ĎAKUJEM, VAŠA REGISTRÁCIA JE DOKONČENÁ. 

 

Mám však pre Vás ešte jeden darček 🙂

Teraz si môžete kúpiť meditáciu FINANČNÁ PROSPERITA 

len za 19 eur 4,90 eur.

*** Špeciálna ponuka platí len na tejto stránke.***

 MEDITÁCIA FINANČNÁ PROSPERITA

Názov: FINANČNÁ PROSPERITA

Vhodné pre: ženy & mužov

Formát: audio mp3 na stiahnutie

Jazyk: slovenčina

Dĺžka: 14:30

Voiceover: Nora Šulíková

Vydal: mamplan s.r.o.

Rok vydania: 2016 

© Chránené autorským právom, Licencia: pre 1 domácnosť

Krátky popis: Meditácia Finančná prosperita je určená práve Vám, pokiaľ chcete niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačíte na pílu“.  Pokiaľ si chcete pritiahnuť bohatstvo a hojnosť, ale stále Vás „niečo“ brzdí.

Chcela som vyskúšať niečo nové. Ale potom prišla obava, že čo ak to nebude fungovať, a nič mi to neprinesie, čo ak si nenájdem čas, čo ak sa mi to nebude páčiť, či to bude nudné? Hneď po prvej meditácii som si „zrazu“ uvedomila, aký je život úžasný a aké možnosti a príležitosti mi prináša. Nešlo mi však o nič všeobecné, ale pozrela som sa spätne na niekoľko posledných dní, na svoje reakcie “ vtedy“ a to, ako som ich „nanovo“ začala vnímať. Už predtým som mala v mysli jeden nápad, ktorý chcem uskutočniť a týka sa mojej práce. Na ďalšie ráno som však nadobudla akési vnútorné presvedčenie, že sa to dá a moje obavy boli preč. Určila som si aj časový plán, kedy to chcem dosiahnuť a prijala som aj možnosť, že poprosím niektorých ľudí o pomoc. A čo je zaujímavé, tento pocit pretrváva a dokonca dokážem ľahšie túto myšlienku prezentovať ľuďom, ktorých sa to týka. S ľahkosťou prijímam ich reakcie, ďalšie nápady a inšpiráciu.
Katka Bercelipodnikateľka

ČASTÉ OTÁZKY

+ Kedy a ako si môžem vypočuť meditáciu FINANČNÁ PROSPERITA?

OKAMŽITE 🙂 Po uhradení objednávky Vám mailom automaticky príde potvrdenie o úhrade objednávky a ďalším mailom Vám bude doručený link na stránku, kde si meditáciu môžete stiahnuť a opakovane počúvať 🙂 Meditácia je určená na priame stiahnutie do Vášho telefónu, tabletu, počítača alebo mp3 prehrávača.

+ Je MEDITÁCIA dostupná na CD?

NIE. Meditácia FINANČNÁ PROSPERITA je dostupná len online vo formáte mp3 a je určená na priame stiahnutie do Vášho telefónu, tabletu, počítača alebo mp3 prehrávača.