Ako si vybudovať atraktívnu osobnú značku

Veľmi sa teším, že dnes môžem privítať v interVIEW Zuzanu Csontos, ktorá stojí za značkou Csontos Studio, ktoré sa špecializuje na tvorbu brand identity a web stránok pre ženy. Zuzana si cení každý projekt, ktorému sa venuje a vždy sa snaží vytvoriť pre svojich klientov niečo jedinečné a osobné. Vďaka svojej práci spoznáva zaujímavé a inšpiratívne ženy s jedinečnými nápadmi. Nájdete ju na www.csontosstudio.com.

Ak budete so všetkým čakať, kým nastane ten správny okamih, pravdepodobne nič neurobíte. ~ Zuzana Csontos

V našom spoločnom rozhovore [29:34] sa okrem iného dozviete:

  • prečo Zuzana pomáha ženám, malým podnikateľkám vizuálne vyjadriť ich príbehy
  • prečo sa ženy boja budovať si vlastnú značku
  • aké sú najčastejšie prekážky, ktorým ženy čelia, keď sa chcú prezentovať na úrovni
  • prečo je pri budovaní osobnej značky dôležitý networking
  • ako sa dá vytvoriť silná a kvalitná osobná značka
  • čo si Zuzana myslí o ženách, malých podnikateľkách a ich značkách na Slovensku 
  • + získate špeciálny DARČEK, ktorý si pre vás Zuzana pripravila

ŠPECIÁLNY DARČEK: Napíšte do komentárov pod týmto rozhovorom na blogu stastienadosah.sk, prečo by ste chceli posunúť svoju značku a s čím momentálne najviac zápasíte. Zuzana vyberie jednu najzaujímavejšiu odpoveď a môžete získať bezplatné poradenstvo ohľadne svojej značky a zľavu 50 eur zo Zuzaniných služieb. Zuzana vám tiež s radosťou odpovie na vaše komentáre.

Páčil sa vám náš rozhovor? Napíšte nám dole do komentárov. Sme tu pre vás a rady vám so Zuzanou odpovieme na vaše otázky.

Vypočujte si ďalší inšpiratívny rozhovor, v ktorom odhalíte umenie byť ženou tu.

Viac o Zuzane Csontos a tvorbe loga, webstránok a značky, ktoré ponúka, sa dozviete na: www.csontosstudio.com a na Facebooku ju nájdete tu: LOGO A WEB DIZAJN PRE ŽENY. Zuzana Csontos je skúsená a talentovaná web dizajnérka, ktorá vám pomôže vytvoriť webstránku a vašu značku tak, aby odzrkadľovala vašu osobnosť.

Šťastie máte v tejto chvíli na dosah oveľa viac, ako si možno dokážete predstaviť.

Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre