EMOČNÝ DETOX®

Máte pocit, že Vás vnútorne niečo ťaží, neviete, čo to je, a ako sa toho zbaviť?

Opakujú sa Vám v živote rovnaké situácie a trápite sa, čo s tým?

Tak, ako sa z vášho tela pomocou detoxu odstraňujú škodlivé látky, ktoré narúšajú rovnováhu v organizme, tak sa dá odstraniť neviditeľná psychická záťaž, ktorú spôsobujú zablokované emócie (alebo emocionálne energie), ktoré sa nachádzajú vo vašom tele. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ako funguje individuálny koučing Emočný detox®

 • Spravíme svalové testovanie

 • Zistíme, či v situácii, ktorú riešite, je zablokovaná emócia

 • Určíme, o čo presne ide

 • Zablokovanú emóciu uvoľníme pomocou magnetu

 • Overíme, či bola odblokovaná

  Prečo magnet?

  Magnety vyžarujú čistú energiu a pomocou nich sa dá veľmi účinne napraviť psychická nerovnováha, ktorá nemusí byť navonok viditeľná.

Technika emočného kódu

 • Emócií je veľké množstvo. Na každej situácii, ktorú v živote prežívame, máme ´nalepené´ rôzne emócie, pozitívne, mix pozitívnych a negatívnych alebo len negatívne... 

 • V minulosti sme mohli zažiť niečo, čo sme buď v mysli už vytesnali a racionálne si na to nevieme spomenúť, alebo máme reálnu spomienku na niečo, čo nám danú emóciu mohlo spôsobiť. 

 • Našu snahu môžu často blokovať napríklad tieto emócie: strach, neúspech, nízke sebavedomie, neistota, úzkosť, zúfalstvo, nervozita, obranný postoj, hnev, odpor, hanblivosť, nedoceňovanie.... 

 • Počas jedného stretnutia sa väčšinou podarí odblokovať cca. 5 emócionálnych tráum a blokov, ale môže ich byť aj 10 alebo len jedna. Je to totiž veľmi individuálne, pretože ak sa zistí, že emócia, ktorú treba odblokovať vás ťaží veľmi, tak podvedomá myseľ väčšinou nepustí odblokovať ďalšie a vypýta si čas na jej spracovanie...

  *** Zablokované emócie sa dajú odstrániť u každého.

  V prípade, ak je žena tehotná, alebo má človek implantovaný kardiostimulátor alebo iný implantát, sa stretnutie odporúča až po konzultácii s odborným lekárom, keďže samotné odblokovanie sa robí pomocou magnetu.

 • Táto jedinečná technika vás zároveň môže naučiť oveľa viac dôverovať vašej intuícii (vnútornému hlasu, vášmu srdcu)...

 • Ide vyslovene o transformačný koučing, ktorého cieľom je pomôcť vám odblokovať uviaznuté emócie, ktoré vám na podvedomej úrovni môžu sabotovať vašu snahu o zlepšenie života. Počas tohto koučingu používam veľmi úspešnú intuitívnu metóda s použitím špeciálneho teraputického magnetu, ktorej autorom je holistický lekár Dr. Bradley Nelson. Všetko sa rieši sa na podvedomej úrovni, kde sú tieto emócie poschovávané 🙂

 • Máte možnosť otestovať novú metódu, pomocou ktorej sa mi doteraz podarilo odblokovať milióny uviaznutých emócií a nespočetné množstvo tráum ľuďom v rôznych oblastiach života (osobnej, pracovnej, vzťahovej), ktorí chceli vyriešiť neviditeľnú záťaž a staré záležitosti, s ktorými si nevedeli inak poradiť.

 • Spracovanie zmeny môže trvať od niekoľko hodín po niekoľko dní. Záleží od množstva emócií alebo tráum a toho, koľko času potrebuje na spracovanie zmeny vaše telo, myseľ a duša.

S čím som klientom pomohla

Keďže váš potenciál je neobmedzený, takisto je neobmedzené množstvo záležitostí, ktoré sa dajú riešiť. Pre stručný prehľad o mojej doterajšej práci som dala dokopy zoznam niektorých situácií, pri odblokovaní ktorých som klientom asistovala:

 • Odblokovanie stresu a depresie v pracovnej, osobnej aj vzťahovej oblasti
 • Odblokovanie seba-ľútosti, ľútosti a znechutenia 
 • Zbavenie sa strachu a paniky (existenčnej, z vystupovania na verejnosti a v ďalších životných situáciách)
 • Uvoľnenie smútku, straty, trápenia a skľúčenosti
 • Odstránenie tvorivej neistoty a seba-obviňovania
 • Prekonanie odporu, hnevu a zatrpknutosti
 • Zbavenie sa chuti na sladké, pečivo a iné potraviny a nápoje
 • Odstránenie zlozvykov a neproduktívnych návykov (napr.: fajčenie)
 • Odblokovanie nízkeho sebavedomia, hanblivosti, nedostatku kontroly a bezmocnosti
 • Odblokovanie komunikačných bariér a schopnosti vyjadriť sa (aj v angličtine)
 • Napojenie sa na svoju intuíciu a dôvera v svoje schopnosti

SPOLU MÔŽEME DOKÁZAŤ SPRAVIŤ OBROVSKÉ ZMENY.

'Som sebavedomejšia a silnejšia.'

Nemala som obavy pustiť sa do Emočného detoxu ako takého. Už som absolvovala školenia osobnostného rastu a vedela som, že práca na sebe je nevyhnutná súčasť úspešného života. Skôr som sa obávala jeho načasovania. Vzhľadom k tomu, že v tom čase som prechádzala čerstvým rozchodom s mojim manželom, s ktorým mám aj deti. Nevedela som si predstaviť, ako mám zvládnuť túto životnú situáciu a ešte k tomu sa snažiť osobnostne rozvíjať. Preto aj moja prvá odpoveď bola nie, ale keď mi Nora vysvetlila, ako mi to môže pomôcť celé toto obdobie zvládnuť oveľa ľahšie a rýchlejšie, tak som si povedala, že to skúsim.

Cítim sa celkovo oveľa sebavedomejšia, silnejšia a hlavne mám pocit, že som našla v sebe skryté talenty a dary a nadobúdam nové poznania o sebe a svojich schopnostiach, o ktorých som ani netušila. Akoby som sa cez noc zmenila na Superwoman☺. Dostávam odpovede na otázky, ktoré by som si nikdy predtým nepoložila a pritom zásadne ovplyvňujú môj život. Vždy mám z toho zimomriavky.

Nora dokáže absolútne dokonalo, profesionálne, ľudsky a vizionársky sprevádzať všetkých ľudí emočným koučingom. Podľa mňa je to dar, ktorý je veľmi výnimočný a neviem si predstaviť nikoho iného, komu by som sa vedela bez obáv otvoriť na tejto úrovni. S rukou na srdci odporúčam emočný detox každému, kto sa chce mať rád ešte viac.

Slávka Vydarenáporadkyňa krásy

'Začal jsem se míň stresovat.'

Byl jsem zvědavý, jak Emoční detox funguje, jak to ovlivní mé chovaní a co se nového dozvím o sobě a své minulosti. Je to takový výlet v čase, ve kterém občas cestujeme i do generací našich předků a dozvídáme se o tom, co konkrétně formuje naše současné chování a psychiku.

Začal jsem se kvůli některým věcem míň stresovat, zlepšil si držení těla a zefektivnil se v rozhodování. Každý člověk si s sebou nese zátěže z minulosti, o kterých často vůbec netuší a ty ovlivňují jeho chování v přítomnosti. Proto si myslím, že čím víc lidí se díky téhle technice ‘vyladí’, tím lépe se nám může spolu žít a komunikovat.

Petr Bařinka, výtvarník, petrbarinka.cz

' Už viem povedať aj "nie"  a nerobiť veci za ostatných.'

Predtým ako som sa rozhodla pre Emočný detox, som mala problém komunikovať v angličtine a radšej som sa dorozumievala v nemčine, alebo rukami nohami, len nie po anglicky 🙂 Pri mojom štúdiu však musím pracovať s odborným textom v anglickom jazyku a to bolo pre mňa utrpenie.

Zároveň som nedokázala ľuďom povedať „nie“, čo ma veľmi hnevalo, ale nemala som odvahu to zmeniť. Cítim sa viac uvoľnene (už nie som ten uzlíček nervov). Približne do 2 týždňov som konverzvovala po anglicky a bolo to super 🙂

Angličtina už pre mňa nie je taký strašiak ako kedysi. Navyše už viem povedať aj \"nie\" a nerobiť veci za ostatných. Na koučingu sa mi najviac páčilo ako prirodzene prebiehali tieto zmeny v mojom živote. Určite Emočný detox odporúčam každému, kto chce riešiť svoj problém s angličtinou, resp. s komunikáciou ako takou. Je to výborný spôsob ako sa dozvedieť o sebe niečo viac a prekonať svoj strach.

Ramona Babošováštudentka

'Zobúdzam sa plná energie.'

Priznám sa, že keď som zbadala prvýkrát Noru, neskutočne mi sadla ako človek. Jej vystupovanie, energia a sebavedomie boli priam hmatateľné. Mala som pocit, že ju poznám už roky. Od začiatku mi bola veľmi sympatická a práve preto, keď mi predstavila Emočný detox, som sa rozhodla, že do toho idem. Jednoducho som len vedela, že toto je niečo, čo môže posunúť kvalitu môjho života na úplne inú úroveň. A nemýlila som sa.

Najväčšie zmeny vidím na svojej psychike. Zobúdzam sa plná energie a chuti do nového dňa a dokonca mi stačí menej spánku ako predtým. To, čo ma však na celom tom najviac zaujalo je efektivita, akú Nora dokáže dosiahnuť už v priebehu prvého stretnutia. A problém, situácia, či čokoľvek iné, s čím si sami neviete rady a riešite to možno aj roky, sú zrazu preč.

Preto, ak ste sa ocitli vo svojom živote v slepej uličke, či jednoducho neviete ako ďalej, alebo potrebujete zhodiť nejaké to kilo a nič Vám nefunguje, ste na tej najsprávnejšej adrese.

Lenka Floreková

'Bude sa Vám ľahšie dýchať.'

Neváhala som vôbec ani na chvíľu 🙂 Emočný detox mi pomáha ukľudniť sa, viac pozorovať seba aj okolie. Všímam si ešte intenzívnejšie súvislosti, rôzne detaily, zdanlivé náhody okolo mňa. Určite odporúčam túto techniku pre úplne každého človeka. Pomôže to zanalyzovať, pochopiť a zahodiť už nepotrebné myšlienky, či návyky, ktoré ho držia v zacyklenom kruhu, miesto toho, aby zužitkoval životný čas na pozitívny rozvoj.

Nora je príjemný človek, veľký profesionál, nadšený svojou prácou, v ktorej sa neustále vyvíja. Technika, ktorou sa zaoberá, Vám určite zmení \" flow\" a bude sa Vám ľahšie dýchať.

Lucia C.cestovateľka

6-MESAČNÁ SPOLUPRÁCA: 1250 EUR 

6 x 60 min stretnutí cez Skype, Viber alebo telefonicky

stretnutie 1x za mesiac

 

6-mesačná spolupráca (platba na 6 splátok): 250 eur x 6 = 1500 eur

Termíny si dohodneme po uhradení Vašej objednávky.

Termíny je možné dohodnúť si min. 3-4 týždne vopred. 

 

Emočný detox prebieha vždy telefonicky (nie je to videohovor).

 

Pokiaľ máte akúkoľvek doplňujúcu otázku týkajúcu sa Emočného detoxu alebo si chcete objednať termín,

napíšte mi e-mail na: nora@stastienadosah.sk

Ďakujem za pochopenie 🙂

*** Dôležité *** 

 

Ako koučka som viazaná diskrétnosťou a mlčanlivosťou. 

Klient si je vedomý toho, že žiadna z použitých techník a metód nie je náhradou za riadnu lekársku starostlivosť.

PRIPRAVTE SA!

Prichádza nová vlna inšpirácie a skutočnej zmeny vo vašom živote!

ŠKOLA ŠŤASTIA

Transformačný online klub pre ženy

Doprajte svojmu srdcu naozajstnú lásku a radosť, mysli pravidelnú inšpiráciu a motiváciu, telu prirodzenú vitalitu a energiu a duši citeľné odľahčenie a osvietenie.