Ako mať zo seba lepší dojem

To, ako sa cítite a to, čo si myslíte o sebe, je veľmi dôležité. Ale prečo je to také dôležité?

Dnes by som sa s Vami chcela vo videu podeliť o 3 jednoduché, ale zároveň úžasné tipy, ktoré mi pomohli, keď som si musela svoje sebavedomie a dobrý pocit zo seba budovať úplne od nuly.

V roku 2010 sa mi totiž rozpadlo niekoľkoročné manželstvo a zrazu sa môj život začal uberať úplne iným smerom, ako dovtedy. Musela som začať riešiť existenčné záležitosti oveľa viac, ako kedykoľvek predtým. Niekedy som mala na pár dní len niekoľko centov v peňaženke, na čo som rozhodne nebola hrdá, ale nevedela som si pomôcť a upadala som do veľkých depresií. Bežne som niekoľko dní nejedla, aby som mohla za posledné peniaze kúpiť jedlo pre svoje dieťa. Predo mnou bola ešte dlhá cesta k nadýchnutiu sa…

Dva dlhé roky som doslova chodila po kanáloch. Vyfajčila som obrovské množstvo cigariet a vypila nespočetné litre alkoholu. Dostala som sa až na totálne dno a všetko som videla iba čierne.


Napriek čiernym myšlienkam a blbému pocitu zo seba som cítila, že niekde musí existovať spôsob, ako sa dostať na úplne iný level v rozmýšľaní, biznise a v živote celkovo. A som neskutočne šťastná, že sa mi ho podarilo objaviť.

Dnes by som Vás chcela podporiť na vašej ceste k nájdeniu dobrého pocitu zo seba tipmi, ktoré mi veľmi pomohli.

Ako si teda zlepšiť zo seba dojem? Inšpirujte sa vo videu 🙂

Keď sa Vám páčilo dnešné video, dajte mu like na Facebooku, zdieľajte ho a napíšte mi dolu v komentároch, či máte zo seba dobrý dojem a čo robíte pre to, aby ste ho mali?

Máte otázku, na ktorú ste vo videotipoch zatiaľ nenašli odpoveď? Navrhnite svoju tému a odpoviem Vám vo videu. 

Ak ste si ešte nestiahli zadarmo Váš Denník úspechov, kliknite sem a zlepšite si výrazne svoj pocit zo seba hneď teraz.

Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre