SERIÁL: Moja duša vo víre prítomného okamihu 4/5

“Ak som energeticky dole, pustím si hudbu, a tá ma zdvihne hore.”

Hudba má v sebe veľmi silnú energiu. Aj bez tancovania nás dokáže energeticky pozdvihnúť, rýchlo navodí pocit radosti. Samozrejme, svoju úlohu zohráva aj žáner, ale aj to, k čomu inklinujeme ako jednotlivec. Keď k tomu pripojíme tanec, tak človek pri ňom môže striasť veci, ktoré ho ťažia.

Ak máte sedavé zamestnanie a vynechali by ste napríklad aj prechádzky, tak vás to energeticky ťahá dole, duša sa akoby “usedí “a je smutnejšia.

Existujú aj rôzne typy tancov vyslovene zamerané pre ženy, ktoré dokážu uvoľniť rôzne čakry a energetické centrá vo fyzickom tele, a tým pádom aj rôzne blokády. Pri pohybe sme  veľmi často v hladine alfa, čo je zrelaxovaný stav.

Aj pohyb dokáže veľa vecí odblokovať, a keď si uvoľníte panvovú oblasť, dokážete zažiť aj viac vzrušenia a môžete byť aj sexuálne viac aktívne. Dostanete tak do fyzického života viac vášne, a dokáže vás to aj s partnerom viac spojiť.

Energii a jej sile sa venujem v seriáli AKO NAČERPAŤ ENERGIU >.

Prepojenie sexuality a prosperity

Pokiaľ nie je intímna oblasť dostatočne podporená a živená, upadá aj radosť zo života ako takého. Sexuálne uvoľnenie dokáže uvoľniť všetky zmysly a dostanete vás do úplne iného flow.

Uvoľnená sexualita má obrovský vplyv na prosperitu. Ak máte uvoľnená sexuálnu oblasť, máte uvoľnený aj tok peňazí.

Možno sa vám to na prvý pohľad zdá neporovnateľné, ale je to tak.

Samozrejme, na prosperitu vplýva viacero faktorov, ale sexualita je jedným z nich.

Aj naše fyzické telo máme na to, aby duša mohla niečo pekné zažiť, čo by bez tela nezažila. A tu možno vidieť to celé prepojenie, že vnútorné dieťa potrebuje aktivitu. Pretože naše detstvo sa spájalo s aktivitami, ktoré nám robili radosť, vzbudzovali v nás vášeň. A bolo to o pohybe, tvorení a hraní sa.

Ľudia okolo = naše zrkadlá

Počas vašej cesty transformácie sa môže stať, že nie vždy sa stretnete s pochopením.

“Úsmev je pre mňa životodarná tekutina, ale moji najbližší ma niekedy za ten úsmev trestajú.”

Aj takéto správy dostávam, ale vždy zdôrazňujem, že sa netreba nechať ťahať dole, lebo na ten úsmev, na to, že sa zlepšujete, máte právo.

Rozhodnite sa, že prestanete dovoľovať, aby vás niekto ťahal dolu.

Často tu spomínam rodičov a partnerov a vzťah s nimi, treba sa na to však pozrieť aj tak, akoby z nadhľadu. Oni sa správajú najlepšie, ako vedia a robia vám tú najlepšiu službu. Lebo aj keď sa správajú tak, že vám to ubližuje, v podstate vám to nastavuje zrkadlo. Dostávajú tak na povrch veci, ktoré nemáte v seba samé vyriešené. Je už len na vás, čo s tým spravíte.

A opäť sme pri tom rozhodnutí. Ak totiž pochopíte, čo sa z toho ublíženia máte naučiť, kam sa cezeň máte posunúť a ako môžete ako duša energeticky vyrásť, tak sa stávate osvietenejšími. Dostane sa do vás viac svetla, zažijete viac radosti, zvýšite si svoje vibrácie. Cieľom duše je dostať sa na vyššiu vibračnú úroveň.

Keď sa cítite šťastná, keď máte radosť zo života, je vo vás veľa svetla, vibrujete na vysokých frekvenciách a naozaj sa ako duša dokážete pozdvihnúť.

No a to, ako sa cítite a čo vyžarujete, aké vibrácie vysielate, tak to ovplyvňuje aj vaše okolie, ale aj celú zem. A o tom som viac písala v seriáli Ako načerpať energiu, konkrétne v časti Moja energia a ostatní >>>.

Všimnite si ľudí okolo seba, veľa ich je negatívnych, na všetko nadáva. Ak sa nájde niekto, kto nenadáva, je divný. Spoločnosť je tak nastavená, vo veľkej miere je ovládaná tmou. Strachom. Keď však vy do toho prinesiete viac svetla, tým viac ľudí osvetľujete, vplývate na nich.

Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná a NLP koučka, expertka na anglický jazyk, mama úžasného 13-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, e-bookov English: A Love Story, Travel Around The World, vzdelávacích a transformačných online workshopov, webinárov, 8 online kurzov, meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre