'Uvedomila som si, aký je život úžasný.'

Hneď po prvej meditácii som si „zrazu“ uvedomila, aký je život úžasný a aké možnosti a príležitosti mi prináša. Nešlo mi však o nič všeobecné, ale pozrela som sa spätne na niekoľko posledných dní, na svoje reakcie “ vtedy“  a to, ako som ich „nanovo“ začala vnímať. 

Meditáciu Finančná prosperita určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“.  Luďom, ktorí si chcú pritiahnuť bohatstvo a hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.

Katka Berceli Olesová, lektorka šitia, www.akousit.sk

'Je mi cťou s Tebou spolupracovať.'

Milá Norika, všetko, čo robíš v oblasti koučingu, tréningov a videí je smerované k šťastiu Tvojich klientov. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti a to všetko si skĺbila práve v knižke Šťastie na dosah. Je dôkazom výnimočného prístupu k životu, poslaniu rozdávať radosť a pomáhať druhým k šťastiu. Mnohé veci som na sebe vyskúšala a reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Ďakujem Ti, že si to všetko zhmotnila aj v takejto písomnej podobe. Je mi cťou s Tebou spolupracovať.

Stanka Šeminská, Nezávislá Elite Executive Senior Sales Director Mary Kay, www.seminska.sk

'Cítila som okamžitý efekt.'

Pri Norinej Večernej meditácii mi veľmi vyhovovala práve prirodzená cesta od konkrétneho obrazu k otvoreniu sa vlastnej intuícii. Táto meditácia preto nie je ani pri opakovanom počúvaní stereotypná.

Pri sústredenom počúvaní sa mi za 10 minút podarilo dosiahnuť dosť veľa a najlepšie na tom bolo, že vôbec nebolo ťažké docieliť, aby myseľ „spolupracovala“. Vlastne som cítila okamžitý efekt, mentálne aj fyzické odľahčenie, ktoré trvalo, aj keď som ráno vstala.

Dáša Beracková, prekladateľka

'Som sebavedomejšia a silnejšia.'

Nemala som obavy pustiť sa do Emočného detoxu ako takého. Už som absolvovala školenia osobnostného rastu a vedela som, že práca na sebe je nevyhnutná súčasť úspešného života. Skôr som sa obávala jeho načasovania. Vzhľadom k tomu, že v tom čase som prechádzala čerstvým rozchodom s mojim manželom, s ktorým mám aj deti. Nevedela som si predstaviť, ako mám zvládnuť túto životnú situáciu a ešte k tomu sa snažiť osobnostne rozvíjať. Preto aj moja prvá odpoveď bola nie, ale keď mi Nora vysvetlila, ako mi to môže pomôcť celé toto obdobie zvládnuť oveľa ľahšie a rýchlejšie, tak som si povedala, že to skúsim.

Cítim sa celkovo oveľa sebavedomejšia, silnejšia a hlavne mám pocit, že som našla v sebe skryté talenty a dary a nadobúdam nové poznania o sebe a svojich schopnostiach, o ktorých som ani netušila. Akoby som sa cez noc zmenila na Superwoman☺. Dostávam odpovede na otázky, ktoré by som si nikdy predtým nepoložila a pritom zásadne ovplyvňujú môj život. Vždy mám z toho zimomriavky.

Nora dokáže absolútne dokonalo, profesionálne, ľudsky a vizionársky sprevádzať všetkých ľudí emočným koučingom. Podľa mňa je to dar, ktorý je veľmi výnimočný a neviem si predstaviť nikoho iného, komu by som sa vedela bez obáv otvoriť na tejto úrovni. S rukou na srdci odporúčam emočný detox každému, kto sa chce mať rád ešte viac.

Slávka Vydarenáporadkyňa krásy

'Profesionálny a trpezlivý prístup.'

Keďže som ešte predtým nevyskúšala žiadny koučing, obávala som sa, ako to bude prebiehať, čo mám od toho očakávať a či naozaj môžem zmeniť niektoré hlboko zakorenené veci behom pár desiatok minút. Negatívne presvedčenie, na ktorom sme pracovali, sa stratilo okamžite a už nemám chuť na dezert po hlavnom jedle.

Prostredníctvom emočného koučingu s Norou som zažila veľmi rýchlu zmenu presvedčení a zlozvykov pomocou techník, ktoré sme spravili. Pracovať s ňou bolo veľmi príjemné a veľmi mi to pomohlo.

Oslobodila som sa od vecí, ktorých som sa nevedela inak zbaviť. Nora má profesionálny a trpezlivý prístup a za krátky čas dokáže pomocou Emočného detoxu odstrániť bloky, ktoré dlhé roky môžu spôsobovať problémy na podvedomej úrovni.

Naďa Šoltýsová, lekárka, www.biolekarka.sk

'Obohacujúci obsah.'

Forma spracovania Večernej meditácie je vynikajúca, jej dĺžka je primeraná a obsah obohacujúci.

Jozef Opálený, podnikateľ, www.debongre.com

'Zlepšil sa mi spánok.'

Po Večernej meditácii som intenzívne vnímala svoje sny. Snívalo sa mi veľa rôznych vecí, nie vždy príjemných, ale v podstate som sa budila s fajn pocitom a každým dňom to bolo lepšie a lepšie.

Uz za 4 dni sa mi spánok zlepšil, zaspala som takmer hneď po meditácii, poslednú noc som spala vkuse 8 hodín! Celkovo sa cítim uvoľnenejšie a pohodovejšie. Najviac sa mi páči, ze meditácia trvá len 10 minút a zároven je veľmi intenzívna. V hlave si prejdem celý svoj deň, \"zahodím\" negatívne veci a zaspávam s príjemným pocitom. Páči sa mi aj príjemný a upokojujúci hlas 😉

Monika Schenková, Senior Sales Director, Mary Kay

'Plno dobrej energie.'

Ďakujem krásne, že som mohla tráviť super deň na workshope Šťastie na dosah. Si krásna, pozitívne mysliaca, stále usmiata žena a som rada, že som ťa spoznala. Workshop bol plný meditácie, dobrej energie a krásnych, milých žien okolo. Ďakujem, si slniečko 🙂

Jannet Kukučková

'Získala som iný uhol pohľadu.'

Workshopu Šťastie na dosah som za zúčastnila, pretože som mala za sebou emocionálne náročný rozvod. Okrem toho som mala prácu, ktorá ma veľmi frustrovala a toto všetko sa začalo odrážať už aj na mojom zdravotnom stave. Potrebovala som zmenu.

Po absolvovaní workshopu som si začala viac uvedomovať hodnotu môjho nového partnera a začala som si viac užívať náš vzťah. Tiež som odišla z práce a plánujem rozbehnúť vlastný biznis, kde budem sama sebe pánom. 

Workshop Šťastie na dosah určite odporúčam všetkým ženám. Ja sama som zistila, že každá z nás má nejaké trápenia, ktoré potrebuje spracovať. Na veľa vecí som vďaka workshopu, Nore ako výbornej lektorke a tiež ďalším účastníčkam, získala iný uhol pohľadu a zistila, že šťastie máme naozaj na dosah.

Valéria Müllerová

'Ľahšie ku mne prichádzajú príležitosti a objednávky.'

Celá meditácia Finančná prosperita je krásna a veľmi príjemná! Od začiatku, až do konca... je uvoľnujúca a inšpirujúca. Po jej počúvaní sa od cítim kľudnejšia a celkovo istejšia sama sebou. Taktiež som si istejšia aj tým, že mám okolo seba veľa príležitostí k prosperite a aj ich aj lepšie rozoznávam a využívam.

Hneď po prvom vypočutí sa mi stala zaujímavá vec a to taká, že počas meditácie mi prišla na myseľ jedna klientka, ktorá sa mi dlhší čas neozývala a pár minút po tejto meditácii mi od nej prišla sms-ka priamo aj s objednávkou. Celkovo mám pocit, že svoju prácu robím s oveľa lepšou energiou a istotou a že mi ľahšie prichádzajú príležitosti a aj samotné objednávky. Aj vďaka tomu si svoju prácu ešte lepšie užívam a aj svojim klientkám rozdávam ešte viac radosti a nadšenia 🙂

Určite meditáciu vrelo odporúčam. Uvoľní, otvára myseľ novým možnostiam, posilňuje vieru v seba, v príležitosti okolo nás a v to, že si zaslúžime dosahovať svoje ciele a sny a že sme schopní to aj dokázať. Veľké ďakujem!!! 

Mirka Čačíková, nezávislá kozmetická poradkyňa, Mary Kay

BEZPLATNÝ WEBINÁR

AKO SI VYLIEČIŤ ZLOMENÉ SRDCE Z NEŠŤASTNEJ LÁSKY

A SEBAVEDOMO SI PRITIAHNUŤ LÁSKYPLNÝ VZŤAH

(bez nutnosti riskovať trápne randenie a zbytočného mrhania času na “nesprávnych” mužov)

3 tajomstvá, ako otvoriť svoje srdce láske a doslova magneticky si pritiahnuť ideálneho partnera,

aj keď si myslíte, že to nedokážete, alebo sa vám to zatiaľ nedarí aj napriek tomu, že sa o to pokúšate.  

Webinár sa bude vysielať online cez internet, preto si ho môžete pozrieť z pohodlia domova.

Stačí sa len zaregistrovať zadaním svojej e-mailovej adresy.

'Zažili sme kopec zábavy.'

Aj keď som nevedela, čo ma čaká, z počutia kamarátky som vedela, že sa mám na čo tešiť 🙂 Vďaka meditáciám sa moja myseľ ešte viac ukľudnila. Workshop Šťastie na dosah bol nabitý veľkou pozitívnou energiou, úžasnými informáciami, milotou a zažili sme kopec zábavy.

Workshop sa mi veeeľmi páčil, Nora je veľmi milá a pozitívna duša, a aj takí ľudia sa tam stretli. Spoznala som úžasné žienky, naučila som sa nové veci, ako si viac pritiahnuť šťastie a to, čo si prajem 🙂

Jana Majlátováfacebook.com/KaKukArt

'Veľmi intenzívny zážitok.'

Prvýkrát po Večernej meditácii mi začali tiecť slzy, nevedela som to zastaviť... Ale veľmi mi to pomohlo, bol to veľmi intenzívny zážitok.

Podľa mňa, každý človek, ktorý chce zmeniť svoj život k lepšiemu, by mal frčať na tejto meditácii. Je neskutočne oslobodzujúca 🙂 

Ivana Pindúrová, administratívna pracovníčka

'Super pomôcka na uvoľnenie strachu a napätia.'

Mala som obavy z nedostatku času a priestoru. Večer sa mi zatiaľ meditovať nepodarilo, preto to robím každé ráno... Ráno, po meditácii, som uvoľnená a naladená na všetky výzvy 🙂 Páči sa mi, že je pre mňa jednoduché si to predstaviť. Jednoznačne odporúčam.

Večerná meditácia je super pomôcka na uvoľnenie strachu a napätia, ktoré nás zväzujú a brzdia. Je to pre mňa niečo ako modlitba... Pokúsim sa túto meditáciu prehodiť na večer, pretože by som mohla zaspávať kľudnejšia 🙂

Alexandra Fáziková, architektka

'Prestal sa mi dvíhať tlak z niektorých ľudí.'

Nemal som žiadne obavy pustiť sa do meditovania pomocou Večernej meditácie, okrem toho, že zaspím so sluchátkami na ušiach 🙂

Prestal sa mi dvíhať tlak z niektorých ľudí, hoci oni sa správajú rovnako, ako predtým. Som nútený s nimi vychádzať a dosť mi pomáha, že ma už viac nerozhodia. ROZHODNE ju odporúčam, v kľudnom, vyvetranom prostredí, večer... Aj sa po nej lepšie spí 🙂

Jaroslav Šoltýssoftvérový vývojár

'Bola som nadšená každý deň.'

Nemala som žiadne zábrany ísť na online kurz, ktorý Nora vytvorila. Potrebovala som totiž každý deň robiť niečo s angličtinou.

Rozumiem viac a cítim sa happy 🙂Každý deň tam bolo plno pozitívnej energie a nových informácií. Bola som nadšená každý deň!!!

Lucia Fabová, výtvarníčka

'Zobúdzam sa plná energie.'

Priznám sa, že keď som zbadala prvýkrát Noru, neskutočne mi sadla ako človek. Jej vystupovanie, energia a sebavedomie boli priam hmatateľné. Mala som pocit, že ju poznám už roky. Od začiatku mi bola veľmi sympatická a práve preto, keď mi predstavila Emočný detox, som sa rozhodla, že do toho idem. Jednoducho som len vedela, že toto je niečo, čo môže posunúť kvalitu môjho života na úplne inú úroveň. A nemýlila som sa.

Najväčšie zmeny vidím na svojej psychike. Zobúdzam sa plná energie a chuti do nového dňa a dokonca mi stačí menej spánku ako predtým. To, čo ma však na celom tom najviac zaujalo je efektivita, akú Nora dokáže dosiahnuť už v priebehu prvého stretnutia. A problém, situácia, či čokoľvek iné, s čím si sami neviete rady a riešite to možno aj roky, sú zrazu preč.

Preto, ak ste sa ocitli vo svojom živote v slepej uličke, či jednoducho neviete ako ďalej, alebo potrebujete zhodiť nejaké to kilo a nič Vám nefunguje, ste na tej najsprávnejšej adrese.

Lenka Gúckaštudentka

'Cítim sa lepšie.'

Nevedela, čo ma čaká, ale názov Večerná meditácia znel upokojujúco, tak aj preto som do toho išla. Keď som to počúvala, potrebovala som sa na to naladiť, dať sa do kľudu. Zvyknem si čítať knihu pred spaním, takže to bola pre mňa novinka.

Najviac sa mi páčil pocit, ze sa dá nájsť pre všetko riešenie, pôsobilo to tiež odľahčene ku koncu. Odporúčam, ale chce to pravidelnosť, nájsť si pre seba a na meditáciu čas. Človek sa bude cítiť lepšie. Kľudne by som ju odporučila aj na ráno 🙂

Lívia Bátorová, medicínsky reprezentant

'Začal jsem se míň stresovat.'

Byl jsem zvědavý, jak Emoční detox funguje, jak to ovlivní mé chovaní a co se nového dozvím o sobě a své minulosti. Je to takový výlet v čase, ve kterém občas cestujeme i do generací našich předků a dozvídáme se o tom, co konkrétně formuje naše současné chování a psychiku.

Začal jsem se kvůli některým věcem míň stresovat, zlepšil si držení těla a zefektivnil se v rozhodování. Každý člověk si s sebou nese zátěže z minulosti, o kterých často vůbec netuší a ty ovlivňují jeho chování v přítomnosti. Proto si myslím, že čím víc lidí se díky téhle technice ‘vyladí’, tím lépe se nám může spolu žít a komunikovat.

Petr Bařinka, výtvarník, petrbarinka.cz

' Už viem povedať aj "nie"  a nerobiť veci za ostatných.'

Predtým ako som sa rozhodla pre Emočný detox, som mala problém komunikovať v angličtine a radšej som sa dorozumievala v nemčine, alebo rukami nohami, len nie po anglicky 🙂 Pri mojom štúdiu však musím pracovať s odborným textom v anglickom jazyku a to bolo pre mňa utrpenie.

Zároveň som nedokázala ľuďom povedať „nie“, čo ma veľmi hnevalo, ale nemala som odvahu to zmeniť. Cítim sa viac uvoľnene (už nie som ten uzlíček nervov). Približne do 2 týždňov som konverzvovala po anglicky a bolo to super 🙂

Angličtina už pre mňa nie je taký strašiak ako kedysi. Navyše už viem povedať aj \"nie\" a nerobiť veci za ostatných. Na koučingu sa mi najviac páčilo ako prirodzene prebiehali tieto zmeny v mojom živote. Určite Emočný detox odporúčam každému, kto chce riešiť svoj problém s angličtinou, resp. s komunikáciou ako takou. Je to výborný spôsob ako sa dozvedieť o sebe niečo viac a prekonať svoj strach.

Ramona Babošováštudentka

'Zlepšila sa moja viera v seba samu.'

Po celom dni strávenom na workshope Šťastie na dosah som sa cítila neskutočne nabudená, plná energie a pozitívnych myšlienok 🙂 Nevedela som vopred presne, čo od toho mám očakávať, nakoľko to bude interaktívne a aké žienky sa tam zídeme, to boli asi také kľúčové otázniky. 

Skvelé bolo naozaj všetko a hlavne sme všetko ihneď prakticky preklápali do svojho života. Zlepšila sa moja viera v seba samu. Prehodnotila som niektoré reakcie voči sebe, k ľuďom a tiež ako narábať so slovami... Všetko do seba zapadalo.

Nora je úžasná v tom, ako nám odovzdávala informácie a ako všetko na seba nadväzovalo. Ešte raz veľké ĎAKUJEM Nore za to, ako mne a ďalším ženám uľahčuje život a pomáha nájsť seba a svoje smerovanie 🙂 

Andrea Paxnerová

'Uvedomila som si, ako dôležité je užívať si každú chvílu naplno.'

Najväčšie obavy pred workshopom Šťastie na dosah som mala z rozchodu so svojim partnerom, resp. či sa rozísť alebo nie...a to sme sa ráno predtým znova a čerstvo pohádali... Po workshope v sobotu sme sa dohodli na rozchode a v nedeľu sme to vrátili späť. Všetko je teraz super, aj preto, že mi docvaklo veľa vecí, ktoré som dovtedy prehliadala a začala som si ich na partnerovi vážiť..

Uvedomila som si tiež, ako veľmi dôležité je užívať si každú chvílu práve teraz naplno, a vážiť si veci, ktoré som v živote dostala. Zažila som premenu negatívnych vecí, emócií, hnevu, strachu a bolesti na pozitívne. Pocítila a uvedomila som si lásku, najmä sama k sebe, ale aj k ostatným blízkym luďom. Dokázala som vysloviť nahlas svoje sny a túžby, ktoré sa teraz začali napĺňať. Nora, dodávam, že si úžasná!!!

Mirka Adamcová

'Bude sa Vám ľahšie dýchať.'

Neváhala som vôbec ani na chvíľu 🙂 Emočný detox mi pomáha ukľudniť sa, viac pozorovať seba aj okolie. Všímam si ešte intenzívnejšie súvislosti, rôzne detaily, zdanlivé náhody okolo mňa. Určite odporúčam túto techniku pre úplne každého človeka. Pomôže to zanalyzovať, pochopiť a zahodiť už nepotrebné myšlienky, či návyky, ktoré ho držia v zacyklenom kruhu, miesto toho, aby zužitkoval životný čas na pozitívny rozvoj.

Nora je príjemný človek, veľký profesionál, nadšený svojou prácou, v ktorej sa neustále vyvíja. Techniky, ktorými sa zaoberá, Vám určite zmenia \" flow\" a bude sa Vám ľahšie dýchať.

Lucia C.cestovateľka

'Uvedomila som si, že za svoje šťastie som zodpovedná ja sama.'

V deň workshopu Šťastie na dosah som štastie naozaj cítila na dosah, bolo ako obláčik, ktorý je nado mnou, svoje dojmy som ihneď rozpovedala svojim kolegyniam 🙂

Chcem byť štastná a uvedomila som si,že za svoje šťastie som zodpovedná ja sama. Ďakujem!

Dana Loyová

BEZPLATNÝ WEBINÁR

AKO SA KONEČNE POHNÚŤ ĎALEJ

V PARTNERSKOM VZŤAHU

(bez nutnosti navštevovať partnerskú poradňu a aj keď sa s vami partner nechce baviť)

3 tajomstvá, ako si vytvoriť šťastný vzťah s partnerom, aj keď si myslíte, že to nedokážete,
alebo sa vám to zatiaľ nedarí aj napriek tomu, že sa o to pokúšate. 

Webinár sa bude vysielať online cez internet, preto si ho môžete pozrieť z pohodlia domova.

Stačí sa len zaregistrovať zadaním svojej e-mailovej adresy.