Ako vychovať šťastné, spokojné a sebavedomé deti

Veľmi sa teším, že dnes môžem v interVIEW privítať psychologičku Sisu Érsekovú, ktorá sa venuje terapii hrou, je autorkou projektu Na káve so psychologičkou a workshopu pre otcov Staň sa supertatom.

Poslaním Sisy je priblížiť svet detí dospelým a pomôcť im budovať si s nimi vzťah, ktorý im umožní stať sa emocionálne vyrovnanými, spokojnými a úspešnými dospelými. Ako hovorí Sisa:

Nikdy nepodceňujte silu slov, ktoré hovoríte vašim deťom.

Predtým, ako rozbehla projekt odeťoch.sk, sa aktívne venovala 7 rokov psychologickej diagnostike, vedeniu besied pre žiakov a učiteľov, poskytovala konzultácie pre rodičov a v spolupráci s kolegami viedla terapeutické skupiny detí s problémami v správaní.

Sisa je zástancom toho, že človek sa má vzdelávať celý život – nielen vo svojom odbore, ale má sa zameriavať aj na neustále rozvíjanie svojej osobnosti.

Sise veľmi záleží na tom, aby sa zväčšila radosť z vychovávania detí tým, že otvoríme svoje srdcia a pozrieme sa na svet ich očami.

V našom spoločnom rozhovore [32:11] sa okrem iného dozviete:

  • čo si myslí o extrémoch vo výchove detí
  • aké sú najčastejšie prekážky, ktoré bránia rodičom pochopiť svoje deti
  • prečo sa mnohí otcovia nevedia vžiť do role otca
  • ako si vytvoriť neposudzujúce a akceptujúce prostredie
  • ako nájsť vhodnú mieru medzi prísnosťou a liberalitou vo výchove
  • čo by mal robiť človek, ktorý chce mať dobrý vzťah k deťom
  • získate špeciálny DARČEK, ktorý si pre vás Sisa pripravila

ŠPECIÁLNY DARČEK: 60 min konzultáciu zameranú na výchovu detí zdarma získate, keď napíšete do komentárov pod týmto rozhovorom na blogu stastienadosah.sk, prečo by ste chceli tento darček získať. Sisa Érseková veľmi rada venuje tento darček 3 najrýchlejším poslucháčom.

Vypočujte si ďalší inšpiratívny rozhovor, v ktorom objavíte umenie byť ženou tu.
Páčil sa vám náš rozhovor? Napíšte nám dole do komentárov. Sme tu pre vás a rady vám so Sisou odpovieme na vaše otázky.

Viac o Sise Érsekovej a psychologickom poradenstve, workshopoch a kurzoch, ktoré ponúka, sa dozviete na: www.odetoch.sk a na Facebooku: @odetoch. Sisa Érseková je skúsená a priateľská psychologička, ktorá vám pomôže zvládnuť vašu rodinnú situáciu s humorom a ľahkosťou.

Šťastie máte v tejto chvíli na dosah oveľa viac, ako si možno dokážete predstaviť.

Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre