Získajte meditáciu  

POSILNENIE IMUNITY!


len za 14,90 eur 


MEDITÁCIU POSILNENIE IMUNITY PRE VÁS PRIPRAVILI:


MUDr. Naďa Šoltýsová

vyštudovala klasickú medicínu odbor všeobecné lekárstvo na univerzite Komenského v Bratislave. Počas štúdia absolvovala študijné pobyty v Nemecku a Izraeli, kde mala možnosť zažiť, ako medicína funguje inde. Po štúdiu nejaký čas pracovala ako lekárka, ale uvedomila si, že jej cesta je iná. Zaujímali ju rôzne alternatívne metódy a spôsoby liečenia, energetický prístup k liečeniu a medzi iným objavila aj biorezonanciu, ktorej sa začala venovať naplno. Naďa je mama dvoch synov a veľmi jej záleží na tom, aby ste mohli žiť zdravý a harmonický život.
www.biolekarka.sk


Nora Šulíková

je certifikovaná transformačná a NLP koučka,  mama úžasného 14-ročného syna, zakladateľka Školy šťastia, autorka knihy Šťastie na dosah, vzdelávacích a transformačných webinárov, online kurzov, meditácií, vizualizácií a optimistka, ktorá vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
www.skolastastia.sk

Staňte sa najšťastnejším človekom, akého poznáte.

BONUS 1:

E-book knihy
ŠŤASTIE NA DOSAH


  • e-book Nory Šulíkovej ŠŤASTIE NA DOSAH vás na 238 stranách nabije novou energiou, zharmonizuje život a nakopne vás k zmene! (hodnota 12,90 eur)
  • ponúka prvý krok k oslobodeniu sa od starých a nefunkčných návykov
  • odhalí vám 18 najlepších overených techník, ktoré z vás dokážu spraviť najšťastnejšieho človeka, akého poznáte

Čo hovoria o meditácii POSILNENIE IMUNITY


Bez bolesti si ľahnem
do postele.

Žalúdok a chrbtica ma už bolia
oveľa menej.

Pol roka som chodila po lekároch, neurológia, rehabilitácie, magnetická, chirurgia, gynekológia a sono, pretože mi tŕplo pravé stehno. Zážitky boli niekedy desivé: budenie na hroznú bolesť, pichanie v nohe a asi z najväčších strachov, ktorý som zažila, keď som si sadla na posteľ a nemohla som sa vôbec na nohy postaviť. Zažila som aj to, ako keby mi po tej časti nohy liezlo celé mravenisko, niekedy necitlivosť a inokedy stŕpnutie. Meditáciu POSILNENIE IMUNITY som si vypočula zatiaľ 2x a uvedomila som si, že to celé prestalo. Žiadna bolesť, žiadne stŕpnutie.
Martina Gernatová
Veľká vďaka za meditáciu na POSILNENIE IMUNITY. Myslím, že že takéto niečo v tomto ťažkom období potrebuje každý. Cítim sa pri nej uvoľnená. Akoby som ani nebola, hlava prázdna a oddýchnutá. Aj žalúdok a chrbtica ma už bolia oveľa menej.
Petra Solčianska

... A MÁME PRE VÁS EŠTE NIEČO NAVYŠE!

BONUS 2:

5 NETRADIČNÝCH SPÔSOBOV, AKO

SI POSILNIŤ

IMUNITU!

E-book od lekárky, ktorý vás postaví na nohy.


  • Objavte netradičné spôsoby, ako posilniť svoju imunitu od biolekárky MUDr. Nadi Šoltýsovej
    (v hodnote 47 eur)

Je to zážitok!

Cítim sa uvoľnene a plná sily.

Je dôležité si uvedomiť, že negatívnymi myšlienkami si oslabujeme svoju imunitu a táto meditácia je o tom, aby sme si posilnili imunitu po psychickej stránke. Pri tejto meditácii som si viac uvedomila, aké je dôležité si uvedomiť, že sme zdraví, že nám bije srdce a že vďaka nemu dýchame, cítime, počujeme a žijeme. Po skončení meditácie som sa "prebudila" a zistila som, že som bola v inom svete. Určite túto meditáciu odporúčam, pretože sa dostanete do iného sveta. Je to zážitok.
Ria Husovská
Meditácia POSILNENIE IMUNITY môže byť na celý rok, všetci chceme byť zdraví. Ale hlavne teraz, v tejto výnimočnej situácii. Po tejto meditácii sa cítim uvoľnene, povzbudená, plná sily a pozitívne naladená. Ďakujem za ďalšiu úžasnú meditáciu.
Jana Šimkovičová

Začínam si svoje telo vážiť viac!

Postrehla som obrovské zmeny.

Začínam si svoje telo vážiť viac. Prišlo pochopenie, že ak chcem mať zdravé telo, musím sa k nemu správať s úctvou a vážiť si to, čo pre mňa robí. A je toho teda dosť. Nič nie je samozrejmosť. Toľké roky som ho nepočúvala. Meditácia na POSILNENIE IMUNITY je vo všetkom dokonalá. Samozrejme ju odporúčam, pretože tak, ako mne, verím, že aj iným ľuďom pomôže poznať úctu k sebe a svojmu telu. Je to dar, ktorý nám bol daný a my sme to telo celé roky ničili. Meditácie by som zaviedla aj do škôl.
Patrícia Bošeľová
Postrehla som obrovské zmeny, keďže v tomto náročnom období by som bola už zrejme chorá vzhľadom na môj zdravotný stav a skúsenosti z predošlých rokov. Každý deň ma meditácia na POSILNENIE IMUNITY ukľudňuje a dokážem sa aj sama ubezpečiť, že som zdravá 🙂 Najviac sa mi na nej páči poďakovanie, že sme zdraví. A plných 20 minút oddychu a sústredenia sa len na samú seba. Určite meditáciu POSILNENIE IMUNITY odporúčam. Plne jej dôverujem a verím, že si takýmto spôsobom dokážeme pomôcť bez liekov, vakcín a chemikálií.
Maja