Ako si poradiť so záchvatovým prejedaním

Veľa ľudí si myslí, že emocionálne alebo záchvatové prejedanie je výsledkom nedostatku sebakontroly. Avšak s čím sa veľmi často stretávam u svojich klientov (a viem to aj z vlastnej skúsenosti s prejedaním sa) je fakt, že takáto forma prejedania sa je veľmi zriedkavá.

Otázku a inšpiráciu na dnešné video mi poslala Gabriela, ktorá píše:

”Ako si poradiť so záchvatovým prejedaním, ktorému čelím už roky a stále má nado mnou moc? Beriem to ako obrovské osobné zlyhanie, navyše mi to znepríjemňuje život po každej stránke. Paradox je, že sa už nejaký čas zaujímam o osobný rast, no stále som tam, kde som bola.”

Keď si odpoviete minimálne na jednu z nasledujúcich otázok ÁNO, tak sa dnešná téma týka aj vás a mám pre vás 5 konkrétnych tipov, ako sa uvoľniť zo zovretia emocionálneho až záchvatového jedenia.

Jete, keď ste v strese?
Jete, aj keď necítite hlad?
Jete preto, aby ste sa cítili lepšie?
Odmieňate sa jedlom?
Vytvára vám jedenie pocit bezpečia?
Je jedlo váš najlepší kamarát?

Kliknite na video a zistite, ako sa môžete ľahko uvoľniť zo zovretia záchvatového jedenia.

Keď sa Vám dnešné video páčilo, zdieľajte tento článok na Facebooku a napíšte mi dolu v komentároch, či dokážete čeliť emocionálnemu prejedaniu sa.

Aby som nezabudla…

Moja kamarátka Jana Nehajová, úspešná výživová poradkyňa, ktorá sa venuje vedomému stravovaniu, má práve teraz, len do 30. novembra 2018 špeci ponuku:

Perfektného sprievodcu pri chudnutí e-book SCHUDNI ĽAHKO, ku ktorému vám zároveň pribalí hneď 5 fantastických BONUSOV zDARma. 

Začnite vďaka niekoľkým jednoduchým zmenám vo vašom jedálničku CHUDNÚŤ PRIRODZENE HNEĎ TERAZ tu >>>

facebook-post-600x315-schudni-lahko-bonusy-do-30.11.png

Náš spoločný rozhovor s Janou Nehajovou a jej pohľad na zdravé chudnutie a stravovanie: TAJOMSTVO ZDRAVÉHO MAŠKRTENIA si môžete vypočuť tu,

Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.

 

Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná a NLP koučka, expertka na anglický jazyk, mama úžasného 11-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, e-bookov English: A Love Story, Travel Around The World, vzdelávacích a transformačných workshopov, webinárov, online kurzu Radosť zo života, meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre