Konečne je na svete!

Veľa ľudí ju už má a možno ste medzi nimi aj vy. O čom, že je reč?

O knihe Šťastie na dosah, ktorú som napísala a prednedávnom vydala. Kniha je láskavým sprievodcom na ceste za tým, aby ste sa mohli stať najšťastnejším človekom, akého poznáte.

Vo štvrtok, 20. júla 2017 mala kniha svoj špeciálny deň. Pripravili sme s moderátorkou Nikoletou Mars Kováčovou jej krst v kaviarni Coffee Tree Friends v Nitre (môžem len a len odporúčať) a posielam niekoľko fotopozdravov a tiež krátky záznam zo samotného krstu.

Knihu pokrstil výnimočný človek. Kto to bol sa dozviete vo videu 🙂

Ak ešte nemáte svoju knihu Šťastie na dosah, kliknite sem a staňte sa najšťastnejším človekom, akého poznáte.


Photo credit: Patrik Benik, www.patrikbenik.sk

Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.


Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre