Objavte umenie byť ženou

Mám radosť, že dnes môžem privítať v interVIEW Marcelu Reisz, ktorá je spolu s Alexandrou Pevalovou autorkou myšlienky organizovať inšpiratívne podujatie pre ženy Umenie byť ženou a jej poslaním je reprezentovať silu ženy a jej odhodlanie byť v živote šťastnou. Marcela má viac ako 10 ročnú prax v organizovaní korporátnych eventov a konferencií, je manželkou a maminou malej Klárky. 

Spojenie s výnimočnými osobnosťami a profesionálnymi lektormi zo Slovenska i zahraničia ponúka každej žene príležitosť investovať do seba. Našou snahou je ženám doručiť nielen nové vedomosti a skúsenosti, ale aj relax a pohodu. Umenie byť ženou je wellness pre dušu.

~ Marcela Reisz & Alexandra Pevalová

V našom spoločnom rozhovore [21:02] sa okrem iného dozviete:

  • ako vznikla myšlienka konferencie Umenie byť ženou
  • čo je úlohou ambasádorky Adely Vinczeovej a prečo si vybrali práve ju
  • akých hostí a rečníkov si pozývajú na konferenciu
  • aké sú najčastejšie dôvody, prečo ženy potláčajú svoje ženskú podstatu
  • čo si Marcela myslí o ženách na Slovensku
  • čo by mala robiť každá žena, aby mala so sebou dobrý vzťah
  • + získate špeciálny VIP DARČEK, ktorý si pre vás Marcela pripravila

ŠPECIÁLNY DARČEK: 2 x 2 VIP vstupenky na podujatie Umenie byť ženou, ktoré bude 14. apríla 2018 v hoteli Hilton v Bratislave získate, keď napíšete do komentárov pod týmto rozhovorom na blogu stastienadosah.sk, prečo by ste chceli tento darček získať. Marcela Reisz a Alexandra Pevalová s radosťou venujú tento darček 2 najrýchlejším poslucháčom.

Páčil sa vám náš rozhovor? Napíšte nám dole do komentárov. Sme tu pre vás a rady vám s Marcelou odpovieme na vaše otázky.

Vypočujte si ďalší inšpiratívny rozhovor, v ktorom odhalíte tajomstvo zdravého maškrtenia tu.

Viac o programe podujatia Umenie byť ženou sa dozviete na: www.umeniebytzenou.sk

Šťastie máte v tejto chvíli na dosah oveľa viac, ako si možno dokážete predstaviť.

Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre