Ako v sebe prebudiť vášeň pre tanec

Veľmi sa teším, že dnes môžem privítať v interVIEW Andreu Zelinkovú, ktorá je lektorka, choreografka a tanečnica. Tanec tvorí súčasť jej života už viac ako dve desaťročia a venuje sa mu z celého srdca. Nájdete ju na Facebooku: @podmespolutancovať , na Instagrame: @podmespolutancovať a na webstránke: www.podmespolutancovat.sk.

Žijem tancom a tancujem životom. ~ Andrea Zelinková

V našom spoločnom rozhovore [15:20] sa okrem iného dozviete:

  • prečo Andrea pomáha ľuďom naučiť sa tancovať
  • aké sú najčastejšie prekážky, ktorým ľudia čelia, keď sa chcú naučiť tancovať
  • prečo sa mnohí ľudia boja tancovať
  • aké sú dlhodobé výhody toho, keď ľudia pravidelne tancujú
  • aké typy tancov a tanečných kurzov sú najobľúbenejšie a prečo
  • prečo je podľa Andrey tanec dôležitý
  • dozviete sa perfektný TIP, ako začať s tancom
  • + získate špeciálny DARČEK, ktorý si pre vás Andrea pripravila

ŠPECIÁLNY DARČEK: Pre všetkých poslucháčov, ktorí napíšu do komentárov v blogu stastienadosah.sk, prečo by chceli darček získať, Andrea daruje zľavu 10% pri objednávke tanečného kurzu.

Napíšte do komentárov pod týmto rozhovorom na blogu stastienadosah.sk, čo vám bráni začať tancovať a prečo by ste chceli tento darček získať práve vy.

Páčil sa vám náš rozhovor? Napíšte nám dole do komentárov. Sme tu pre vás a rady vám s Andreou odpovieme na vaše otázky.

Vypočujte si ďalší inšpiratívny rozhovor, v ktorom zistíte, ako si okamžite zlepšiť imunitu.

Viac o tom, čo Andrea Zelinková ponúka, sa dozviete na: na Facebooku:@podmespolutancovať , na Instagrame: @podmespolutancovať  a na webstránke:www.podmespolutancovat.sk. Andrea Zelinková je inšpriatívna žena plná energie, ktorá vám pomôže roztancovať sa 🙂

PS: Od septembra 2018 Andrea otvára nové kurzy pre dospelých a krúžky pre deti. Tak sa určite s prihláškami poponáhľajte, aby sa vám ušlo miesto na tanečnom parkete 🙂

Šťastie máte v tejto chvíli na dosah oveľa viac, ako si možno dokážete predstaviť.


Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre