Ako podporiť deti v čítaní kníh?

Veľmi sa teším, že dnes môžem privítať v interVIEW Marianu Murínovú, ktorá je mama, manažérka, milovníčka kníh a autorka projektu Knihy detstva. Podporuje rodičov v tom, aby naučili svoje deti čítať knihy a mali ku knihám vzťah. Nájdete ju na Facebooku: @knihydetstva , na Instagrame: @knihydetstva a na pripravovanej stránke: www.knihydetstva.sk.

Knihy sú pre ľudí tým, čím sú pre vtákov krídla. ~ John Ruskin

V našom spoločnom rozhovore [20:53] sa okrem iného dozviete:

 • prečo Mariana pomáha rodičom naučiť deti čítať
 • aké sú najčastejšie prekážky, ktorým rodičia čelia, keď túžia vo svojich deťoch vypestovať vzťah ku knihám
 • prečo Marianu fascinuje svet kníh
 • aké sú dlhodobé výhody toho, keď deti pravidelne čítajú
 • čo si Mariana myslí o detských knihách na Slovensku
 • aké typy detstkých kníh sú najobľúbenejšie
 • prečo sú podľa Mariany knihy dôležité
 • dozviete sa perfektný TIP, ako začať s deťmi čítať
 • + získate špeciálny DARČEK, ktorý si pre vás Mariana pripravila

ŠPECIÁLNY DARČEK: Pre 3 najrýchlejších poslucháčov, ktorí napíšu do komentárov v blogu stastienadosah.sk, prečo by chceli darček získať, Mariana daruje poradenstvo pri začiatkoch čítania s deťmi, alebo pri výbere zaujímavých titulov. Pre ostatných komentujúcich je pripravená zľava 20% pri kúpe kníh na eshope knihydetstva.sk po jeho spustení a zadaní kódu: stastienadosah.

Napíšte do komentárov pod týmto rozhovorom na blogu stastienadosah.sk, čo vám bráni podporiť svoje deti v čítaní a prečo by ste chceli tento darček získať práve vy.

Páčil sa vám náš rozhovor? Napíšte nám dole do komentárov. Sme tu pre vás a rady vám s Marianou odpovieme na vaše otázky.

Vypočujte si ďalší inšpiratívny rozhovor, v ktorom zistíte, ako si okamžite zlepšiť imunitu.

Viac o Mariane Murínovej a o tom, čo ponúka, sa dozviete na: na Facebooku: @knihydetstva , na Instagrame: @knihydetstva a na pripravovanej stránke: www.knihydetstva.sk. Mariana Murínová je inšpriatívna žena, ktorá vám pomôže podporiť vaše deti v čítaní kníh.

Šťastie máte v tejto chvíli na dosah oveľa viac, ako si možno dokážete predstaviť.


Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

  Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre