Ako byť sebavedomá žena, ktorá vie ovládať svoje myšlienky

Mnohí ľudia venujú enormne veľa času, energie a peňazí starostlivosti o svoje telo, aby vyzeralo a cítilo sa čo najlepšie. Na to nie je nič zlé… Ale…

Čo sa týka mysle a duše, tak o tie sa mnohí ľudia často nestarajú. Myslia si totiž, že to všetko ide mimo ich kontrolu. Práve preto sa potom dookola opakujú tie isté zacyklené reakcie, spôsoby správania a emócie.

Ako hovorí jedna Budhova múdrosť:

„Život je výtvorom našej mysle.“Otázku a inšpiráciu na video mi poslala Tatiana, ktorá píše:

„Ako byť silná a sebavedomá žena, ktorá vie ovládať svoje myšlienky?“

Táto otázka je dôležitá pre každého človeka, pretože to, ako si tvoríme vnútorný svet, tak vo výsledku vyzerá naša vonkajšia realita a celkovo náš život.

Dnes by som sa s vami chcela vo videu podeliť o 4 praktické a jednoduché tipy, ako ovládnuť svoju myseľ a myšlienky.

Keď sa Vám dnešné video páčilo, zdieľajte tento článok na Facebooku a napíšte mi dolu v komentároch, či sa cítite sebavedome a čo všetko pre to robíte?

Máte otázku, na ktorú ste vo videotipoch zatiaľ nenašli odpoveď? Navrhnite svoju tému a odpoviem Vám vo videu.

Ak ste si ešte nestiahli zadarmo Váš Denník úspechov, kliknite sem a zlepšite si výrazne svoj pocit zo seba hneď teraz.

Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.


Nora Šulíková
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 14-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením.

    Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie pre ženy SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.
Komentáre