Ako sa nebáť vyjadriť pred ľuďmi

Je Vám z tohto niečo povedomé?  ‚Bojím sa:

  • vyjadriť pred ľuďmi.
  • vyjadriť svoj názor.
  • že ma druhí ľudia budú kritizovať.
  • že ma iní odmietnu.
  • že so mnou nebudú druhí ľudia súhlasiť.

Vždy mám pocit, že potrebujem potvrdenie od iných, že to, čo robím je dobré. Cítim sa divne, mám strach a nemám vôbec dôveru v svoje schopnosti…‘

Pokiaľ ste sa v niektorom popise našli, tak sa tešte, pretože mám pre Vás dnes 3 tipy, ako sa rýchlo zbaviť pocitu neschopnosti vyjadriť sa pred ostatnými.


Aj mne predtým zabralo dosť času, kým som sa odhodlávala, čo všetko o sebe poviem verejne, či mám byť v komunikácii otvorená a príliš osobná, alebo hrať nejakú rolu a dávať si ‚pre istotu‘ masku.

Ale v určitom momente mi to prišlo ako nezmysel. Áno, človek sa chce vyjadrovať na úrovni a je to aj dôležité, ale čo je ešte dôležitejšie, je začať niečo konkrétne robiť a nie len donekonečna o tom básniť.

V tomto prípade kliknúť na toto video a nájsť inšpiráciu 🙂

Keď sa Vám dnešné video páčilo, dajte mu like na Facebooku, zdieľajte ho a napíšte mi dolu v komentároch, či sa dokážete v pohode vyjadriť pred ľuďmi?

Máte otázku, na ktorú ste vo videotipoch zatiaľ nenašli odpoveď? Navrhnite svoju tému a odpoviem Vám vo videu. 

Ak ste si ešte nestiahli zadarmo Váš Denník úspechov, kliknite sem a zlepšite si výrazne svoj pocit zo seba hneď teraz.

Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre