Ako zistiť, či máte v živote energetického upíra

Stretli ste sa niekedy v živote s energetickým upírom? Pokiaľ si v tejto chvílli predstavíte Draculu, tak to nie je ten typ upíra, ktorého mám na mysli 🙂

V posledných rokoch sa okruh mojich najbližších kontaktov dosť zredukoval a s niektorými ľuďmi som sa prestala kontaktovať úplne. Nebolo to úplne najľahšie rozhodnutie, ale viete čo? Cítim sa ľahšie a napriek tomu, že je okolo mňa oveľa menší okruh ľudí, tak môj život má oveľa väčšiu kvalitu.

Pokiaľ ste vo vzťahu s energetickým upírom, tak si to možno hneď na začiatku neuvedomíte, ale postupne vás takýto človek začne vysávať fyzicky, aj emocionálne. Energetickí upíri sú na prvý pohľad ľudia, ktorí sú zábavní, atraktívni a môžno aj úspešní, ale keď ich spoznáte lepšie, tak sú egocentrickí, manipulatívni a často podvádzajú.

Môžu to byť napríklad členovia vašej rodiny, možno váš partner alebo partnerka, kolegovia v práci, učitelia, alebo človek, ktorý často vystupuje v médiách. Keďže vy ste empatický človek, tak z vás vysávajú veľmi ľahko energiu, čo je v podstate krv vášho života. Sú to ľudia, ktorým chcete pomôcť, vyjsť v ústrety, vypočuť ich…

Objavte, ako mať viac energie do života  v ďalšom videotipe.

Ako teda zistiť, či máte vo svojom živote energetického upíra? V dnešnom videu vám túto jednoduchú techniku prezradím.

Keď sa Vám dnešné video a technika páčili, zdieľajte tento článok na Facebooku a napíšte mi dolu v komentároch, ako viete naložiť s energetickými upírmi?

Máte otázku, na ktorú ste vo videotipoch zatiaľ nenašli odpoveď? Navrhnite svoju tému a odpoviem Vám vo videu.

Ak ste si ešte nestiahli zadarmo Váš Denník úspechov, kliknite sem a zlepšite si výrazne svoj pocit zo seba hneď teraz.

Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.

Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre