Ako sa dostať do kondície a mať z toho radosť

Veľmi sa teším, že dnes môžem privítať v interVIEW Kristínu Olejárovú, ktorá je trénerkou a inštruktorkou Zumba Fitness telom aj dušou. Kristína je lektorka plná energie a záleží jej veľmi na tom, aby si klientky vyčistili hlavu, nechali sa pohltiť hudbou, našli si čas pre seba a aby urobli niečo pre svoju fyzickú aj psychickú kondíciu. Nájdete ju na www.kristnao.zumba.com

Zumba dokáže meniť životy ľudí. ~ Kristína Olejárová

V našom spoločnom rozhovore [19:29] sa okrem iného dozviete:

  • prečo Kristína pomáha ženám zlepšovať fyzickú aj psychickú kondíciu
  • prečo sa mnohé ženy nevenujú žiadnemu športu
  • aké sú najčastejšie prekážky, ktorým ženy čelia, keď chcú začať so Zumbou
  • prečo je pri Zumbe dôležitá hudba
  • aké sú výhody toho, keď sa žena venuje Zumbe
  • čo si Kristína myslí o Zumbe na Slovensku
  • dozviete sa perfektný TIP, ako byť FIT
  • + získate špeciálny DARČEK, ktorý si pre vás Kristína pripravila

ŠPECIÁLNY DARČEK: Kristína vyberie 3 najzaujímavejšie odpovede, ktoré získajú 1 hod. vstup na skupinovú hodinu Zumba Fitness v Nitre a 3 poslucháčov, ktorí získajú 1 hod. vstup na individuálnu hodinu Zumba Fitness buď v Nitre alebo v Čabe pri Nitre.

Napíšte do komentárov pod týmto rozhovorom na blogu stastienadosah.sk, čo vám bráni začať so Zumbou a prečo by ste chceli tento darček získať práve vy.

Páčil sa vám náš rozhovor? Napíšte nám dole do komentárov. Sme tu pre vás a rady vám s Kristínou odpovieme na vaše otázky.

Vypočujte si ďalší inšpiratívny rozhovor, v ktorom zistíte, ako si okamžite zlepšiť imunitu.

Viac o Kristíne Olejárovej a kurzoch Zumba Fitness, ktoré ponúka, sa dozviete na: www.kristnao.zumba.com a na Facebooku ju nájdete tu: Zumba s Kikou. Kristína Olejárová je skúsená lektorka Zumby plná energie, ktorá vám pomôže dostať sa do lepšej fyzickej aj psychickej kondície.

Šťastie máte v tejto chvíli na dosah oveľa viac, ako si možno dokážete predstaviť.


Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre