Ako si spraviť radosť každý deň

Zažívať radosť každý deň. Je to naozaj možné? Život je predsa plný neočakávaných zmien, rôznych nálad, mnohého, čo nám odpútava pozornosť. Ako si teda dopriať radosť každý deň, bez ohľadu na to, aký je?

Najprv je dobré uvedomiť si, čo nám radosť zo života berie. Môže to byť napríklad:

  • naša veľká zaneprázdnenosť,
  • túžba byť superženami alebo supermužmi,
  • preťaženosť,
  • psychická záťaž,
  • nedostatok dobrého spánku,
  • nedostatok pohybu,
  • nedostatok času len tak pre seba.


Všetkým klientom, s ktorými spolupracujem, ako aj všetkým v našej Facebook skupine Šťastie na dosah, blízkym ľuďom a aj sebe stále pripomínam to, aby sme si spravili radosť pre seba každý deň.

S čím som sa ale dosť často doteraz stretla, je fakt, že veľa ľudí absolútne netuší, ako si tú radosť vlastne majú spraviť. Aj by chceli, ale netušia, ako.

Ak teda pociťujete niečo podobné, tak to môže byť napríklad aj tým, že ste si od detstva nemohli robiť radosť. A nemyslím len vyslovene niečím materiálnym, ale aj rôznymi zážitkami alebo len tak časom sami pre seba. Je tiež možné, že na Vás bola kladená veľká zodpovednosť za menších súrodencov a Vy ste museli na seba prebrať rolu dospelého. Dôvodov, prečo sa Vám to postupne otupilo, môže byť viac.

Ale pokiaľ neviete, ako sa k tej radosti vlastne vrátiť, tak mám pre Vás dnes veľmi jednoduchý tip vo videu.

Keď sa Vám dnešné video páčilo, dajte mu like na Facebooku, zdieľajte ho a napíšte mi dolu v komentároch, či si viete každý deň niečo pre seba dopriať a spraviť si radosť?

Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre