Čo robiť, keď Vás rodina a priatelia nepodporujú?

Už som vysielala video o tom, ako zvládnuť kritiku druhých ľudí, ale čo s tým, keď vás kritizujú Vaši najbližší  – rodina a priatelia a nechcú Vás podporiť v tom, na čom Vám záleží?

Čo ale s tým, keď ich len tak nemôžete poslať niekam do …?

Dnes sa s Vami chcem vo videu podeliť o to, čo robiť v takejto situácii.

Keď sa Vám páčilo dnešné video, dajte mu like na Facebooku, zdieľajte ho a napíšte mi dolu v komentároch, či máte podporu od Vašich najbližších v tom, čo robíte?

Máte otázku, na ktorú ste vo videotipoch zatiaľ nenašli odpoveď? Navrhnite svoju tému a odpoviem Vám vo videu. 

Ak ste si ešte nestiahli zadarmo Váš Denník úspechov, kliknite sem a zlepšite si výrazne svoj pocit zo seba hneď teraz.

Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre