Prečo nie sme šťastní

Je to zvláštny paradox, ale to, po čom všetci túžime najviac, čo najviac chceme, čo je pre nás najlepšie, voči tomu sme častokrát najviac odolní a to si odopierame.

Nikto iný nám nemôže povedať, čo presne je pre každého z nás to, čo nás urobí šťastnými.

To je niečo, čo musíme zistiť my sami. (aaa sakra…) Ste si asi v duchu práve povedali. Ale nezúfajte, tu je super pomôcka, ako na to.


Keď sa rozhodneme byť šťastní tu a teraz, môže to tiež znamenať to, že sa sa chceme vzdať svojich minulých presvedčení, správania a jednoducho, že chceme žiť iný typ života, ako doteraz.

Je preto veľmi bežné, že sa človek v takomto rozpoložení cíti previnilo, minimálne voči sebe samému, alebo najbližším ľuďom, pretože chce byť iný, zmeniť svoje návyky a hlavne prestať riešiť ľudí z minulosti.

Dnes mám pre Vás vo videu tipy, ako prekonať 4 najbežnejšie bariéry na ceste k vlastnému šťastiu.

Keď sa Vám páčilo dnešné video, dajte mu like na Facebooku, zdieľajte ho a napíšte mi dolu v komentároch, či sa cítite v živote šťastne a čo konkrétne robíte, aby ste sa šťastne cítili?

Máte otázku, na ktorú ste vo videotipoch zatiaľ nenašli odpoveď? Navrhnite svoju tému a odpoviem Vám vo videu. 

Ak ste si ešte nestiahli zadarmo Váš Denník úspechov, kliknite sem a zlepšite si výrazne svoj pocit zo seba hneď teraz.

Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre