Napadla Vám ešte nejaká otázka?

Neváhajte a napíšte nám: podpora@stastienadosah.sk

OBJEDNÁVKA MEDITÁCIE NA POSILNENIE IMUNITY

 • Špecializovaná meditácia: POSILNENIE IMUNITY, ku ktorej získate prístup okamžite po uhradení objednávky.
 • MEDITÁCIA je vo formáte MP3 na stiahnutie, takže sa k nej môžete pohodlne a vo vlastnom tempe opakovane vrátiť. Stačí vám len počítač, tablet, alebo smartphone a dobré pripojenie na internet.

 • Prístup do súkromnej Facebookovej skupiny, kde budete môcť bezpečne a bez obáv zdieľať svoje myšlienky, skúsenosti, radosť, pokroky a budete mať podporu od lekárky MUDr. Nadi Šoltýsovej.

+ 2 EXTRA BONUSY ZDARMA v hodnote 59,90 eur:

 • E-BOOK (PDF) KNIHY ŠŤASTIE NA DOSAH, ktorú napísala Nora Šulíková (v hodnote 12,90 eur).
 • E-BOOK: 5 NETRADIČNÝCH SPÔSOBOV, AKO SI POSILNIŤ IMUNITU: špeciálny e-book od lekárky MUDr. Nadi Šoltýsovej, ktorá vám prezradí, aké netradičné tipy sú najúčinnejšie na posilnenie imunity (v hodnote 47 eur).

4 DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE PRED VYPLNENÍM PRIHLÁŠKY. ČÍTAJTE POZORNE!

 • 1
  UPOZORNENIE
  Po uhradení objednávky si skontrolujte aj priečinky SPAM, REKLAMY ALEBO SOCIÁLNE SIETE, pretože niekedy sa e-mail môže zatúlať. Pokiaľ by vám e-mail s linkom na meditáciu na stiahnutie nebol doručený, napíšte nám na: podpora@stastienadosah.sk.
 • 2
  VYHLÁSENIE
  Informácie uvedené v meditácii a v e-bookoch a ich použitie a úspechy alebo neúspechy, ktoré z toho plynú, sú len vo vašich rukách. Autorky, ani zhotoviteľ týchto programov za ne nenesú žiadnu zodpovednosť.
 • 3
  EXTRA BONUSY V HODNOTE 59,90 EUR
  Po uhradení objednávky vám e-mailom doručíme aj špeciálne BONUSY, ktoré vám automaticky ZDARMA pridáme k vašej objednávke pre čo najlepší zážitok a ďalšiu inšpiráciu.
SOM VEĽMI VĎAČNÁ ZA SLOBODU, KTORÚ ZAŽÍVAM, KEĎ SI BEZ BOLESTI ĽAHNEM DO POSTELE. Pol roka som chodila po lekároch, neurológia, rehabilitácie, magnetická, chirurgia, gynekológia a sono, pretože mi tŕplo pravé stehno. Zážitky boli niekedy desivé: budenie na hroznú bolesť, pichanie v nohe a asi z najväčších strachov, ktorý som zažila, keď som si sadla na posteľ a nemohla som sa vôbec na nohy postaviť. Zažila som aj to, ako keby mi po tej časti nohy liezlo celé mravenisko, niekedy necitlivosť a inokedy stŕpnutie. Meditáciu POSILNENIE IMUNITY som si vypočula zatiaľ 2x a uvedomila som si, že to celé prestalo. Žiadna bolesť, žiadne stŕpnutie.
Martina Gernatová
JE TO ZÁŽITOK! Je dôležité si uvedomiť, že negatívnymi myšlienkami si oslabujeme svoju imunitu a táto meditácia je o tom, aby sme si posilnili imunitu po psychickej stránke. Pri tejto meditácii som si viac uvedomila, aké je dôležité si uvedomiť, že sme zdraví, že nám bije srdce a že vďaka nemu dýchame, cítime, počujeme a žijeme. Po skončení meditácie som sa "prebudila" a zistila som, že som bola v inom svete. Určite túto meditáciu odporúčam, pretože sa dostanete do iného sveta.
Ria HusovskáKozmetika a líčenie, @makeupkapusany
Meditácia POSILNENIE IMUNITY môže byť na celý rok, všetci chceme byť zdraví. Ale hlavne teraz, v tejto výnimočnej situácii. Po tejto meditácii sa cítim uvoľnene, povzbudená, plná sily a pozitívne naladená. Ďakujem za ďalšiu úžasnú meditáciu.
Jana Šimkovičová
Veľká vďaka za meditáciu na POSILNENIE IMUNITY. Myslím, že že takéto niečo v tomto ťažkom období potrebuje každý. Cítim sa pri nej uvoľnená. Akoby som ani nebola, hlava prázdna a oddýchnutá. ŽALÚDOK A CHRBTICA MA UŽ BOLIA OVEĽA MENEJ.
Petra Solčianska
ZAČÍNAM SI SVOJE TELO VÁŽIŤ VIAC. Prišlo pochopenie, že ak chcem mať zdravé telo, musím sa k nemu správať s úctvou a vážiť si to, čo pre mňa robí. A je toho teda dosť. Nič nie je samozrejmosť. Toľké roky som ho nepočúvala. Meditácia na POSILNENIE IMUNITY je vo všetkom dokonalá. Samozrejme ju odporúčam, pretože tak, ako mne, verím, že aj iným ľuďom pomôže poznať úctu k sebe a svojmu telu. Je to dar, ktorý nám bol daný a my sme to telo celé roky ničili. Meditácie by som zaviedla aj do škôl.
Patrícia Bošeľová