Ako vyzerať a cítiť sa príťažlivo

Veľmi veľa žien sa pri pohľade do zrkadla vôbec necíti príťažlivo. Prečo sa teda cítia neatraktívne, aj keď objektívne príťažlivé sú?

Veľký vplyv na to môže mať napríklad:

  • spoločnosť, ktorá ženám podsúva obraz o tom, ako majú vyzerať.
  • vplyv rodiny, v ktorej Vám možno niekto Váš vzhľad závidel, alebo Vám nikto nikdy nepovedal, že ste pekná.
  • Váš partner, ktorý Vás neustále kvôli niečomu podpichuje a Vašu krásu nevidí.
  • v detstve ste možno videla okolo seba ženy, ktoré sa o seba veľmi nestarali a pôsobili a správali sa skôr ako muži.
  • to, že Vás nikto nikdy nepodporil v tom, že sa máte mať rada najprv Vy sama.

Možno to bolo veľa ďalších iných vplyvov, ale tie všetky Vás naučili klamať sama sebe.

Každá žena môže byť krásna a aj sa krásna cítiť, pretože to v princípe znamená, cítiť sa dobre vo svojej koži a mať rada veci, ktoré robíte.


Viem úplne presne, o čom hovorím. V roku 2010 mi skrachovalo manželstvo, dostala som sa do totálneho štádia vyhorenia, nič mi nedávalo zmysel a nevedela som, čo ďalej robiť…

Trpela som tiež nadváhou (vážila som 95 kg, namiesto mojich pôvodných 53 kg !!!) a vôbec som sa o seba nestarala. Nechodila som napríklad ani ku kaderníčke (vlastne som nikdy predtým nebola u kaderníčky…), ani do spoločnosti a veľmi často som pociťovala obrovskú úzkosť a depresiu. A nemala som rozhodne pocit, že svoj potenciál využívam naplno.

Jedného dňa som si povedala, že to takto ďalej nejde. Pochopila som, že pokiaľ sa chcem dostať zo dna a túžim po tom, aby som bola šťastná, a aby bolo zároveň šťastné aj moje dieťa, musím úplne zmeniť svoje každodenné návyky a svoje vnútorné nastavenia.

Svoj osobný aj pracovný život som od základu zmenila a objavila som skrytú energiu žiť svoj život naplno. Teraz verím, že toto možno čaká aj Vás. Viem to z vlastnej skúsenosti. Niekedy stačí aj málo a začnú sa diať zázraky. heart

Pokiaľ svoj vzhľad väčšinou neznášate a necítite sa pekná a príťažlivá, tak mám pre Vás dnes vo videu niekoľko tipov, ako vyzerať a cítiť sa príťažlivo a ako podporiť svoju vnútornú aj vonkajšiu krásu.

Keď sa Vám páčilo dnešné video, dajte mu like na Facebooku, zdieľajte ho a napíšte mi dolu v komentároch, či sa cítite príťažlivo a čo pre to robíte?

Máte otázku, na ktorú ste vo videotipoch zatiaľ nenašli odpoveď? Navrhnite svoju tému a odpoviem Vám vo videu. 

Ak ste si ešte nestiahli zadarmo Váš Denník úspechov, kliknite sem a zlepšite si výrazne svoj pocit zo seba hneď teraz.

Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre