Predstav si, že

 • sa zobúdzaš každé ráno vedľa človeka, ktorého miluješ, ktorý miluje Teba a vieš, že Ťa chápe a prijíma takú, aká si.
 • máte dôveru jeden v druhého v každej oblasti života, otvorenú komunikáciu a dokážete sa vzájomne podporiť.
 • si doprajete pravidelne romantické rande, dokážete sa prepojiť a vo vašom vzťahu je veľa uvoľnenia, objatí, dotykov a intimity.
 • vieš, že Tvoj partner je tu pre Teba, záleží mu na Tebe a dáva ti pocítiť, že si milovaná.

 Chápem, že možno

 • neveríš alebo si nedokážeš predstaviť, že niečo také je možné v Tvojej situácii.
 • máš pocit, že všetci normálni a ideálni muži sú už zadaní alebo vôbec nechcú ďalší nový vzťah.
 • si myslíš, že mnohí muži sa veľmi nechcú viazať, pretože už majú za sebou nevydarené manželstvo a majú obavu viazať sa, lebo si myslia, že im to znovu nevyjde.
 • sa stále nevieš vymaniť spod vplyvu Tvojho ex-partnera.
 • ste išli spolu von a odrazu s Tebou prestal komunikovať a Ty doteraz nechápeš, čím je to zapríčinené.
 • máš pocit, že muži sa boja silných žien.
 • nemáš problém nájsť si partnera, no máš problém si ho udržať aj napriek tomu, že nie si žiarlivá, ani “stíhačka”.
 • si úspešná, chytrá a srdečná žena, ale stále priťahuješ partnerov, ktorí sú sebeckí alebo emocionálne nestabilní a nie sú schopní Ti dať to, čo chceš a potrebuješ.

To, čo NAOZAJ potrebuješ na to, aby si mohla si si mohla vytvoriť láskyplný vzťah s človekom na rovnakej vlnej dĺžke je...

OTVORIŤ SVOJE SRDCE LÁSKE!

Je to, akoby si zasadila rastlinu a prestala sa o ňu starať.

Predpokladajme, že táto rastlina predstavuje Tvoj vzťah k sebe a svojmu partnerskému životu.

Keď sa o svoju rastlinu vôbec nepostaráš, keď ju nepolievaš, necháš ju vysychať, nedáš jej potrebné živiny pre rast, ani sa na ňu nepozrieš a necháš ju len tak "pohodenú" niekde v tmavom kúte, kde nemá dosť svetla...

Takáto rastlina čoskoro úplne vyschne a môžeš ju vyhodiť...

A teraz si predstavte, že sa o túto rastlinu staráš poriadne.

Pokiaľ sa o túto rastlinu staráš, polievaš ju, vyživuješ jej korene, rozprávaš sa s ňou a umiestniš ju na vhodné miesto, kde má primerane dosť svetla, tak rastie a kvitneodmeňuje Ťa svojou krásou.

Pri pohľade na ňu sa Ti oči rozžiaria, srdce zaplesá radosťou a duša rozohreje...

Vo vzťahu k sebe a k svojmu telu je to tiež tak. Stačí im venovať viac láskyplnej pozornosti a začnú sa diať zázraky....

Si pripravená otvoriť svoje srdce láske,
pritiahnuť si ideálneho partnera a vytvoriť si láskyplný vzťah ?

 • Existuje spôsob, ako otvoriť svoje srdce láske.
 • Existuje spôsob, ako žiť naplnený partnerský život.
 • Existuje spôsob, ako si vytvoriť dôveru a pocit bezpečia.

Pozývam Ťa dovoliť si zažiť

ZASLÚŽIM LÁSKU

Zaslúžim si lásku je 6-týždňový transformačný online kurz, v ktorom sa s Tebou podelím o to, ako si vyliečiť svoje srdce a dušu z rozchodu, rozvodu, nešťastnej lásky, dlhodobej samoty alebo nenaplnenosti v Tvojom súčasnom vzťahu spôsobom, ktorý Ťa vnútorne odľahčí a oslobodí od
nekonečného trápenia sa.


Vďaka 4 špeciálnym transformačným nahrávkam EMOČNÝ DETOX®, ktoré kurz obsahuje,
si dokážeš odblokovať energetické záťaže a emocionálne zranenia na duši, ktoré Ti podvedome bránia pritiahnuť si lásku do života. 

Zlepšíš a vyladíš nielen svoj vzťah k sebe, ale taktiež sa budeš cítiť
šťastnejšia, uvoľnenejšia, otvorená novým zážitkom a láskou
naplneným partnerským životom.

6-týždňový transformačný online kurz

ZASLÚŽIM SI LÁSKU

Ti ukáže:

 • skryté emocionálne bloky, ktoré Ťa udržujú v strachu a podvedome Ti bránia pritiahnuť si lásku do svojho života (aj keď sa veľmi snažíš a všetko ostatné robíš dobre).
 • prečo sa Ti doteraz nedarilo vo vzťahoch tak, ako by si chcela.
 • ako nájs ideálneho partnera a ako sa nastaviť na energiu naozajstnej lásky a dokázať prijímať bez výčitiek a s radosťou.
 • ako pochopiť množstvo situácií z Tvojho minulého či súčasného vzťahu, ktorým si doteraz vôbec nerozumela.
 • ako zo seba uvoľniť úzkosť, strach, obavy, hnev, nervozitu a negatívne presvedčenia spojené s partnerským životom.
 • čo je základom pre vytvorenie a udržanie si dobrého vzťahu k sebe. 
 • spôsob, ako sa vymotať zo začarovaného kruhu nešťastných vzťahov.
 • ako prijímať lásku, ktorá k Tebe môže prichádzať neočakávaným spôsobom.
 • ako si vytvoriť s partnerom dôveru a žit naplnený, harmonický partnerský život.
 • ukotviť v sebe zdroj vlastnej vnútornej sily a odvahy a nastaviť sa na energiu hojnosti vo všetkých oblastiach života.

Referencie

JE MI CŤOU S NOROU SPOLUPRACOVAŤ.

Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, EMOČNÉHO DETOXU, tréningov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. ÚČINKY EMOČNÉHO DETOXU SOM POCIŤOVALA HNEĎ v ešte pozitívnejšom nastavení na každý deň. Všetky Norine meditácie a transformačné techniky som osobne na sebe vyskúšala a používam ich pravidelne. Veľmi mi pomáhajú aj počas náročnejších dní, keď som napríklad bez energie. Reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá SNSD, Mary Kay
V ŽIVOTE SA MI ZAČALI DIAŤ ZÁZRAKY A PO DLHOM ČASE SOM NAŠLA SAMU SEBA.

Po dlhom čase našla samu seba, ale aj samu seba spoznala. V reálnom živote sa mi začali diať zázraky. Odporučila by som to každej žienke, ktorá chce zmenu v živote, a ktorá hľadá samu seba a chce získať sebavedomie. Je super, že takéto niečo existuje, pretože aj takouto cestou sa dá zmeniť nielen život, ale nájsť v sebe to svetlo.
Ria Husovskábeauty konzultantka, www.sebavedomakrasa.sk
DOKÁŽETE SI PRITIAHNUŤ VIAC PROSPERITY DO ŽIVOTA.

Určite by som spoluprácu s Norou odporučila ženám, ktoré nevedia, prečo sa im dejú určité veci, ktoré netušia, čím chcú naplniť svoj život a čomu sa chcú v živote venovať, ako aj ženám, ktoré potrebujú nakopnúť k činnosti, ktoré chcú odhaliť svoj skrytý potenciál, pritiahnuť si viac hojnosti a prosperity do svojho života. Nora, srdečná vďaka za úžasný program, nabitý neskutočnou energiou. Je úžasný v tom, že človeka chytí nielen za srdce, ale aj dušu, tú moju určite! Ste úžasná v tom, čo robíte. Klobúk dolu!
Monika Roššová
VEĽMI MI TO POMOHLO! VIACEJ SI VERÍM, NABRALA SOM SILU HĽADAŤ SILU A ZMYSEL ŽIŤ SVOJ ŽIVOT INAK

Nemala som žiadne obavy vstúpiť do Školy šťastia, keďže som už mala Norinu knihu Šťastie na dosah, tak som sa veľmi potešila tejto forme. Veľmi mi to pomohlo, práve som prežívala ťažké chvíle, pomocou meditácií, detoxov a možnosti komunikovať s Norikou a dievčatami v klube som nebola sama. Začala som si viac uvedomovať seba a čo chcem, čo ma robí šťastnou a vedieť povedať NIE. Viacej si verím, nabrala som silu hľadať silu a zmysel žiť inak. Trvalo mi to cca 3 mesiace, priebežne. Na Škole šťastia sa mi najviac páči to, že je dostupná kedykoľvek a kdekoľvek. Už som ju odporučila a aj sa stala členkou a odporúčam ďalej.
Luba Slaninková
UVEDOMILA SOM SI, AKÝ JE ŽIVOT ÚŽASNÝ.

Hneď po prvej meditácii som si „zrazu“ uvedomila, aký je život úžasný a aké možnosti a príležitosti mi prináša. Nešlo mi však o nič všeobecné, ale pozrela som sa spätne na niekoľko posledných dní, na svoje reakcie “ vtedy“ a to, ako som ich „nanovo“ začala vnímať. Určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Ľuďom, ktorí si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelipodnikateľka
ŽIADNE ČÁRY-MÁRY A BUDE TO HNEĎ.

Pracujem na sebarozvoji už niekoľko rokov. Na trhu je nespočetne veľa programov, ktoré sľubujú rýchle zmeny za nie málo peňazí. Norikin program ma oslovil preto, lebo svojimi odblokmi sa venuje postupnému odbúravaniu záťaží a blokov, ktoré sme si nevedomky nazbierali, a ktoré nás ťažia. Žiadne čáry-máry a bude to hneď. Je nám spolu s ďalšími žienkami stále k dispozícii a rieši s nami veci, s ktorými potrebujeme poradiť.
Nikola Paštrnáková

Počas 6-týždňového online kurzu ZASLÚŽIM SI LÁSKU  Ťa citlivo prevediem krok za krokom nasledujúcimi témami:

1. týždeň
Zaslúžim si lásku

Zažiješ transformačnú meditáciu - cestu naspať do detstva, aby si mohla zistiť, prečo sa Ti doteraz v partnerských vzťahoch nedarilo, prečo nie si vo svojom aktuálnom vzťahu šťastná alebo čo Ti bráni pritiahnuť si toho správneho muža do života.

2. týždeň
Vzťah s mamou

Mama je jedným z najdôležitejších ľudí v našom živote. Dala nám život a mala na nás veľký vplyv. Pokiaľ však Tvoj vzťah s mamou nebol ideálny a stále pociťuješ vnútorné bloky súvisiace s jej vplyvom na Teba, týmto odblokom to budeme meniť.

3. týždeň
Vzťah s otcom

Otec je po našej mame ďalším najdôležitejších človekom v našom živote, ktorý má veľký vplyv na naše ďalšie vzťahy, predovšetkým na tie romantické s mužmi. Pokiaľ však Tvoj vzťah s otcom nebol ideálny a stále pociťuješ vnútorné bloky súvisiace s jeho vplyvom na Teba, tento týždeň to budeme meniť.

4. týždeň
Vzťah so sebou

Ty si najdôležitejší človek pre Teba vo svojom živote. Vzťah so sebou je jediný trvalý a celoživotný vzťah, aký môžeš mať. S nikým iným na svete nie si nonstop od narodenia po smrť, a preto je nevyhnutné pre Teba, Tvoje ďalšie vzťahy a celkovo pre Tvoj život, aby si bola v harmónii sama sebou čo najviac je to len možné. Pokiaľ nemáš sama so sebou úplne ideálny a romantický vzťah, tak tento týždeň to budeme meniť.

5. týždeň
Vzťah s bývalým partnerom alebo partnermi

Partner je ďalším z najdôležitejších ľudí v našom živote. Žijeme s ním náš každodenný život a delíme sa o väčšie aj menšie veci v živote. Preto má na nás veľký vplyv. Pokiaľ však Tvoj vzťah s partnerom nie je alebo nebol ideálny a stále pociťuješ vnútorné bloky súvisiace s jeho vplyvom na Teba, tento týždeň to budeme meniť.

6. týždeň
Láskavé doladenie

Vytvoríme si priestor na ukončenie programu. Pustíme sa do láskavého a trpezlivého doladenia všetkého, čomu sme sa v uplynulých týždňoch venovali a doplníme o záznam z koučingu TAJOMSTVO ŠŤASTNÝCH VZŤAHOV.

KTO ŤA KURZOM
BUDE SPREVÁDZAŤ?

NORA ŠULÍKOVÁ

transformačný koučing, emočný detox®, energetická rovnováha
Nora Šulíková je certifikovaná koučka, mama a optimistka. Jej životnou náplňou je vnášať svetlo poznania ku každému, kto to potrebuje a ide tomu naproti. Pomáha ľuďom, najmä ženám, pomocou Emočného detoxu® uvoľniť emocionálnu záťaž, napojiť sa na intuíciu, prebudiť vedomie sebahodnoty a znovu objaviť lásku.

Nora je autorkou knihy ŠŤASTIE NA DOSAH, Denníka snov, vzdelávacích prednášok, online kurzov, meditácií, spoluautorkou knihy JAKO PÍRKO, zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie SAMA SEBOU.

Aby bola Tvoja cesta naspäť k sebe ešte jednoduchšia a rýchlejšia, mám pre Teba DARČEK

EXTRA BONUSY

BONUS 1: EMOČNÝ DETOX® PRÍRUČKA

Prehľadné video-návody, ktoré Ti pomôžu a podporia Ťa v tom, čo robiť pred, počas a po emočnom detoxe, ako sa na pripraviť, na čo nezabudnúť. Všetko toto know-how som dala do tejto ucelenej a prehľadnej príručky, ktorá Ťa presne nasmeruje, čo a ako robiť, aby emočné detoxy boli pre Teba naozaj efektívne a ušetrí Ti to kopu času, energie a peňazí.

BONUS 2: DENNÍK DUŠE vo forme PDF

DENNÍK DUŠE je unikátny nástroj na to, aby si si krok po kroku zaznamenávala a zapisovala to, čo sa Ti darí, kam si sa posunula, ako na Teba jednotlivé Emočné detoxy vplývajú a čo sa pomenilo, ako aj záznam svojich snov, každodenné pripomenutie si všetkých rituálov, na ktoré treba pamätať a omnoho viac.

BONUS 3: AKO BYŤ PRODUKTÍVNA A ŠŤASTNÁ ZÁROVEŇ

Tento špeciálny video návod + zoznam krokov na vytlačenie Ti pomôže zvládnuť s ľahkosťou menežovať Tvoj každodenný osobný a pracovný život a zároveň sa pri tom stihnúť aj osobnostne rozvíjať a nájsť si na seba čas. V tomto bonuse mám pre Teba hotový zoznam najdôležitejších krokov, ktoré keď budeš nasledovať, bude pre Teba oveľa jednoduchšie dosahovať výsledky a vytvoriť si čas na všetko, čo je pre Teba v živote najdôležitejšie.

BONUS 4: ČO ROBIŤ, KEĎ ŤA NEPODPORUJÚ

Špeciálny video-návod ako a čo robiť, v prípade, že Ťa partner, rodina alebo okolie nechápe, prečo sa chceš osobnostne rozvíjať a posúvať sa ďalej…

BONUS 5: AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU

Konkrétne postupy, techniky a triky, ako si svoju energiu chrániť a očisťovať. Aby si si s ľahkosťou mohla priťahovať do svojho života všetky zdroje hojnosti a prosperity… Naučíš sa, PREČO JE DÔLEŽITÉ MAŤ ZODPOVEDNOSŤ ZA SVOJU ENERGIU, AKO SI RÝCHLO ZVÝŠIŤ VIBRÁCIE, AKO SA ODPOJIŤ OD NEGATÍVNEJ ENERGIE VYSIELANEJ OD INÝCH ĽUDÍ, 5 SILNÝCH TECHNÍK AKO SI RÝCHLO A KDEKOĽVEK OCHRÁNIŤ ENERGIU, VEČERNÚ MEDITÁCIU,
AKO ZDVIHNÚŤ VIBRÁCIE PRIESTORU (DOMA ALEBO V PRÁCI), MAGICKÚ LIEČIVÚ FORMULKU, 
AKÉ RITUÁLY A POMÔCKY POUŽÍVAŤ NA ENERGETICKÚ OCHRANU A OČISTU.

BONUS 6: BABSKÁ JAZDA - podporná online ženská komunita naživo

Spoznáš nové chápavé priateľky, ktoré Ti budú vždy nablízku. Môžete sa spolu rozvíjať, podporovať, od srdca sa vyrozprávať, rásť a kvitnúť do krásy. Čo je na tom najlepšie, že UŽ NEBUDEŠ NA TO SAMA! Kedykoľvek budeš potrebovať podporu a riešenie vzťahových otázok, zdieľať pocity, uvedomenia z Emočných detoxov®, meditácii či kurzov v Škole šťastia alebo ak sa na niečom zasekneš, môžeš sa pridať do tejto online komunity. Živé stretnutia prebiehajú každú 2. stredu v mesiaci od 20:00 - 21:00.

Online kurz

ZASLÚŽIM SI LÁSKU

obsahuje:

 • 6-TÝŽDŇOVÝ ONLINE TRANSFORMAČNÝ PROGRAM s neobmedzeným prístupom
  ku ktorému získaš prístupové údaje do členskej zóny okamžite po uhradení objednávky a môžeš sa mu venovať kdekoľvek - v pohodlí domova alebo na cestách.
 • Transformačnú meditáciu: ZASLÚŽIM SI LÁSKU
 • 4 x EMOČNÝ DETOX®: energetické čistenie a odblokovávanie emocionálnych blokov a záťaží:
  - Emočný detox®: Vzťah s mamou
  - Emočný detox®: Vzťah s otcom
  - Emočný detox®: Vzťah so sebou
  - Emočný detox®: Vzťah s partnerom (súčasným či bývalým)
 • TAJOMSTVO ŠŤASTNÝCH VZŤAHOV
  Záznam koučingu.
 • Všetko budete mať PREHĽADNE USPORIADANÉ
  K jednotlivým témam a technikám sa môžeš pohodlne a vo vlastnom tempe vrátiť. Stačí Ti len počítač, tablet, alebo smartphone a pripojenie k internetu.
 • NEOBMEDZENÝ PRÍSTUP KU KURZU

+ EXTRA BONUSY

( v celkovej hodnote 397 EUR)

 • Bonus 1: EMOČNÝ DETOX® KOMPLETNÁ PRÍRUČKA
  Video-návod, ktorý Ťa podporí v tom, čo robiť pred, počas a po Emočnom detoxe, ako sa na to pripraviť a na čo nezabudnúť.
 • Bonus 2: DENNÍK DUŠE
  Unikátny nástroj na to, aby si si krok po kroku zaznamenávala a zapisovala to, čo sa Ti darí a kam si sa počas tejto cesty posunula.
 • Bonus 3: AKO BYŤ PRODUKTÍVNA A ŠŤASTNÁ ZÁROVEŇ
  Špeciálny video návod + zoznam krokov na vytlačenie Ti pomôže zvládnuť s ľahkosťou menežovať Tvoj každodenný osobný a pracovný život a zároveň sa pri tom stihnúť aj osobnostne rozvíjať a nájsť si na seba čas.
 • Bonus 4: ČO ROBIŤ, KEĎ ŤA NEPODPORUJÚ
  Čo robiť v prípade, že Ťa partner, rodina alebo okolie nechápe, prečo sa chceš osobnostne rozvíjať a posúvať sa ďalej.
 • Bonus 5: AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU (online kurz)
  V tomto transformačnom online kurze Ti ukážem konkrétne postupy, techniky a triky, ako si svoju energiu chrániť a očisťovať.
 • BABSKÁ JAZDA - podporná online ženská komunita naživo
  Kedykoľvek budeš potrebovať podporu a riešenie vzťahových otázok, zdieľať pocity, uvedomenia z Emočných detoxov®, meditácii či kurzov v Škole šťastia alebo ak sa na niečom zasekneš, môžeš sa pridať do tejto online komunity. Živé stretnutia prebiehajú každú 2. stredu v mesiaci od 20:00 - 21:00

Cena celého 6-týždňového transformačného kurzu
spolu s bonusmi je

197 EUR

(+ DPH)

(CENA PRE SR: 236,40 EUR    CENA PRE CZ: 238,37 EUR )

(CENA PRE SR: 236,40 EUR   

CENA PRE CZ: 238,37 EUR )

PRIHLÁŠKA DO ONLINE KURZU

ZASLÚŽIM SI LÁSKU

VYHLÁSENIE:

 

 

Online kurz ZASLÚŽIM SI LÁSKU nie je v žiadnom prípade náhradou za akúkoľvek odbornú lekársku starostlivosť a nie je vhodný pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy.

 

Informácie a techniky uvedené v tomto online kurze, ich použitie a úspechy alebo neúspechy, ktoré z toho plynú, sú len vo vašich rukách. Autorka, ani zhotoviteľ tohto programu za ne nenesú žiadnu zodpovednosť.

Online kurz

ZASLÚŽIM SI LÁSKU

obsahuje:

 • 6-TÝŽDŇOVÝ ONLINE TRANSFORMAČNÝ PROGRAM s neobmedzeným prístupom
  ku ktorému získaš prístupové údaje do členskej zóny okamžite po uhradení objednávky a môžeš sa mu venovať kdekoľvek - v pohodlí domova alebo na cestách.
 • Transformačnú meditáciu: ZASLÚŽIM SI LÁSKU
 • 4 x EMOČNÝ DETOX®: energetické čistenie a odblokovávanie emocionálnych blokov a záťaží:
  - Emočný detox®: Vzťah s mamou
  - Emočný detox®: Vzťah s otcom
  - Emočný detox®: Vzťah so sebou
  - Emočný detox®: Vzťah s partnerom (súčasným či bývalým)
 • TAJOMSTVO ŠŤASTNÝCH VZŤAHOV
  Záznam koučingu.
 • Všetko budete mať PREHĽADNE USPORIADANÉ
  K jednotlivým témam a technikám sa môžeš pohodlne a vo vlastnom tempe vrátiť. Stačí Ti len počítač, tablet, alebo smartphone a pripojenie k internetu.
 • NEOBMEDZENÝ PRÍSTUP KU KURZU

+ EXTRA BONUSY

( v celkovej hodnote 397 EUR)

 • Bonus 1: EMOČNÝ DETOX® KOMPLETNÁ PRÍRUČKA
  Video-návod, ktorý Ťa podporí v tom, čo robiť pred, počas a po Emočnom detoxe, ako sa na to pripraviť a na čo nezabudnúť.
 • Bonus 2: DENNÍK DUŠE
  Unikátny nástroj na to, aby si si krok po kroku zaznamenávala a zapisovala to, čo sa Ti darí a kam si sa počas tejto cesty posunula.
 • Bonus 3: AKO BYŤ PRODUKTÍVNA A ŠŤASTNÁ ZÁROVEŇ
  Špeciálny video návod + zoznam krokov na vytlačenie Ti pomôže zvládnuť s ľahkosťou menežovať Tvoj každodenný osobný a pracovný život a zároveň sa pri tom stihnúť aj osobnostne rozvíjať a nájsť si na seba čas.
 • Bonus 4: ČO ROBIŤ, KEĎ ŤA NEPODPORUJÚ
  Čo robiť v prípade, že Ťa partner, rodina alebo okolie nechápe, prečo sa chceš osobnostne rozvíjať a posúvať sa ďalej.
 • Bonus 5: AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU (online kurz)
  V tomto transformačnom online kurze Ti ukážem konkrétne postupy, techniky a triky, ako si svoju energiu chrániť a očisťovať.
 • BABSKÁ JAZDA - podporná online ženská komunita naživo
  Kedykoľvek budeš potrebovať podporu a riešenie vzťahových otázok, zdieľať pocity, uvedomenia z Emočných detoxov®, meditácii či kurzov v Škole šťastia alebo ak sa na niečom zasekneš, môžeš sa pridať do tejto online komunity. Živé stretnutia prebiehajú každú 2. stredu v mesiaci od 20:00 - 21:00

Cena celého 6-týždňového transformačného kurzu
spolu s bonusmi je

197 EUR

(+ DPH)

(CENA PRE SR: 236,40 EUR    CENA PRE CZ: 238,37 EUR )

(CENA PRE SR: 236,40 EUR   

CENA PRE CZ: 238,37 EUR )

PRIHLÁŠKA DO ONLINE KURZU

ZASLÚŽIM SI LÁSKU

VYHLÁSENIE:

 

 

Online kurz ZASLÚŽIM SI LÁSKU nie je v žiadnom prípade náhradou za akúkoľvek odbornú lekársku starostlivosť a nie je vhodný pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy.

 

Informácie a techniky uvedené v tomto online kurze, ich použitie a úspechy alebo neúspechy, ktoré z toho plynú, sú len vo vašich rukách. Autorka, ani zhotoviteľ tohto programu za ne nenesú žiadnu zodpovednosť.

Referencie

JAKOBY MI NĚKDO ROZSVÍTIL SVĚTLO VE CHVÍLI, KDY SE NA MÉ CESTĚ SETMĚLO"

Ve svém životě jsem prožila tááák nelehké situace, které poznamenaly mě i můj pohled na svět i na radost, která je v mém životě sice důležitá, ale někdy je žití tak neradostné... Změny se začaly dít, některé hned a jiné postupně. Jak nyní často říkám: "Krok po kroku jdu k pokroku”. Vždy když jsem se zaposlouchala do příjemného uklidňujícího hlasu Nory, zjišťovala jsem nové a nové nápady a úhly pohledu, jak se dá na věci pohlížet. Nacházím radost každý den a raduji se i z maličkostí. Líbí se mi všechny meditace, ale nejvíce transformační techniky (hlboké emočné odbloky EMOČNÝ DETOX), při kterých nacházím odpovědi na své (i mnou nevyřčené) otázky. ROZHODNĚ DOPORUČUJI, protože je velmi důležité se v dnešní uspěchané době zastavit, nahlédnout do sebe, pročistit minulost, negativní energii a pocity. Znovu nacházím sama sebe a vím, že si zasloužím radost a lásku. Velmi děkuji Noře za její práci, kterou pro nás dělá, za její konkrétní odpovědi na konkrétní otázky. Upřímnost, odvahu, pochopení a laskavost, se kterou se nám věnuje.
Marie Kosteleckákoučka zdravého životního stylu, www.mariekostelecka.cz
ODPORÚČAM, POKIAĽ CHCETE DOSIAHNUŤ HARMÓNIU SAMA SO SEBOU

S Norou sa mi veľmi dobre spolupracovalo aj preto, že to išlo tak nejak samo. Iba vďaka transformačným technikám som definitívne stratila chuť na zákusky a biele pečivo. Jej prístup je podľa mňa geniálny. Je milá, vždy usmiata a naladená počúvať ako dobrá priateľka, ale zároveň vyžaduje aj aktívnu spoluprácu. Koučing s Norou jednoznačne odporúčam. Má všetky predpoklady na to, aby empaticky zmapovala problémy, aktuálny stav človeka a zodpovedne poradila a pomohla mu vidieť jeho situáciu z nadhľadu a nájsť riešenia. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí potrebujú dosiahnuť harmóniu so sebou samým.
Alexandra Fázikováarchitektka

Cieľom online kurzu

ZASLÚŽIM SI LÁSKU

je predovšetkým:

 • Zbaviť Ťa blokov a nánosov, ktoré Ti komplikujú partnerský život a bránia Ti pritiahnuť si lásku do života.
 • Nastaviť Ťa na to, aby si sa pohla v živote ďalej, objavila skryté poklady svojej duše, zlepšila svoje vzťahy a dokázala si užívať naplňujúci partnerský vzťah.

Čo kurz nie je:

 • Nejde o žiadne individuálne konzultácie, ani individuálny koučing, ani osobné stretnutia.
 • Jednotlivé EMOČNÉ DETOXY® budú postupne otvorené v programe, čiže nejde o žiadne naživo vysielané lekcie alebo videá.
 • Online kurz ZASLÚŽIM SI LÁSKU nie je dostupný vo fyzickej ani tlačenej forme. Je to online program a nemusíš preto nikam dochádzať, ani byť v presnom čase na nejakom mieste. Veľkou výhodou online programu je, že ho môžete absolvovať z pohodlia domova v čase, ktorý Ti najlepšie vyhovuje.
 • Nie je možné zaručiť rovnaké výsledky každému, pretože to, ako sa budeš cítiť a čo sa reálne bude v Tvojom živote meniť, závisí jedine od Teba a od toho, ako poctivo budeš jednotlivé časti programu absolvovať.
 • Online kurz ZASLÚŽIM SI LÁSKU nie je vhodný pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy.
 • Online kurz ZASLÚŽIM SI LÁSKU nie je v žiadnom prípade vzťahové poradenstvo.

Možno Ti ešte napadli otázky...

Je online kurz ZASLÚŽIM SI LÁSKU naživo alebo online?

ZASLÚŽIM SI LÁSKU je 6-týždňový online program, ktorý absolvuješ online. Stačí, keď máš počítač, tablet alebo smartphone a dobré pripojenie na internet.

Ako mám zaplatiť objednávku?

Objednávku online kurzu môžeš zaplatiť jednoducho online platobnou kartou cez bezpečnú šifrovanú platobnú bránu Gopay (uhradené okamžite), alebo môžeš zvoliť klasický bankový prevod (prevod môže trvať 1-2 dni). Stačí, keď klikneš na tlačidlo CHCEM SI REZERVOVAŤ MIESTO V KURZE a presmerujeme ťa na platobný formulár, kde zvolíš spôsob platby a vyplníš svoje údaje.

Kedy online kurz začne?

Kurz ZASLÚŽIM SI LÁSKU začína okamžite po uhradení objednávky. E-mailom Ti pošleme prístupové údaje do ŠKOLY ŠŤASTIA, kde je kurz umiestnený a môžeš sa do toho ihneď pustiť 🙂

Koľko trvá online kurz?

Online program trvá 6 týždňov a zúčastniť sa ho môžeš individuálnym tempom a v čase, ktorý Ti najlepšie vyhovuje.

Čo keď to nebudem stíhať?

K online kurzu ZASLÚŽIM SI LÁSKU získavaš neobmedzený prístup, preto sa nemusíš obávať, že Ti niečo utečie. Môžeš sa k nemu kedykoľvek vrátiť podľa toho, ako Ti to bude časovo najviac vyhovovať.

Čo ak mi kurz nebude vyhovovať?

Informácie a techniky, ktoré v online kurze + v bonusoch nájdeš, mám roky overené praxou na sebe, svojej rodine, priateľoch a klientoch.

Môžem sa na online kurz prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny?

Áno. Do online kurzu ZASLÚŽIM SI LÁSKU sa môžeš prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny EU za rovnakú cenu + DPH krajiny, v ktorej máš fakturačné údaje. Pokiaľ by si kurz objednala zo zahraničia na IČO ako firma alebo živnostník, tak v tomto prípade platí prenesená daňová povinnosť a daň odvedieš ty, ako zákazník. Ďakujeme za pochopenie 🙂

Ako dlho mám online kurz ZASLÚŽIM SI LÁSKU k dispozícii?

Ku kurzu získavaš neobmedzený prístup.

Máš nejakú ďalšiu otázku, na ktorú si tu zatiaľ nenašla odpoveď?

Napíš nám na e-mail: podpora@stastienadosah.sk. Čítame každý e-mail a robíme všetko pre to, aby sme Ti odpovedali najneskôr do 48 hodín. Ak by si náhodou nedostala odpoveď, tak nám, prosím, pošli svoju správu ešte raz.

Máš otázku, na ktorú si tu zatiaľ nenašla odpoveď?

Napíš nám e-mail na:

podpora@stastienadosah.sk