Ako dosiahnuť výnimočný výsledok vašich šikovných rúk

Veľmi sa teším, že dnes môžem privítať v interVIEW Katarínu Berceli, ktorá je okrem iného lektorka šitia, mama krásnej dcérky a autorka inšpiratívnej online Školy šitia. V roku 2017 získal jej blog 1. miesto v súťaži Bloger roka v kategórii Nováčik. Katka sa venuje šitiu už viac ako 20 rokov a jej poslaním je sprístupniť kvalitné informácie zo sveta šitia čo najviac ľuďom formou videí, článkov plných rád, tipov a návodov na šitie. Podporuje tiež ženy v ich kreativite a učí ich šiť. Nájdete ju na Facebooku: @akousit.sk a na blogu: www.akousit.sk.

Nevzdávajte sa. Aj keď sa vám nie vždy podarí dokonalý výsledok, stále pokračujte a tvorte. ~ Katarína Berceli

V našom spoločnom rozhovore [19:08] sa okrem iného dozviete:

  • prečo Katka pomáha ženám naučiť sa šiť
  • aké sú najčastejšie prekážky, ktorým ženy čelia, keď sa chcú naučiť šiť
  • prečo mnohé ženy prestali šiť a robiť ručné práce
  • aké sú dlhodobé výhody toho, keď si ženy vedia niečo ušiť
  • aké typy kurzov šitia sú najobľúbenejšie a prečo
  • prečo je podľa Katky dobré učiť ženy šiť
  • dozviete sa perfektný TIP, ako začať s šitím
  • + získate špeciálny DARČEK, ktorý si pre vás Katka pripravila

ŠPECIÁLNY DARČEK: Katka vyberie z komentárov 2 poslucháčky, ktoré získajú nádhernú handmade peňaženku z Katkinej dielne. 

Stačí napísať do komentárov pod našim rozhovorom tu na blogu stastienadosah.sk, prečo by ste chceli darček získať práve vy a čo si myslíte o handmade tvorbe.

Páčil sa vám náš rozhovor? Napíšte nám dole do komentárov. Sme tu pre vás a rady vám s Katkou odpovieme na vaše otázky.

Vypočujte si ďalší inšpiratívny rozhovor, v ktorom zistíte, ako si okamžite zlepšiť imunitu.

Viac o tom, čo Katka Berceli ponúka, sa dozviete na: na Facebooku:@akousit.sk a na webstránke:  www.akousit.skKatka je inšpriatívna žena plná energie, ktorá vám pomôže naučiť sa šiť 🙂

Šťastie máte v tejto chvíli na dosah oveľa viac, ako si možno dokážete predstaviť.


Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre