Chýba mi ženská sila, čo s tým?

Každý z nás sa narodil s nekonečným potenciálom. Keď si naozaj uvedomíte, že rôzne nálepky, ktoré na sebe máte, vám dala spoločnosť, rodina, škola, partner alebo vaše vlastné ego, tak sa budete vedieť ľahšie dostať zo zajatia očakávaní a noriem, ktoré vás môžu obmedzovať.

Ako teda v sebe znovuobjaviť stratenú alebo potlačenú ženskú silu a energiu?

Otázku a inšpiráciu na dnešné video mi poslala Tatiana, ktorá píše:

“Ako sa nenechať stiahnuť situáciou pod dno a nájsť stratenú nitku zmysluplného života? Niekedy mám pocit, že sa už neviem nadýchnuť ako žena… Chýba mi sila a neviem, ako ju v mojej situácii znovu nájsť.“

Táto otázka od Tatiany je veľmi dôležitá, pretože v podobnej situácii sa nachádza každý deň veľa žien. Tiež sa s ňou často stretávam počas individuálneho koučingu Emočný detox, kde tieto situácie riešime.


V skutočnosti, keď vás niekto ťahá dolu, to môže znamenať, že taký človek:

  • nie je spokojný sám so sebou
  • nie je vo svojom živote šťastný
  • nie je úspešný a chce, aby druhí boli na rovnakej úrovni ako on alebo ešte nižšie

Pokiaľ sa stretávate s podobnými ľuďmi a vaša ženská sila a energia je potlačená, tak si určite pozrite toto video a nájdite v ňom niekoľko spôsobov, ako vlastnú silu a energiu v sebe znovu objaviť.

Keď sa Vám dnešné video páčilo, zdieľajte tento článok na Facebooku a napíšte mi dolu v komentároch, či máte dosť sily a energiu a čo všetko pre to robíte?

Máte otázku, na ktorú ste vo videotipoch zatiaľ nenašli odpoveď? Navrhnite svoju tému a odpoviem Vám vo videu.

Ak ste si ešte nestiahli zadarmo Váš Denník úspechov, kliknite sem a zlepšite si výrazne svoj pocit zo seba hneď teraz.

Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.


Ilustračný obrázok: unsplash.com

Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre