Odhaľte tajomstvo zdravého maškrtenia

Veľmi sa teším, že môžem privítať v interVIEW výživovú poradkyňu Janu Nehajovú, ktorá sa venuje výživovému poradenstvu a vedomému stravovaniu.

Janina práca je zároveň jej koníčkom, aj poslaním. Robí to, čo ju baví a pomáha druhým plniť si ich sny. Aj preto vznikol e-book Tajomstvo zdravého maškrtenia, prostredníctvom ktorého pomáha všetkým ľuďom, ktorí majú záujem o svoje zdravie a chcú posúvať svoje hranice. Ako hovorí Jana:

„Našu budúcu zdravú spoločnosť tvoríme práve teraz, v prítomnosti.“

Jana bola odmalička bacuľaté dieťa, ktorému sa iné deti posmievali. Mala rada sladkosti a nevedela im vôbec odolať. Keď mala 20 rokov, vážila 80 kíl. Svoju váhu v tom čase nejako extra neriešila. Až neskôr začala objavovať, ako sa dá zbaviť nadbytočných kíl a stravovať sa s radosťou a láskou.

Ja tiež z vlastnej skúsenosti viem, aké to je, mať nadváhu. Ešte pre niekoľkými rokmi som sa vôbec o seba nestarala a životným štýlom bola pre mňa Coca-Cola a párok v rožku. Keď však človek zmení svoje myslenie a vnútorné nastavenia, tak sa zrazu začne meniť všetko.

Jana sa rozhodla zmeniť život sebe a pomôcť zároveň zmeniť život aj iným ľuďom. Energia a nadšenie, ktoré z nej vyžarujú, je cítiť aj z nášho spoločného rozhovoru [24:50], v ktorom sa dozviete okrem iného:

  • čo si Jana myslí o diétach
  • čo bráni ľuďom zdravo sa stravovať
  • prečo mnohí ľudia nevedia schudnúť
  • ako zdravo maškrtiť
  • čo by mal robiť človek, ktorý chce schudnúť
  • Jana vám prezradí jednoduchý trik, ako by mal vyzerať správne zostavený „zdravý tanier“ tak, aby ste mohli zdravo jesť a chudnúť
  • získate DARČEK, ktorý si Jana pripravila špeciálne pre vás

ŠPECIÁLNY DARČEK, ktorý si Jana pre vás pripravila, získate, keď kliknete na tento odkaz: www.tajomstvochudnutia.sk, zadáte svoje meno a e-mail a získate od Jany zadarmo e-book „5+1 DÔVOD, PREČO NECHUDNETE.“ Po zadaní e-mailu sa vám zobrazí tiež možnosť kúpiť si Janinu spomínanú elektronickú knihu (e-book) „Tajomstvo zdravého maškrtenia“ až so 70% zľavou.

Vypočujte si ďalší inšpiratívny rozhovor, v ktorom objavíte ako si okamžite zlepšiť imunitu tu.

Páčil sa vám náš rozhovor? Napíšte nám dole do komentárov. Sme tu pre vás a rady vám s Janou odpovieme na vaše otázky.

Viac o Jane Nehajovej a výživovom poradenstve, ktoré ponúka, sa dozviete na: www.tajomstvochudnutia.sk. Jana Nehajová je výnimočná žena, ktorá vám pomôže zdravo a predovšetkým vedome sa stravovať.

Šťastie máte na dosah v tejto chvíli oveľa viac, ako si možno dokážete predstaviť.


Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre