Ako v sebe objaviť a podporiť prirodzenú krásu

Veľmi sa teším, že dnes môžem privítať v interVIEW Stanku Šeminskú, ktorá je Nezáviská Elite Executive Senior Sales Director Mary Kay, mama a inšpiratívna žena s veľkým srdcom. Stanka podporuje ženy v objavení ich skutočnej krásy a poskytuje kozmetické poradenstvo, úspešný kurz sebalíčenia a kariérne príležitosti pre aktívne ženy. Nájdete ju na Facebooku: @StankaSeminska a na webstránke: www.seminska.sk.

Mierte na mesiac, to najhoršie čo sa vám môže stať je, že pristanete medzi hviezdami. ~ Mary Kay

V našom spoločnom rozhovore [22:05] sa okrem iného dozviete:

  • prečo sa Stanka rozhodla venovať Mary Kay 
  • aké sú najčastejšie prekážky, ktorým ženy čelia, keď sa chcú začať venovať svojej kráse a rozvíjať krásu iných žien
  • prečo sa mnohé ženy prestali starať o seba a svoju krásu
  • aké sú dlhodobé výhody toho, keď ženy vedia navzájom podporovať svoju krásu
  • aké typy kozmetických prípravkov Mary Kay sú najobľúbenejšie a prečo
  • prečo je podľa Stanky dobré podporovať ženy v tom, aby mohli samostatne podnikať
  • dozviete sa perfektný TIP, ako jednoducho podporiť svoju krásu
  • + získate špeciálny DARČEK, ktorý si pre vás Stanka pripravila

ŠPECIÁLNY DARČEK: Stanka vyberie z komentárov 3 poslucháčky, ktoré získajú poukážku pre 2 osoby buď na hodinku krásy so Stankou alebo na špeciálny kurz sebalíčenia v Bratislave + 20 eur zľavovú poukážku na nákup produktov Mary Kay.

Stačí napísať do komentárov pod našim rozhovorom tu na blogu stastienadosah.sk, prečo by ste chceli darček získať práve vy.

Páčil sa vám náš rozhovor? Napíšte nám dole do komentárov. Sme tu pre vás a rady vám so Stankou odpovieme na vaše otázky.

Vypočujte si ďalší inšpiratívny rozhovor, v ktorom zistíte, ako si okamžite zlepšiť imunitu.

Viac o tom, čo Stanka Šeminská ponúka, sa dozviete na:na Facebooku: @StankaSeminska a na webstránke: www.seminska.sk. Stanka je inšpiratívna žena, ktorá vám pomôže podporiť vasu krásu 🙂

Šťastie máte v tejto chvíli na dosah oveľa viac, ako si možno dokážete predstaviť.


Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre