Prečo sa bojíme zmeny?

Pomyslenie na akúkoľvek zmenu v živote môže byť také odstrašujúce, aj napriek tomu, že chceme niečo zmeniť alebo zmenu jednoducho potrebujeme.

Tiež som v živote doteraz prešla mnohými výraznými zmenami, ktoré ma nasmerovali iným smerom, ako som pôvodne predpokladala. Mnohé ma privádzali vyslovene do šialenstva. Našla som ale spôsob, ako sa so zmenami jednoducho vyrovnať.

Pokiaľ Vás paralyzuje stres alebo strach zo zmeny, tak mám pre Vás dnes vo videu tipy, ktoré vám môžu pomôcť zmenu prekonať.

Pravdou ale je, že vždy sú aj iné možnosti. Rozhliadnite sa viac a otvorte oči, aby ste ich uvideli 🙂

Keď sa Vám páčili dnešné tipy, dajte im like na Facebooku, zdieľajte toto video a napíšte mi dolu v komentároch, či sa bojíte zmien v živote a ako dokážete zmeny preklenúť?

Máte otázku, na ktorú ste vo videotipoch zatiaľ nenašli odpoveď? Navrhnite svoju tému a odpoviem Vám vo videu. 

Ak ste si ešte nestiahli zadarmo Váš Denník úspechov, kliknite sem a zlepšite si výrazne svoj pocit zo seba hneď teraz.

Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre