Ako si okamžite zlepšiť imunitu

Chcela by som sa s vami podeliť o radosť. Mám pre vás NOVINKU. Novú sériu rozhovorov interVIEW s inšpiratívnymi ľuďmi.

Veľmi sa teším, že vám dnes môžem predstaviť svojho prvého hosťa, biolekárku MUDr. Naďu Šoltýsovú, ktorá sa venuje biorezonancii v Bratislave.

Naďa je lekárka, ktorá vo svojej praxi kombinuje klasickú západnú a alternatívnu medicínu a ide do hĺbky a podstaty toho, čo človek naozaj potrebuje vyriešiť. Je veľmi ústretová a má profesionálny a zároveň ľudský prístup.

Ako možno viete, nedávno som vydala knihu Šťastie na dosah a tiež sa venujem individuálnym klientom v rámci Emočného detoxu. Preto bolo pre mna posledné obdobie energeticky dosť vyčepávajúce. 


Počas biorezonančných terapií sme s Naďou riešili moju nízku energetickú hladinu. Absolvovala som biorezonanciu a moja energia sa veľmi zdvihla a dlhodobo udržala. Na biorezonancii s Naďou sa mi veľmi páči to, že nejde len po príznakoch a po povrchu, ale ide do hĺbky.

Čo je naozaj super je to, že Naďa Šoltýsová je lekárka, ktorá vám venuje veľa času a naozaj jej záleží na tom, aby ste sa cítili čo najrýchlejšie oveľa lepšie, ako kedykoľvek predtým.

V rozhovore [16:42] sa dozviete:

  • čo je biorezonancia a čo všetko sa dá pomocou nej riešiť
  • ako sa Naďa dostala od klasickej západnej medicíny k holistickému prístupu k pacientom
  • získate konkrétny a jednoduchý návod, ako si okamžite zlepšiť imunitu

Vypočujte si ďalší inšpiratívny rozhovor, v ktorom zistíte, ako vychovať šťastné, spokojné a sebavedomé deti tu. 

Páčil sa vám náš dnešný rozhovor? Napíšte nám dolu do komentárov.
Sme tu pre vás a rady vám spolu s Naďou odpovieme na vaše otázky.

Viac o biolekárke a terapiách, ktoré ponúka, objavíte na: www.biolekarka.sk. Naďa Šoltýsová je lekárka, ktorá vám pomôže udržať si zdravie v rovnováhe.

Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.


Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre