Prečo druhým ľuďom odpustiť

Veľa ľudí sa ma pýta, ako majú odpustiť človeku, ktorý im v živote veľmi ublížil.

Každému z nás sa to už niekedy v živote stalo. Že nás niekto zranil. Alebo sme niekomu ublížili my sami.


Odpustiť neznamená, že vymažete celú spomienku na to, čo sa stalo alebo že na to, čo Vás zranilo, zabudnete. Ani to neznamená, že zmeníte správanie druhej osoby.

Znamená je to ale, že necháte od seba odísť hnev a bolesť a pohnete sa v živote ďalej.

V dnešnom videu zistíte, ako.

Keď sa Vám páčilo dnešné video, dajte mu like na Facebooku, zdieľajte ho a napíšte mi dolu v komentároch, či viete druhým ľuďom odpustiť a ako?

Máte otázku, na ktorú ste vo videotipoch zatiaľ nenašli odpoveď? Navrhnite svoju tému a odpoviem Vám vo videu. 

Ak ste si ešte nestiahli zadarmo Váš Denník úspechov, kliknite sem a zlepšite si výrazne svoj pocit zo seba hneď teraz.

Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre