Ako si poradiť s odmietnutím

Stretli ste sa niekedy s tým, že Vás niekto v nejakej situácii odmietol? Vo vzťahu, v práci, v škole, medzi kamarátmi alebo doma…?

V takej chvíli ste možno mali chuť niekam okamžite utiecť, neboli ste schopní rozprávať, alebo ako keby Vás niekto prikoval k zemi, srdce Vám možno bilo stokrát rýchlejšie ako obyčajne, nemohli ste jesť, spať, sústrediť sa a mali ste zo všetkého strach?


Odmietnutie je súčasťou života. Každý z nás nejakú formu odmietnutia už v živote zažil a je normálne, keď sa človek v takej situácii cíti zraniteľne. Ale prečo, keď niektorých ľudí odmietnu, tak ich to úplne zloží a naopak, keď niektorých odmietnu, tak to tých ľudí naopak dokáže nakopnúť k väčšej aktivite?

Na to, aby ste mohli s ľahkosťou prekonať odmietnutie a tiež z neho vyťažiť, mám pre Vás dnes vo videu niekoľko super tipov.

Keď sa Vám dnešné video páčilo, dajte mu like na Facebooku, zdieľajte ho a napíšte mi dolu v komentároch, či si viete poradiť s odmietnutím a keď áno, ako?

Máte otázku, na ktorú ste vo videotipoch zatiaľ nenašli odpoveď? Navrhnite svoju tému a odpoviem Vám vo videu. 

Ak ste si ešte nestiahli zadarmo Váš Denník úspechov, kliknite sem a zlepšite si výrazne svoj pocit zo seba hneď teraz.

Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre