať online cez internet, preto si ho môžete pozrieť z pohodlia domova.

Stačí sa len zaregistrovať zadaním svojej e-mailovej adresy.