ŠŤASTIE NA DOSAH

Staňte sa najšťastnejším človekom, akého poznáte.


Chcete sa cítiť šťastne?
Chcete sa cítiť šťastne...rýchlo?
Ak áno, tak ste na správnej adrese. V knihe Šťastie na dosah nájdete 18 overených techník, konkrétne tipy a 12 EXTRA BONUSOV, ktoré vás rýchlo nasmerujú k tomu, aby ste sa stali najšťastnejším človekom, akého poznáte.
 
Pozrite si toto krátke video a zistite, či by ste si túto knihu mali prečítať aj vy.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Veľmi si želám, aby mohlo každý deň čo najviac ľudí o sebe povedať, že sa cítia šťastne. Pokiaľ máte chuť knihu odporučiť - povedzte o nej na Facebooku. 


KNIHA JE URČENÁ (NIE) LEN PRE ŽENY

Kniha ŠŤASTIE NA DOSAH je napísaná pre ženy, ale pozýva na prečítanie aj mužov, ktorí túžia objaviť, ako sa ľahko nastaviť na naozajstné vnútorné šťastie a ušetriť si tým veľa trápenia a nedorozumení v osobnom a pracovnom živote.

Kniha ŠŤASTIE NA DOSAH je pre Vás:


aj keď ste relatívne spokojný človek, ale stále vám niečo chýba k tomu, aby ste pociťovali naozajstné vnútorné šťastie
keď sa momentálne nachádzate v úplne blbom rozpoložení a všetko by ste najradšej rovno zabalili
uvažujete nad zmenami v osobnom alebo pracovnom živote, ale nemáte istotu, čo a ako spraviť, aby to naozaj fungovalo

AKÝ PRÍNOS DO ŽIVOTA VÁM KNIHA MÔŽE DAŤ?


ŠŤASTIE

čo konkrétne VY potrebujete k tomu, aby ste sa cítili šťastne a ako sa ľahko spoľahnúť na vlastnú intuíciu

ENERGIU

objavíte, ako si ľahko kedykoľvek a kdekoľvek zdvihnúť energiu a cítiť úprimnú radosť zo života

HARMÓNIU

dozviete sa, ako jednoducho dosiahnuť harmóniu sama so sebou a s ostatnými ľuďmi

ÚSPECH

zistíte, na koľko šťastia je nastavená Vaša hlava a naučíte sa, ako si pritiahnuť úspech v každej oblasti Vášho života

POSUN

ak ste sa ocitli vo svojom živote v slepej uličke alebo neviete ako ďalej, posuniete kvalitu svojho života na úplne inú úroveň

ZMENU

zistíte, ako zmeniť Vašu momentálnu situáciu a ako sa oslobodiť od starých záťaží, ktoré Vám doteraz mohli komplikovať život

''Šťastie máte na dosah viac, ako si možno dokážete predstaviť.''

 

~ Nora Šulíková


PREČO SOM NAPÍSALA KNIHU ŠŤASTIE NA DOSAH?


V roku 2010 mi skrachovalo manželstvo, dostala som sa do totálneho štádia vyhorenia, nič mi nedávalo zmysel a nevedela som, čo ďalej robiť... Jedného dňa som si povedala, že to takto ďalej nejde. Náhodou sa ku mne dostala 21-dňová meditačná výzva a to bol začiatok mojej cesty meditácie, ktorú som potom raketovo naštartovala vďaka intenzívnym kurzom a transformačným tréningom, ktoré mi úplne zmenili život. Pochopila som, že pokiaľ sa chcem dostať zo dna a túžim po tom, aby som bola šťastná a zároveň aj moje dieťa, musím úplne zmeniť svoje každodenné návyky a svoje vnútorné nastavenia. Svoj osobný aj pracovný život som od základu zmenila a objavila skrytú energiu žiť svoj život naplno 🙂 Teraz verím, že toto možno čaká aj Vás. Viem to z vlastnej skúsenosti - niekedy stačí aj málo a začnú sa diať zázraky 🙂

Veľmi si želám, aby mohlo každý deň čo najviac ľudí o sebe povedať, že sa cítia šťastne. Pokiaľ máte chuť knihu odporučiť - povedzte o nej na Facebooku. 

Čo v knihe nájdete a čo vďaka nej navyše získate:


  • 238 inšpiratívnych, pravdivých, šokujúcich, dojímavých a povzbudivých strán napísaných v slovenčine
  • knihu \'do ruky\' vytlačenú na kvalitnom papieri
  • praktické ukážky 18 overených techník, ktoré sú vhodné aj pre začiatočníka, aj pre pokročilého a dajú sa použiť kedykoľvek a v akomkoľvek veku
  • konkrétne tipy, ako sa ľahko cítiť šťastne, nech je vaša situácia akákoľvek
  • 55 tém, okrem iného: Čo má s vami spoločné Titanic / Ako zmeniť svoju momentálnu situáciu / Ako sa rozhodovať bez váhania / Ako sa zaľúbiť do najdôležitejšieho človeka vo vašom živote / Prečo nikdy nedostanete to, čo chcete / Ako žiť život podľa svojich predstáv / Ako si rýchlo pritiahnuť viac radosti do života / Čo s tým, keď vám druhí ľudia odsávajú energiu / Čo robiť, keď vás rodina a priatelia nepodporujú / Ako zistiť, čo vás naozaj baví / Ako nabrať odvahu / Ako prestať fajčiť / Koľko vážia naše emócie / Ako pochopiť iných ľudí / Prečo druhým ľuďom odpustiť / Ako si poradiť s kritikou / Ako dôverovať svojej intuícii / Ako mať viac energie do života...
  • skutočné príbehy ľudí, ktorým sa vďaka spolupráci s Norou udiali veľké zmeny v živote a cítia sa konečne šťastnejšie a naplnenejšie
  • krásne ilustrácie, ktoré špeciálne pre knihu Šťastie na dosah navrhol známy český výtvarník Petr Bařinka
  • 12 EXTRA BONUSOV, ku ktorým získate e-mailom ZADARMO online prístup okamžite po uhradení objednávky knihy

BONUSY

KTO VÁS BUDE CELOU KNIHOU SPREVÁDZAŤ


NORA ŠULÍKOVÁ

transformačný a NLP koučing, emočný detox, energetická rovnováha
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná a NLP koučka, expertka na anglický jazyk, mama úžasného 13-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením. Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, e-bookov English: A Love Story, Travel Around The World, vzdelávacích a transformačných webinárov, online kurzov, meditácií, vizualizácií, inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a online Školy šťastia. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.

REFERENCIE PRVÝCH ČITATEĽOV KNIHY


Milá Norika, všetko, čo robíš v oblasti couchingu, tréningov a videí je smerované ku šťastiu Tvojich klientov. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti a to všetko si skĺbila práve v tejto knižke. Je dôkazom Tvojho výnimočného prístupu k životu ak Tvojmu poslaniu rozdávať radosť a pomáhať druhým ku šťastiu. Mnohé veci som osobne na sebe vyskúšala a reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Ďakujem Ti, že si to všetko zhmotnila aj v takejto písomnej podobe. Je mi cťou s Tebou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá NSD Mary Kay, www.seminska.sk
Akonáhle som sa dostala ku knihe Šťastie na dosah, už som ju nemohla pustiť z rúk. Nie je to obyčajná kniha plná príkladov, či návodov na šťastie. Je to kniha plná toho, čo nás vnútorne transformuje.
Katka Bercelilektorka šitia, www.akousit.sk
Na knihe Šťastie na dosah ma najviac potešilo to, že mám niečo "do ruky", keď si potrebujem pripomenúť niektoré dôležité veci, a nemusím pre to siahať po žiadnej elektronike 🙂 Na základe tejto knihy sa mi podarilo ľahšie si uvedomiť, že včera ani zajtra sa nenadýchnem a objavila som sa vďaka nej aj spôsoby, ako NEZABÚDAŤ na to, že mám právo na šťastie, ale ako si nezabudnúť pripomenúť ani to, že neúspech nie je až taká náhoda.
Dáša Berackováprekladateľka
Kniha Šťastie na dosah je ako ťukajúci prst vesmíru na vaše plece: 'Pozri, môžeš sa cítiť šťastne, hneď teraz. Bez ohľadu na to, čo práve prežívaš. Rozhodni sa, môžeš.' Čítajte s otvorenou mysľou a srdcom. Prijmite slová v nej ako možnosti, ktoré máte. Kedykoľvek sa rozhodnete ich použiť, je to v poriadku.
Naďa Šoltýsoválekárka, www.biolekarka.sk
I když je kniha Šťastie na dosah určená hlavně ženám, tak jsem byl při jejím čtení příjemně překvapen. Většina témat, kterými se Nora v knize zabívá, je univerzálních a řeší je v životě spousta lidí bez ohledu na to, jestli jsou to ženy, nebo muži, mladí nebo staří. Důležité je, jestli chcete být v životě šťastní a jste ochotní pro to udělat i výraznější změny, které Vás krok za krokem přivedou za Vaším šťastnějším já. Tahle kniha vám může pozitivní změny rychle nastartovat.
Petr Bařinkavýtvarník, www.petrbarinka.cz


MOŽNO VÁS EŠTE NAPADLI OTÁZKY...


Je kniha ŠŤASTIE NA DOSAH e-book alebo normálna tlačená kniha?

Kniha ŠŤASTIE NA DOSAH je tlačená kniha v rozsahu 238 strán.

Koľko stojí kniha Šťastie na dosah?

Bežná cena knihy je: 12,90 eur.

Ako mám zaplatiť objednávku?

Objednávku knihy môžete zaplatiť jednoducho online platobnou kartou cez bezpečnú šifrovanú platobnú bránu Gopay (uhradené okamžite), alebo môžete zvoliť klasický bankový prevod (prevod môže trvať 1-2 dni). Stačí, keď kliknete na tlačidlo OBJEDNAŤ KNIHU a presmerujeme vás na platobný formulár, kde zvolíte spôsob platby a vyplníte svoje údaje, aby sme vedeli, kam vám máme knihu po vydaní poslať.

Kedy mi príde kniha domov?

Knihu posielame hneď nasledujúci pracovný deň po uhradení vašej objednávky. Spravíme všetko pre to, aby sa k vám kniha dostala čo najrýchlejšie:) Tiež to však závisí od rýchlosti pošty. Pokiaľ náhodou knihu nedostanete do 10 dní od uhradenia vašej objednávky, dajte nám vedieť na e-mail: nora@stastienadosah.sk. Ďakujeme za pochopenie 🙂

Môžem si objednať knihu aj do Českej republiky?

Samozrejme, veľmi radi vám knihu pošleme aj do Českej republiky 🙂 Cena je v tomto prípade o 2 eur vyššia, čiže celkovo zaplatíte 14,90 eur.

Posielate knihu aj do iných krajín?

Áno, je to možné. Pokiaľ si chcete objednať knihu do inej krajiny ako SR alebo ČR, tak nevypĺňajte objednávkový formulár, ale nám pošlite e-mail so svojou žiadosťou o zaslanie do zahraničia na: nora@stastienadosah.sk. E-mailom si dohodneme detaily doručenia a fakturácie, keďže je to individuálne na základe toho, do akej krajiny si želáte knihu poslať. Ďakujeme za pochopenie 🙂

Máte nejakú ďalšiu otázku, na ktorú ste tu zatiaľ nenašli odpoveď?

Napíšte mi na e-mail: nora@stastienadosah.sk. Čítam osobne každý e-mail a robím všetko pre to, aby som odpovedala najneskôr do 48 hodín. Ak by ste náhodou nedostali odpoveď, tak mi, prosím, pošlite svoju správu ešte raz.

Máte otázku, na ktorú ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Napíšte mi e-mail na:

nora@stastienadosah.sk