Rozžiarme spolu čo najviac ženských duší!

Cítite sa frustrovaná a pod tlakom? Máte pocit, že nároky na vás sa neúmerne zvýšili a akosi ste v tom celom zabudli na seba? Už ani nepamätáte, kedy ste boli len tak vy sama? Alebo naopak sa v tejto situácii cítite osamelá a tak rada by ste zažili ten pocit, keď sa vám niekto prehovára úplne z duše, kedy cítite, že si rozumiete a že vám rozumejú aj spriaznené duše okolo?

To, že čítate tento článok nie je náhoda. Je to pozvánka na nádherné štyri dni plné inšpirácií a uvoľnenia.

Už 28. mája 2020 začína online konferencia SAMA SEBOU, ktorá prináša priamo do pohodlia vášho domova 23 slovenských a českých expertiek na VZŤAHY, ZDRAVIE, KARIÉRU A PROSPERITU.

Vypočujte si prednášky od žien, ktoré pomáhajú ďalším ženám skvalitniť vzťahy, zharmonizovať svoje telo a dušu a dosiahnuť lepšie výsledky v kariére, a zároveň s tým viac hojnosti a prosperity v živote.

Je veľmi dôležité, aby sme sa ako ženy podporili, aby sme spoločne rozžiarili svoje duše, aby sa zharmonizovali vzťahy, naučili ste sa čerpať energiu z každodenných maličkostí, a hľadali spôsoby, ako sa opäť cítiť dobre v práci, prípadne nové spôsoby ako sa kariérne uplatniť.

Na čo sa môžete na online konferencii tešiť?

Online konferencia SAMA SEBOU trvá štyri dni, od 28. 5. do 31. 5. 2020 (od štvrtka do nedele). A táto konferencia je pre každú ženu dostupná ZDARMA.

Prečo som sa rozhodla sprístupniť online konferenciu zdarma?

Aby si ju mohla dopriať každá a aby sa mohla rozžiariť duša naozaj každej ženy.

Čo zahŕňa bezplatná registrácia?

Získate prístup ku všetkým prednáškam a pohybovým video lekciám, ktoré budú v daný deň odvysielané. Môžete si ich pozrieť v čase ich vysielania, ale aj kedykoľvek počas daného dňa od 9.00 hod. až do polnoci. Po polnoci prístup k prednáškam daného dňa stratíte. Takto to bude fungovať každý jeden deň konferencie. 

Na každý deň máme naplánovaných niekoľko prednášok a každý deň je aj jedna pohybová lekcia. Podrobný program jednotlivých dní aj s predstavením lektoriek nájdete tu >>>

Na čo budú zamerané pohybové lekcie?

Čaká vás lekcia jogy, zmyselnej salsy, hravý spevňujúci tanečný tréning a tešiť sa môžete aj na hravú orientálnu inšpiráciu v podobe brušného tanca.

Bude to každodenná dávka pohybu pre telo a inšpirácie pre dušu. Jednoducho sa ZDARMA REGISTRUJETE >  a v deň, kedy budú prednášky a video lekcie prebiehať si ich môžete dopriať.

Čo ak to nebudem stíhať?

Nestíhate alebo sa vám to zdá naraz príliš obsahu a radšej by ste si jednotlivé prednášky rozkúskovali na viac dní alebo vypočuli opakovane? Prípadne v daných dňoch už máte iný program a veľmi by ste sa chceli konferencie zúčastniť?

Mám pre vás špeciálnu ponuku VÝHODNÝ KONFERENČNÝ BALÍČEK, ktorý je práve v týchto dňoch v PREDPREDAJI ZA VÝNIMOČNÚ CENU.

Čo všetko balíček obsahuje?

  • Záznam všetkých prednášok a video lekcií, ktoré vám zostanú k dispozícii neobmedzene,
  • Kolekciu 24 transformačných meditácií na rôzne témy odo mňa pre zharmonizovanie tela, mysle a duše,
  • Neobmedzenú podporu v Škole šťastia: bonus nevyčísliteľnej hodnoty v podobe neobmedzenej podpory v rámci uzavretej diskrétnej diskusie Denník vďačnosti v online Škole šťastia, kde sa môžete podeliť o to, čo vás trápi a získať podporu nielen mňa, ale aj všetkých ostatných členiek Školy šťastia,
  • 20  extra PREMIOVÝCH EXTRA BONUSOV od prednášajúcich lektoriek konferencie, ktoré si pre vás pripravili navyše.

Keď si chcete dopriať ešte viac a zažiť toho z konferencie aj po nej čo najviac, tak vás pozývam zainvestujte do seba a doprajte si konferenčný balíček za ŠPECIÁLNU CENU:

Bežná cena balíčka je 97 €, v predpredaji ho môžete získať len za 27 €.

Len čo konferencia začne, cena balíčka sa zvýši. Máte možnosť získať poklady pre svoju dušu, myseľ aj telo za výnimočnú cenu a užiť si prednášky, ktoré s vami zarezonujú dlhodobo a opakovane sa k nim vracať a získať plus extra bonusy od prednášajúcich lektoriek a odo mňa, tak neváhajte a objednajte si tento balíček.

Kde získate špeciálny konferenčný balíček?

Stačí sa zaregistrovať na bezplatnú konferenciu a tam sa vám zobrazí aj ponuka na konferenčný balíček za špeciálnu cenu. Chcem si OBJEDNAŤ KONFERNČNÝ BALÍČEK >>>

Kedy získate prístup ku konferenčnému balíčku?

Konferenčný balíček vám bude prístupný po skončení konferencie, teda 1. 6. 2020.

Výnimku tvorí bonus – podpora v rámci uzavretej diskrétnej diskusie Denník vďačnosti v online Škole šťastia, ktorý je pre vás otvorený okamžite po uhradení objednávky.

Veľmi sa teším na všetky, ktoré sa na online konferenciu SAMA SEBOU zaregistrujete a, samozrejme, môžete ďalej medzi ženami, ktoré by táto konferencia mohla potešiť a inšpirovať, zdieľať aj odkaz na tento článok.

Určite si pozrite aj detailný program, som si istá, že pre každú je tam téma, ktorá s ňou bude rezonovať. Tešíme sa na vás spolu so všetkými lektorkami, ako spoločne rozžiarime všetky ženské duše, ktoré si to dovolia.

Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre