Zlepšila sa mi komunikácia s bratom, ktorá viazla

na mŕtvom bode už 5 rokov!!!

Pravdou je, že aj ten, kto neverí na meditačné techniky, po vyskúšaní si meditácii a Emočného detoxu a dodržaní postupov pri nich, musí sám na sebe vidieť, že nastali určité zmeny v jeho živote. Emočný detox funguje určite veľmi individuálne, a tak to je aj v mojom prípade. Konkrétne sa u mňa zlepšila komunikácia s bratom, ktorá viazla na mŕtvom bode už 5rokov…Časový interval od momentu začatia Emočného detoxu bol šokojúci…13 dní … po 5 rokoch!!!
Eva Grondžáková

EMOČNÍ DETOX se mě zdá prozatím nejlepší. 

Ani regrese mi neobjasnila tak moc...

Jelikož jsem tři roky pracovala na zvědomování svých stínů a bloků, přenastavení starých vzorců, vyzkoušela různé kurzy a semináře a za tu dobu už jsem prošla i mnoho falešných guru a technik, EMOČNÍ DETOX se mě zdá prozatím nejlepší. Ani regrese mi neobjasnila tak moc. Emočně se cítím daleko líp a umím se radovat, vnímám okolí se vším jaké je a přijímám věci klidně a bez kritiky. Líbila se mi ochota Noriky, která na každou moji otázku odpověděla a snažila se opravdu pomoci jak mohla nejlépe. Opravdu skvělá lektorka a myslím, že toto poslání je u ní na pravém místě.
Withi

Neváhala som ani sekundu...

Prinieslo mi to omnoho väčší rozhľad, že keď si dokážem veci naplánovať, mať samu seba radšej, tak mám omnoho radostnejší život. Nore patrí obrovské ďakujem. Páči sa mi to, že si sama určím, čo mi kedy vyhovuje, či si dám meditáciu, Emočný detox, alebo si len tak niečo prečítam. Je to veľmi profesionálne a detailne vypracované. Veľmi si Noru vážim a ďakujem za všetky rady a skúsenosti, o ktoré sa s nami delí. Je to super!
Janka V.

Veľa vecí sa u mňa prečistilo, ukľudnila som sa v reakciách

a veľa som si uvedomila.

Čo sa týka reakcií iných, tak manžel začal byť ku mne milší, aj mladší syn mi začal pomáhať pri príprave obeda, nemusela som ho nejako zvlášť prehovárať. NAUČILA SOM SA OCHRÁNIŤ SI SVOJU ENERGIU A VEĽMI MI TO POMOHLO VO VZŤAHU K MOJEJ SUSEDKE. Tiež som sa naučila, ako si opakovať zázračnú liečivú formulku, a že si nemám brať správanie tej susedky osobne. Myslím si, že veľa vecí sa u mňa prečistilo, ukľudnila som sa v reakciách, veľa som si uvedomila, v čom som reagovala prehnane alebo impulzívne a veľa vecí sa mi vyjasnilo.
Mirka Vaľová

S rukou na srdci odporúčam EMOČNÝ DETOX každej žene,

ktorá sa chce mať rada ešte viac 🙂

Nemala som obavy pustiť sa do EMOČNÉHO DETOXU ako takého. Už som absolvovala školenia osobnostného rastu a vedela som, že práca na sebe je nevyhnutná súčasť úspešného života. Skôr som sa obávala jeho načasovania. Vzhľadom k tomu, že v tom čase som prechádzala čerstvým rozchodom s mojím manželom, s ktorým mám aj deti. Nevedela som si predstaviť, ako mám zvládnuť túto životnú situáciu a ešte k tomu sa snažiť osobnostne rozvíjať. Preto aj moja prvá odpoveď bola nie, ale keď mi Nora vysvetlila, ako mi to môže pomôcť celé toto obdobie zvládnuť oveľa ľahšie a rýchlejšie, tak som si povedala, že to skúsim. Cítim sa celkovo oveľa sebavedomejšia, silnejšia a hlavne mám pocit, že som našla v sebe skryté talenty a dary a nadobúdam nové poznania o sebe a svojich schopnostiach, o ktorých som ani netušila. Akoby som sa cez noc zmenila na Superwoman☺. Vždy mám z toho zimomriavky. S rukou na srdci odporúčam EMOČNÝ DETOX každej žene, ktorá sa chce mať rada ešte viac 🙂
Slávka Vydarenáporadkyňa krásy

V živote sa mi začali diať zázraky. 

V Škole šťastia som od začiatku, ako ju Nora otvorila. Nasmerovanie a podpora nielen Nory ale aj druhých žien v škole mi pomáha nielen v osobnom, ale aj v pracovnom živote. Vďaka EMOČNÝM DETOXOM som po dlhom čase našla samu seba, ale aj samu seba spoznala. To, čo všetko som odblokovavala pomocou týchto detoxov, tak sa v reálnom živote začali diať zázraky. Odporučila by som to každej žienke, ktorá chce zmenu v živote, a ktorá hľadá samu seba a chce získať sebavedomie.
Ria HusovskáKozmetika a líčenie, @makeupkapusany

Vďaka EMOČNÉMU DETOXU sa mi uvoľnila veľká záťaž.

Vďaka Emočnému detoxu sa mi uvoľnila veľká záťaž, som schopná racionálne komunikovať s ľuďmi, ktorí ma predtým dokázali vytočiť. KTO SA NEBOJÍ HLASU SVOJHO PODVEDOMIA, BUDE Z EMOČNÉHO DETOXU VEĽMI PROFITOVAŤ. Veľa užitočného do každodenného života mi prinášajú aj online koučingy s doplňujúcimi tipmi.
Dáša Berackováprekladateľka

Pravidelný príliv pozitívnej energie a radosti.

Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, EMOČNÉHO DETOXU, tréningov, kurzov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. Účinky EMOČNÉHO DETOXU som pociťovala hneď v ešte pozitívnejšom nastavení na každý deň. Všetky Norine meditácie a transformačné techniky som osobne na sebe vyskúšala a používam ich pravidelne. Veľmi mi pomáhajú aj počas náročnejších dní, keď som napríklad bez energie. Reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá NSD Mary Kay, www.seminska.sk

Cítim sa viac a viac sama sebou 🙂

Úplne bez obáv som začala s EMOČNÝM DETOXOM a meditáciami s Norinou podporou. Začala som si viac uvedomovať, že treba začať hlavne u seba, takže sebaláska, sebadôvera, vedieť sa prijať, odpustiť a milovať seba, aj mojich blízkych. Najviac sa mi zapáčil online kurz AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU. Samozrejme online koučing je pecka, je v tom energia. Jednoducho je to pre mňa ŠKOLA ŠŤASTIA, cítim sa viac a viac sama sebou 🙂
Silvia Karľová

Veľmi mi to pomohlo! viacej si verím,

nabrala som silu a zmysel žiť svoj život inak. 

Nemala som žiadne obavy vstúpiť do Školy šťastia, keďže som už mala Norinu knihu Šťastie na dosah, tak som sa veľmi potešila tejto forme. Veľmi mi to pomohlo, práve som prežívala ťažké chvíle, pomocou meditácií, detoxov a možnosti komunikovať s Norou a dievčatami v škole som už na to nebola sama. Začala som si viac uvedomovať seba a čo chcem, čo ma robí šťastnou a vedieť povedať NIE. Viacej si verím, nabrala som silu hľadať silu a zmysel žiť inak. Trvalo mi to cca 3 mesiace, priebežne. Na Škole šťastia sa mi najviac páči to, že je dostupná kedykoľvek a kdekoľvek. Už som ju odporučila a odporúčam ďalej.
Ľuba Slaninková

Žiadne čáry-máry, ale postupne sa mi začínajú

diať zmeny, ktoré som si priala.

Pracujem na sebarozvoji už niekoľko rokov. Na trhu je nespočetne veľa projektov, ktoré sľubujú rýchle zmeny za nie málo peňazí. Škola šťastia ma oslovila preto, lebo sa venujeme postupnému odbúravaniu záťaží a blokov, ktoré sme si nevedomky nazbierali, a ktoré nás ťažia. Žiadne čáry-máry a bude to hneď. V Škole šťastia je nám Nora spolu s ďalšími žienkami stále k dispozícii a rieši s nami veci, s ktorými potrebujeme poradiť. Postupom času sa mi v živote začínajú diať zmeny, ktoré som si priala. Cítim zlepšenie vzťahov, aj mojich prístupov k rôznym situáciám. Školu šťastia určite odporúčam všetkým ženám, ktoré sú ochotné nájsť si čas pre seba a tým zmeniť svoj život v rôznych oblastiach.
Nikola Pastrňáková

 Pozorujem na sebe zmenu a som pokojnejšia.

Pred rokom som sa rozhodla pre EMOČNÝ DETOX pod Noriným vedením. Hlavne vzťahy medzi ľuďmi, na pracovisku, aj v rodine nie sú vždy ideálne, vedia človeka rozladiť. Pozorujem na sebe zmenu.  Odkedy som začala počúvať Norine rady v online koučingu a robím Emočný detox, som pokojnejšia. Ráno sa zobúdzam "ľahšia". Nie na kilá, ale pocitovo. Pokojná, to je to správne slovo. Pred rokom som netušila, čo sú meditácie, myslela som si, že to asi nie je nič pre mňa. Odporúčam každej žene, ktorá chce pohnúť niečím vo svojom živote, no z rôznych dôvodov sa nedarí, vyskúšať aj túto formu práce na sebe. Páči sa mi na tom to, že nič tam nie je nasilu.
Mariana Malová

Za krátky čas dokáže odstrániť negatívne a blokujúce presvedčenia. 

Určite EMOČNÝ DETOX s Norou odporúčam, pretože má profesionálny prístup a za krátky čas dokáže odstrániť negatívne a blokujúce presvedčenia, ktoré dlhé roky môžu spôsobovať problémy na podvedomej úrovni.
Naďa Šoltýsoválekárka, www.biolekarka.sk

Vyriešilo sa u mňa všetko, čo ma prenasledovalo a trápilo. 

VĎAKA EMOČNÉMU DETOXU SA MI PODARILO "DOLADIŤ" VZŤAH S OTCOM, ktorý už presahuje fyzický svet. Ocino je už na druhom brehu, a keďže mi dlhé obdobie veľmi intenzívne vstupoval do snov, ktoré boli neskutočne živé a miestami veľmi ťažko zvládnuteľné, potrebovala som to dať do poriadku. NIKDY BY SOM NEVERILA, AKÚ SILU MÁ EMOČNÝ DETOX A ČO VŠETKO DOKÁŽE. Poriešiť si určité nevypovedané, nedokončené veci s človekom, ktorý už nie je fyzicky so mnou, sa mi zdalo nemožné. Ale opak je pravdou. VYRIEŠILO SA U MŇA VŠETKO, ČO MA PRENASLEDOVALO A TRÁPILO.
Katarína Petríková

Odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú zmeniť niečo v živote.

Určite odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Ženám, ktoré si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelilektorka šitia, www.akousit.sk

Odporúčam každej žene, ktorá sa chce mať rada ešte viac.

Nora dokáže absolútne profesionálne, ľudsky a vizionársky sprevádzať všetkých ľudí emočným koučingom. Je to dar, ktorý je veľmi výnimočný a neviem si predstaviť nikoho iného, komu by som sa vedela bez obáv otvoriť na tejto úrovni. S rukou na srdci odporúčam každej žene, ktorá sa chce mať rada ešte viac.
Slávka Vydarenáporadkyňa pre krásu

Akoby mi niekto rozsvietil svetlo vo chvíli,

keď sa na mojej ceste zotmelo. 

Vo svojom živote som prežila mnohé neľahké situácie, ktoré ma veľmi poznamenali. Emočný detox rozhodne odporúčam, pretože pri ňom nachádzam odpovede aj na mnou nevypovedané otázky. Zmeny sa začali diať, niektoré hneď, iné postupne. Je veľmi dôležité sa v dnešnej uponáhľanej dobe zastaviť, nahliadnuť do seba, prečistiť minulosť, negatívnu energiu a pocity. Znovu nachádzam samu seba a viem, že si zaslúžim radosť a lásku. Veľmi ďakujem Nore za jej odpovede na otázky a úprimnosť, odvahu, pochopenie a láskavosť, s akou sa nám venuje.
Marie Kosteleckákoučka zdravého životního stylu, www.mariekostelecka.cz

Dokážete si pritiahnuť viac lásky a hojnosti do života. 

Určite Emočný detox odporúčam každej žene, ktorá nevie, prečo sa jej dejú určité veci vo vzťahoch, potrebuje sa pohnúť ďalej a pritiahnuť si viac lásky a hojnosti do svojho života. Nora, srdečná vďaka za úžasný program, nabitý neskutočnou energiou. Je úžasný v tom, že človeka chytí nielen za srdce, ale aj dušu, tú moju určite! Ste úžasná v tom, čo robíte. Klobúk dolu!
Monika Roššová