SERIÁL: Ako načerpať energiu 3/4

V 2. časti o vlastnej energii som vám dala tipy, ako pozdvihnúť energiu v sebe a zároveň ju tým šíriť do okolia. Čo je dobré si uvedomiť vo vzťahu mňa a mojej energie k ostatným?

Čas pre svojich najbližších

Uvedomte si, ako ste fungovali doteraz. Možno ste veľmi túžili po dieťati, to dieťa sa vám narodilo, neskôr ste ho dali do škôlky, do školy a nemali ste naň toľko času, ako ste si možno kedysi predstavovali. Stretávali ste sa s ním síce pri jedle, robili spolu úlohy, ale viac menej ste fungovali skôr vedľa seba, ako spolu. A toto sa týka aj partnerského života. Najbližším ľuďom ste sa venovali minimálne.

Čas, ktorý pre nás táto situácia priniesla sme dostali ako dar nielen na stíšenie pre seba, ale aby sme začali viac vnímať a byť v prítomnosti aj s našimi blízkymi ľuďmi.

Začnite sa im viac pozerať do očí, raňajkujte, obedujte a večerajte spolu, hrajte sa spolu, jednoducho trávte čas spoločne. Zvedomte tento spoločný čas.

Test vzťahov

Ak máte partnera, tento čas je aj testom vášho vzťahu. Zamyslite sa, aký je váš vzťah? Ak je harmonický, je to skvelé a táto situácia ho môže ešte viac posilniť, prehĺbiť a zintenzívniť. Do takéhoto vzťahu môžete priniesť ešte viac intimity. Máte oveľa viac času podporovať v ňom to dobré.

Pokiaľ sa váš vzťah nachádza v disharmónii, toto je práve čas na to, aby ste otestovali to, čo možno zlepšiť a či sa to ešte dá zlepšiť.

Photo credit: Unsplash

Bude to znieť paradoxne, ale mnohé ženy nie sú absolútne zvyknuté na prítomnosť svojho partnera. Spočiatku ste boli s partnermi prepojené, ale možno prišli deti, povinnosti, pracovné posuny a odrazu ste odpojené nielen fyzicky, ale aj mentálne a emocionálne. V štandardnom kolobehu – práca, domácnosť deti, sa mnohé z vás s partnermi viac menej míňajú alebo niečo neustále riešia, vybavujú. Vstupuje medzi vás veľa vecí, pre ktoré je váš vzťah náročné kultivovať. 

Aktuálna situácia umožňuje vzťahy veľmi dobre prečistiť. Pokiaľ si chcete svoj vzťah s partnerom vyladiť, pozývam vás na moju bezplatnú prednášku, na ktorej vám prezradím 3 tajomstvá, ako si udržať šťastný vzťah s partnerom, aj keď si myslíte, že to nedokážete, alebo sa vám to zatiaľ nedarí aj napriek tomu, že sa o to pokúšate.

Všetko to súvisí s našou energiou. Ak do akéhokoľvek vzťahu, či s partnerom, deťmi, najbližšími dáte viac lásky, času a pozornosti, naberiete oveľa viac energie.

Dostali ste pozvánku na to, aby ste zlepšili a zharmonizovali vaše vzťahy. Treba začať tým najdôležitejším vzťahom, a to vzťahom k sebe.

Ako pozdvihnúť energiu vo vzťahu s ostatnými

MAGICKÁ FORMULKA

Pamätáte si na čarovnú, liečivú formulku: „Mám ťa rada, prijímam ťa a odpúšťam ti,”  z druhej časti nášho seriálu? Tak dá sa skvele použiť aj vtedy, ak cítite napätie vo vzťahu k niekomu. Stačí, ak sa sústredíte na toho človeka, prípadne na konflikt, ktorý medzi vami vznikol, následne si dotyčného predstavte a hovorte túto formulku tri až päť minút. Negativita sa uvoľní a vzťah sa prečistí.

ZLATÁ SPRCHA

Túto veľmi účinnú očistnú a ochrannú meditáciu som spomínala už v druhej časti nášho seriálu. Ide o veľmi silnú meditáciu, ktorou si môžete ochrániť a očistiť energiu. Odporúčam ju robiť hneď ráno po zobudení, večer pred zaspávaním, alebo pri stretnutiach s ľuďmi. Túto meditáciu môžete urobiť aj pre svojich najbližších. Pokiaľ ste sa s ňou zatiaľ nestretli, tak sa ju môžete naučiť v kurze AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU, ktorý je online v Škole šťastia.  

A pokiaľ partnera nemáte a ťaží vás samota, zamerajte sa na seba. Ak sa budete cítiť sama v sebe dobre, pritiahnete si do života človeka, s ktorým budete rezonovať, s ktorým sa budete cítiť dobre a s ktorým môžete byť v harmónii. Ako na to, vám prezradím v mojej online prednáške na tému: AKO SI VYLIEČIŤ ZLOMENÉ SRDCE Z NEŠŤASTNEJ LÁSKY

Aj vo vzťahu k deťom či k svojmu okoliu je vždy potrebné začať od seba. Je to ako s kyslíkovou maskou v lietadle, najskôr si ju nasádza mama a až potom ju dáva deťom. Na to, aby ste mohli pozitívnu energiu vysielať, musíte ju v sebe mať.

Na posilnenie zdravia a imunity si určite ráno aj večer pustite meditáciu, ktorú sme pre vás pripravili s biolekárkou MUDr. Naďou Šoltýsovou.

 

 

 

 

 

Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre