Ako cítiť viac lásky

Mnohím ľuďom sa ráta to, ak láska k nim príde od niekoho iného. Napríklad, ak sa cítite down alebo smutne, tak by Vás zrejme potešilo, keby Vám niekto priniesol kvety. Ale čo tak prestať čakať na niekoho iného, aby nás rozžiaril a kúpili si tie kvety niekedy pre seba sami?


Každý z nás má silu mať sa rád. Len to potrebuje v sebe objaviť. A týka sa to aj žien, aj mužov. Vlastne pokiaľ sa nedokážeme ohodnotiť a mať radi sami seba, tak to, koľko lásky a ohodnotenia dostaneme od niekoho iného, je dosť obmedzené.

Dnes mám pre Vás 2 super tipy, ktoré možete spraviť hneď teraz.

Keď sa Vám páčilo dnešné video, dajte mu like na Facebooku, zdieľajte ho a napíšte mi v komentároch pod videom, či cítite lásku v živote?

Máte otázku, na ktorú ste vo videotipoch zatiaľ nenašli odpoveď? Navrhnite svoju tému a odpoviem Vám vo videu. 

Ak ste si ešte nestiahli zadarmo Váš Denník úspechov, kliknite sem a zlepšite si výrazne svoj pocit zo seba hneď teraz.

Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.


Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre