Predstav si, že

 • si môžeš dopriať radosť bez výčitiek a nervozity, čo si kto o Tebe pomyslí.
 • poznáš svoju hodnotu, vieš sa oceniť a máš šťastný pocit zo seba.
 • máš silu žiť život podľa svojich predstáv .
 • naplno dôveruješ sebe a svojmu životu, pretože vieš, že šťastie máš vo svojich rukách.

 Chápem, že možno

 • neveríš alebo si nedokážeš predstaviť, že niečo také je možné aj v Tvojej situácii.
 • sa momentálne nachádzaš v úplne blbom rozpoložení a všetko by si najradšej rovno zabalila.
 • aj keď si relatívne spokojný človek, stále Ti niečo chýba k tomu, aby si pociťovala naozajstnú radosť zo života.
 • uvažuješ nad zmenami v osobnom alebo pracovnom živote, ale nemáš istotu, čo a ako spraviť, aby to naozaj fungovalo.
 • si frustrovaná zo života a máš málo energie.

To, čo NAOZAJ potrebuješ na to, aby si mohla zmeniť svoj život a uvoľnila sa do bezprostrednej radosti, hojnosti a lásky k sebe je...

PREBUDIŤ SKUTOČNÚ RADOSŤ ZO ŽIVOTA!

Je to, akoby si zasadila rastlinu a prestala sa o ňu starať.

Predpokladajme, že táto rastlina predstavuje tvoj vzťah k sebe a svojmu životu.

Keď sa o svoju rastlinu vôbec nepostaráš, keď ju nepolievaš, necháš ju vysychať, nedáš jej potrebné živiny pre rast, ani sa na ňu nepozrieš a necháš ju len tak "pohodenú" niekde v tmavom kúte, kde nemá dosť svetla...

Takáto rastlina čoskoro úplne vyschne a môžeš ju vyhodiť...

A teraz si predstavte, že sa o túto rastlinu staráš poriadne.

Pokiaľ sa o túto rastlinu staráš, polievaš ju, vyživuješ jej korene, rozprávaš sa s ňou a umiestniš ju na vhodné miesto, kde má primerane dosť svetla, tak rastie a kvitneodmeňuje ťa svojou krásou.

Pri pohľade na ňu sa Ti oči rozžiaria, srdce zaplesá radosťou a duša rozohreje...

Vo vzťahu k sebe a svojmu životu je to tiež tak. Stačí im venovať viac láskyplnej pozornosti a začnú sa diať zázraky....

Chcela by si žiť život podľa svojich predstáv?

 • Existuje spôsob, ako nájsť silu žiť život podľa svojich predstáv.
 • Existuje spôsob, ako prebudiť radosť a žiť život v rovnováhe.
 • Existuje spôsob, ako dôverovať sebe a svojej intuícii.
 • Existuje spôsob, ako mať prirodzené sebavedomie a poznať svoju hodnotu.

Pozývam Ťa prebudiť

RADOSŤ ZO ŽIVOTA

Radosť zo života je 5-týždňový transformačný online kurz, v ktorom sa s Tebou podelím o to najdôležitejšie, čo by si mala vedieť, aby si si mohla dopriať lásku, radosť zo života, hojnosť a dokázala si to udržať.


Vďaka 5 špeciálnym transformačným nahrávkam EMOČNÝ DETOX®, ktoré kurz obsahuje,
si dokážeš odblokovať energetické záťaže a emocionálne zranenia na duši, ktoré Ti podvedome bránia cítiť radosť každý deň.

Zlepšíš a vyladíš nielen svoj vzťah k seba, ale taktiež zistíš, čo Ti robí naozaj radosť
a prebudíš svoju schopnosť užívať si život.

KTO ŤA KURZOM
BUDE SPREVÁDZAŤ?

NORA ŠULÍKOVÁ

transformačný koučing, emočný detox®, energetická rovnováha
Nora Šulíková je certifikovaná koučka, mama a optimistka. Jej životnou náplňou je vnášať svetlo poznania ku každému, kto to potrebuje a ide tomu naproti. Pomáha ľuďom, najmä ženám, pomocou Emočného detoxu® uvoľniť emocionálnu záťaž, napojiť sa na intuíciu, prebudiť vedomie sebahodnoty a znovu objaviť lásku.

Nora je autorkou knihy ŠŤASTIE NA DOSAH, Denníka snov, vzdelávacích prednášok, online kurzov, meditácií, spoluautorkou knihy JAKO PÍRKO, zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie SAMA SEBOU.

5-týždňový transformačný online kurz

RADOSŤ ZO ŽIVOTA

Ti pomôže:

 • zbaviť sa úzkosti, pochybností a strachu a objaviť poklady, ktoré skrýva Tvoja duša.
 • znovuobjaviť, ako sa mať úprimne rada a naučiť sa prijímať bez výčitiek a s radosťou.
 • nájsť stratený kľúč k zvýšeniu sebavedomia, dobrého pocitu zo seba a vlastnej výnimočnosti.
 • objaviť, čo potrebuješ pochopiť, vedieť a - hlavne UVOĽNIŤ - aby si mohla v sebe prebudiť naozajstnú radosť zo života.
 • ukotviť v sebe zdroj vlastnej vnútornej sily a odvahy a nastavíť sa na prosperitu vo všetkých oblastiach života.
 • odkryť to, čo chceš od života dostať a čo si túžiš do života naozaj pritiahnuť.
 • zistiť, ako sa napojiť a spoľahnúť na svoju intuíciu a pritiahnuť si dobré veci do života.
 • podporiť svoju vitalitu a dobrý pocit zo života.

Referencie

JE MI CŤOU S NOROU SPOLUPRACOVAŤ.

Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, EMOČNÉHO DETOXU, tréningov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. ÚČINKY EMOČNÉHO DETOXU SOM POCIŤOVALA HNEĎ v ešte pozitívnejšom nastavení na každý deň. Všetky Norine meditácie a transformačné techniky som osobne na sebe vyskúšala a používam ich pravidelne. Veľmi mi pomáhajú aj počas náročnejších dní, keď som napríklad bez energie. Reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá SNSD, Mary Kay
V ŽIVOTE SA MI ZAČALI DIAŤ ZÁZRAKY A PO DLHOM ČASE SOM NAŠLA SAMU SEBA.

Po dlhom čase našla samu seba, ale aj samu seba spoznala. V reálnom živote sa mi začali diať zázraky. Odporučila by som to každej žienke, ktorá chce zmenu v živote, a ktorá hľadá samu seba a chce získať sebavedomie. Je super, že takéto niečo existuje, pretože aj takouto cestou sa dá zmeniť nielen život, ale nájsť v sebe to svetlo.
Ria Husovskábeauty konzultantka, www.sebavedomakrasa.sk
DOKÁŽETE SI PRITIAHNUŤ VIAC PROSPERITY DO ŽIVOTA.

Určite by som spoluprácu s Norou odporučila ženám, ktoré nevedia, prečo sa im dejú určité veci, ktoré netušia, čím chcú naplniť svoj život a čomu sa chcú v živote venovať, ako aj ženám, ktoré potrebujú nakopnúť k činnosti, ktoré chcú odhaliť svoj skrytý potenciál, pritiahnuť si viac hojnosti a prosperity do svojho života. Nora, srdečná vďaka za úžasný program, nabitý neskutočnou energiou. Je úžasný v tom, že človeka chytí nielen za srdce, ale aj dušu, tú moju určite! Ste úžasná v tom, čo robíte. Klobúk dolu!
Monika Roššová
VEĽMI MI TO POMOHLO! VIACEJ SI VERÍM, NABRALA SOM SILU HĽADAŤ SILU A ZMYSEL ŽIŤ SVOJ ŽIVOT INAK

Nemala som žiadne obavy vstúpiť do Školy šťastia, keďže som už mala Norinu knihu Šťastie na dosah, tak som sa veľmi potešila tejto forme. Veľmi mi to pomohlo, práve som prežívala ťažké chvíle, pomocou meditácií, detoxov a možnosti komunikovať s Norikou a dievčatami v klube som nebola sama. Začala som si viac uvedomovať seba a čo chcem, čo ma robí šťastnou a vedieť povedať NIE. Viacej si verím, nabrala som silu hľadať silu a zmysel žiť inak. Trvalo mi to cca 3 mesiace, priebežne. Na Škole šťastia sa mi najviac páči to, že je dostupná kedykoľvek a kdekoľvek. Už som ju odporučila a aj sa stala členkou a odporúčam ďalej.
Luba Slaninková
UVEDOMILA SOM SI, AKÝ JE ŽIVOT ÚŽASNÝ.

Hneď po prvej meditácii som si „zrazu“ uvedomila, aký je život úžasný a aké možnosti a príležitosti mi prináša. Nešlo mi však o nič všeobecné, ale pozrela som sa spätne na niekoľko posledných dní, na svoje reakcie “ vtedy“ a to, ako som ich „nanovo“ začala vnímať. Určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Ľuďom, ktorí si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelipodnikateľka
ŽIADNE ČÁRY-MÁRY A BUDE TO HNEĎ.

Pracujem na sebarozvoji už niekoľko rokov. Na trhu je nespočetne veľa programov, ktoré sľubujú rýchle zmeny za nie málo peňazí. Norikin program ma oslovil preto, lebo svojimi odblokmi sa venuje postupnému odbúravaniu záťaží a blokov, ktoré sme si nevedomky nazbierali, a ktoré nás ťažia. Žiadne čáry-máry a bude to hneď. Je nám spolu s ďalšími žienkami stále k dispozícii a rieši s nami veci, s ktorými potrebujeme poradiť.
Nikola Paštrnáková

Počas 5-týždňového online kurzu RADOSŤ ZO ŽIVOTA Ťa citlivo prevediem krok za krokom nasledujúcimi témami:

1. týždeň
Uvoľnenie

Otvor škatuľku, do ktorej si sa nechala zavrieť.

Prečistíme a uvoľníme Tvoje pochybnosti, strach, obavy a úzkosť, ktoré Ťa sťahujú. Naučíš sa, ako si dovoliť a dopriať oddych a ukľudnenie kedykoľvek a kdekoľvek potrebuješ. 

2. týždeň
Schopnosť prijímať

Zlepši svoju schopnosť prijímať bez výčitiek.

Prečistíme a uvoľníme nedostatok sebavedomia, sebahodnoty, sebadôvery, lásky k sebe a pocitu, že nič neznamenáš. Naučíš sa prijímať seba, lásku, radosť, šťastie a hojnosť bez výčitiek. 

3. týždeň
Radosť

Zisti, čo Ti robí naozaj radosť a prebuď svoju schopnosť užívať si život.

Prečistíme a uvoľníme sabotovanie samého seba, nerozhodnosť a bloky, ktoré Ti bránia tešiť sa zo života a pritiahnuť si viac hojnosti v akejkoľvek oblasti. Naučíš sa, ako pozvať do svojho života naozajstnú a úprimnú radosť. 

4. týždeň
Sila a prosperita

Objav vlastnú vnútornú silu a nastav sa na prosperitu.

Prečistíme a uvoľníme strach zo zmeny, strach z neúspechu, strach z úspechu, pocit, keď sa cítiš neviditeľne a keď nemáš odvahu. Naučíš sa tiež, ako si nepripúšťať kritiku a nastavíš sa na prosperitu v akejkoľvek oblasti Tvojho života.

5. týždeň
Otvorenie intuície

Spoj sa so svojím vnútorným zdrojom a prirodzenou podstatou.

Prečistíme a uvoľníme bloky, ktoré Ti nedovoľujú spoľahnúť sa na vlastnú intuíciu. Objavíš tiež, ako si zlepšiť intuíciu, napojíš sa na svoj vnútorný hlas a naučíš sa, ako sa naň spoľahnúť.

Aby bola Tvoja cesta naspäť k sebe ešte jednoduchšia a rýchlejšia, mám pre Teba  DARČEK

EXTRA BONUSY

BONUS 1: 5X ONLINE KOUČING K TÉMAM V KURZE

Záznamy zo špeciálnych online koučingov, kde som zodpovedala konkrétne otázky k témam v kurze.

BONUS 2: DENNÍK SNOV vo forme PDF

DENNÍK SNOV Ti napovie, ako preniesť kúzlo Tvojich snov do svojho života. Je to totiž najsilnejší nástroj, aký si kedy mohla objaviť na to, aby si mohla pochopiť múdrosť svojich snov a teda seba. Navedie Ťa na to, ako si na sny spomenúť, keď sa zobudíš. A okrem ich zapisovania objavíš aj ďalšie spôsoby, ako si zlepšiť schopnosť sa na sny ľahko rozpamätať.

BONUS 3: AUDIO NAHRÁVKY NA STIAHNUTIE

Využi čo najviac času produktívne a zároveň si dopraj radosť zo života kdekoľvek. Celý online kurz si môžeš stiahnuť v audio formáte, aby si ho mohla mať všade po ruke.

BONUS 4: MEDITÁCIA ZASLÚŽIM SI LÁSKU

Možno si myslíš, že nie si dosť dobrá, alebo že si nezaslúžiš lásku, dobrý život, hojnosť, alebo peniaze. Vďaka tejto hlbokej transformačnej meditácii tieto presvedčenia necháme odísť.

BONUS 5: MEDITÁCIA ZÁHRADA RADOSTI

Pozrieme na to, ako prekvitá Tvoja záhrada radosti. V tejto špeciálnej meditácii si vytvoríš vlastnú záhradu radosti, do ktorej sa môžeš kedykoľvek vrátiť a môžeš si v nej pestovať všetko, čo Ti robí radosť. Uvidíš, koľko v nej toho už máš a čo všetko si do nej môžeš zasadiť.

BONUS 6: MEDITÁCIA SNOV

Vyber si sen, ktorý sa Ti sníval a ktorý sa Ti zdá nezrozumiteľný alebo záhadný a chceš zistiť, čo Ti chce naznačiť. Táto špeciálna meditácia Ťa navedie na to, ako ho dešifrovať.

BONUS 7: AUDIOZÁZNAM WORKSHOP SNOV

Objavíš, ako jednoducho interpretovať a pochopiť vlastné sny. Počas workshopu sa naučíš základnú techniku interpretácie snov, aby si mohla ľahko pochopiť odkazy svojich snov. Dozvieš sa tiež, ako objaviť riešenia každodenných záležitostí, ktoré sú ukryté v snoch.

BONUS 8: BABSKÁ JAZDA - podporná online ženská komunita naživo

Spoznáš nové chápavé priateľky, ktoré Ti budú vždy nablízku. Môžete sa spolu rozvíjať, podporovať, od srdca sa vyrozprávať, rásť a kvitnúť do krásy. Čo je na tom najlepšie, že UŽ NEBUDEŠ NA TO SAMA! Kedykoľvek budeš potrebovať podporu a riešenie vzťahových otázok, zdieľať pocity, uvedomenia z Emočných detoxov®, meditácii či kurzov v Škole šťastia alebo ak sa na niečom zasekneš, môžeš sa pridať do tejto online komunity. Živé stretnutia prebiehajú každú 2. stredu v mesiaci od 20:00 - 21:00.

Online kurz

RADOSŤ ZO ŽIVOTA

obsahuje:

 • 5-TÝŽDŇOVÝ ONLINE TRANSFORMAČNÝ PROGRAM s neobmedzeným prístupom
  ku ktorému získaš prístupové údaje do členskej zóny okamžite po uhradení objednávky a môžeš sa mu venovať kdekoľvek - v pohodlí domova alebo na cestách.
 • 5x UVOĽŇUJÚCA TECHNIKA ku konkrétnej téme
 • 5 x EMOČNÝ DETOX®: energetické čistenie a odblokovávanie emocionálnych blokov a záťaží:
  - Emočný detox®: Som uvoľnená
  - Emočný detox®: Schopnosť prijímať lásku
  - Emočný detox®: Otváram sa radosti
  - Emočný detox®: Sila a prosperita
  - Emočný detox®: Otvorenie intuície
 • PRAKTICKÉ NÁVODY A ÚLOHY k téme
  Získaš buď vo forme textu alebo MP3 a ďalšie užitočné rady a tipy. Vďaka nim sa Ti podarí začať si užívať výsledky ešte rýchlejšie.
 • Všetko budeš mať PREHĽADNE USPORIADANÉ
  K jednotlivým témam a technikám sa môžeš pohodlne a vo vlastnom tempe vrátiť. Stačí Ti len počítač, tablet, alebo smartphone a pripojenie k internetu.
 • NEOBMEDZENÝ PRÍSTUP KU KURZU

+ EXTRA BONUSY

( v celkovej hodnote 1290 EUR)

 • Bonus 1: 5X ONLINE KOUČING K TÉMAM V KURZE
  Záznamy zo špeciálnych online koučingov, kde som zodpovedala konkrétne otázky k témam v kurze.
 • Bonus 2: DENNÍK SNOV
  DENNÍK SNOV Ti napovie, ako preniesť kúzlo Tvojich snov do svojho života.
 • Bonus 3: AUDIO NAHRÁVKY NA STIAHNUTIE
  Celý online kurz si môžeš stiahnuť v audio formáte, aby si ho mohla mať všade po ruke.
 • Bonus 4: MEDITÁCIA ZASLÚŽIM SI LÁSKU
  Možno si myslíš, že nie si dosť dobrá, alebo že si nezaslúžiš lásku, dobrý život, hojnosť, alebo peniaze. Vďaka tejto hlbokej transformačnej meditácii tieto presvedčenia necháme odísť.
 • Bonus 5: MEDITÁCIA ZÁHRADA RADOSTI
  V tejto špeciálnej meditácii si vytvoríš vlastnú záhradu radosti, do ktorej sa môžeš kedykoľvek vrátiť a môžeš si v nej pestovať všetko, čo Ti robí radosť.
 • Bonus 6: MEDITÁCIA SNOV
  Vyber si sen, ktorý sa Ti sníval a ktorý sa Ti zdá nezrozumiteľný alebo záhadný a chceš zistiť, čo Ti chce naznačiť. Táto špeciálna meditácia Ťa navedie na to, ako ho dešifrovať.
 • Bonus 7: AUDIOZÁZNAM WORKSHOP SNOV
  Objavíš, ako jednoducho interpretovať a pochopiť vlastné sny.
 • Bonus 8: BABSKÁ JAZDA - podporná online ženská komunita naživo
  Kedykoľvek budeš potrebovať podporu a riešenie vzťahových otázok, zdieľať pocity, uvedomenia z Emočných detoxov®, meditácii či kurzov v Škole šťastia alebo ak sa na niečom zasekneš, môžeš sa pridať do tejto online komunity. Živé stretnutia prebiehajú každú 2. stredu v mesiaci od 20:00 - 21:00

Cena celého 5-týždňového transformačného kurzu
spolu s bonusmi je

197 EUR

(+ DPH)

(CENA PRE SR: 236,40 EUR    CENA PRE CZ: 238,37 EUR )

(CENA PRE SR: 236,40 EUR   

CENA PRE CZ: 238,37 EUR )

PRIHLÁŠKA DO ONLINE KURZU

RADOSŤ ZO ŽIVOTA

VYHLÁSENIE:

 

 

Online kurz RADOSŤ ZO ŽIVOTA nie je v žiadnom prípade náhradou za akúkoľvek odbornú lekársku starostlivosť a nie je vhodný pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy.

 

Informácie a techniky uvedené v tomto online kurze, ich použitie a úspechy alebo neúspechy, ktoré z toho plynú, sú len vo vašich rukách. Autorka, ani zhotoviteľ tohto programu za ne nenesú žiadnu zodpovednosť.

Online kurz

RADOSŤ ZO ŽIVOTA

obsahuje:

 • 5-TÝŽDŇOVÝ ONLINE TRANSFORMAČNÝ PROGRAM s neobmedzeným prístupom
  ku ktorému získaš prístupové údaje do členskej zóny okamžite po uhradení objednávky a môžeš sa mu venovať kdekoľvek - v pohodlí domova alebo na cestách.
 • 5x UVOĽŇUJÚCA TECHNIKA ku konkrétnej téme
 • 5 x EMOČNÝ DETOX®: energetické čistenie a odblokovávanie emocionálnych blokov a záťaží:
  - Emočný detox®: Som uvoľnená
  - Emočný detox®: Schopnosť prijímať lásku
  - Emočný detox®: Otváram sa radosti
  - Emočný detox®: Sila a prosperita
  - Emočný detox®: Otvorenie intuície
 • PRAKTICKÉ NÁVODY A ÚLOHY k téme
  Získaš buď vo forme textu alebo MP3 a ďalšie užitočné rady a tipy. Vďaka nim sa Ti podarí začať si užívať výsledky ešte rýchlejšie.
 • Všetko budeš mať PREHĽADNE USPORIADANÉ
  K jednotlivým témam a technikám sa môžeš pohodlne a vo vlastnom tempe vrátiť. Stačí Ti len počítač, tablet, alebo smartphone a pripojenie k internetu.
 • NEOBMEDZENÝ PRÍSTUP KU KURZU

+ EXTRA BONUSY

( v celkovej hodnote 1290 EUR)

 • Bonus 1: 5X ONLINE KOUČING K TÉMAM V KURZE
  Záznamy zo špeciálnych online koučingov, kde som zodpovedala konkrétne otázky k témam v kurze.
 • Bonus 2: DENNÍK SNOV
  DENNÍK SNOV Ti napovie, ako preniesť kúzlo Tvojich snov do svojho života.
 • Bonus 3: AUDIO NAHRÁVKY NA STIAHNUTIE
  Celý online kurz si môžeš stiahnuť v audio formáte, aby si ho mohla mať všade po ruke.
 • Bonus 4: MEDITÁCIA ZASLÚŽIM SI LÁSKU
  Možno si myslíš, že nie si dosť dobrá, alebo že si nezaslúžiš lásku, dobrý život, hojnosť, alebo peniaze. Vďaka tejto hlbokej transformačnej meditácii tieto presvedčenia necháme odísť.
 • Bonus 5: MEDITÁCIA ZÁHRADA RADOSTI
  V tejto špeciálnej meditácii si vytvoríš vlastnú záhradu radosti, do ktorej sa môžeš kedykoľvek vrátiť a môžeš si v nej pestovať všetko, čo Ti robí radosť.
 • Bonus 6: MEDITÁCIA SNOV
  Vyber si sen, ktorý sa Ti sníval a ktorý sa Ti zdá nezrozumiteľný alebo záhadný a chceš zistiť, čo Ti chce naznačiť. Táto špeciálna meditácia Ťa navedie na to, ako ho dešifrovať.
 • Bonus 7: AUDIOZÁZNAM WORKSHOP SNOV
  Objavíš, ako jednoducho interpretovať a pochopiť vlastné sny.
 • Bonus 8: BABSKÁ JAZDA - podporná online ženská komunita naživo
  Kedykoľvek budeš potrebovať podporu a riešenie vzťahových otázok, zdieľať pocity, uvedomenia z Emočných detoxov®, meditácii či kurzov v Škole šťastia alebo ak sa na niečom zasekneš, môžeš sa pridať do tejto online komunity. Živé stretnutia prebiehajú každú 2. stredu v mesiaci od 20:00 - 21:00

Cena celého 5-týždňového transformačného kurzu
spolu s bonusmi je

197 EUR

(+ DPH)

(CENA PRE SR: 236,40 EUR    CENA PRE CZ: 238,37 EUR )

(CENA PRE SR: 236,40 EUR   

CENA PRE CZ: 238,37 EUR )

PRIHLÁŠKA DO ONLINE KURZU

RADOSŤ ZO ŽIVOTA

VYHLÁSENIE:

 

 

Online kurz RADOSŤ ZO ŽIVOTA nie je v žiadnom prípade náhradou za akúkoľvek odbornú lekársku starostlivosť a nie je vhodný pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy.

 

Informácie a techniky uvedené v tomto online kurze, ich použitie a úspechy alebo neúspechy, ktoré z toho plynú, sú len vo vašich rukách. Autorka, ani zhotoviteľ tohto programu za ne nenesú žiadnu zodpovednosť.

Referencie

JAKOBY MI NĚKDO ROZSVÍTIL SVĚTLO VE CHVÍLI, KDY SE NA MÉ CESTĚ SETMĚLO"

Ve svém životě jsem prožila tááák nelehké situace, které poznamenaly mě i můj pohled na svět i na radost, která je v mém životě sice důležitá, ale někdy je žití tak neradostné... Změny se začaly dít, některé hned a jiné postupně. Jak nyní často říkám: "Krok po kroku jdu k pokroku”. Vždy když jsem se zaposlouchala do příjemného uklidňujícího hlasu Nory, zjišťovala jsem nové a nové nápady a úhly pohledu, jak se dá na věci pohlížet. Nacházím radost každý den a raduji se i z maličkostí. Líbí se mi všechny meditace, ale nejvíce transformační techniky (hlboké emočné odbloky EMOČNÝ DETOX), při kterých nacházím odpovědi na své (i mnou nevyřčené) otázky. ROZHODNĚ DOPORUČUJI, protože je velmi důležité se v dnešní uspěchané době zastavit, nahlédnout do sebe, pročistit minulost, negativní energii a pocity. Znovu nacházím sama sebe a vím, že si zasloužím radost a lásku. Velmi děkuji Noře za její práci, kterou pro nás dělá, za její konkrétní odpovědi na konkrétní otázky. Upřímnost, odvahu, pochopení a laskavost, se kterou se nám věnuje.
Marie Kosteleckákoučka zdravého životního stylu, www.mariekostelecka.cz
ODPORÚČAM, POKIAĽ CHCETE DOSIAHNUŤ HARMÓNIU SAMA SO SEBOU

S Norou sa mi veľmi dobre spolupracovalo aj preto, že to išlo tak nejak samo. Iba vďaka transformačným technikám som definitívne stratila chuť na zákusky a biele pečivo. Jej prístup je podľa mňa geniálny. Je milá, vždy usmiata a naladená počúvať ako dobrá priateľka, ale zároveň vyžaduje aj aktívnu spoluprácu. Koučing s Norou jednoznačne odporúčam. Má všetky predpoklady na to, aby empaticky zmapovala problémy, aktuálny stav človeka a zodpovedne poradila a pomohla mu vidieť jeho situáciu z nadhľadu a nájsť riešenia. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí potrebujú dosiahnuť harmóniu so sebou samým.
Alexandra Fázikováarchitektka

Cieľom online kurzu

RADOSŤ ZO ŽIVOTA

je predovšetkým:

 • Zbaviť Ťa blokov a nánosov, ktoré Ti komplikujú osobný a pracovný život a bránia Ti cítiť radosť zo života.
 • Nastaviť Ťa na to, aby si sa pohla v živote ďalej, objavila skryté poklady svojej duše, zlepšila svoje vzťahy a nakopla sa k aktivite a udržala sa v nej.

Čo kurz nie je:

 • Nejde o žiadne individuálne konzultácie, ani individuálny koučing, ani osobné stretnutia.
 • Jednotlivé EMOČNÉ DETOXY® budú postupne otvorené v programe, čiže nejde o žiadne naživo vysielané lekcie alebo videá.
 • Online kurz RADOSŤ ZO ŽIVOTA nie je dostupný vo fyzickej ani tlačenej forme. Je to online program a nemusíte preto nikam dochádzať, ani byť v presnom čase na nejakom mieste. Veľkou výhodou online programu je, že ho môžete absolvovať z pohodlia domova v čase, ktorý vám najlepšie vyhovuje.
 • Nie je možné zaručiť rovnaké výsledky každému, pretože to, ako sa budete cítiť a čo sa reálne bude vo vašom živote meniť, závisí jedine od vás a od toho, ako poctivo budete jednotlivé časti programu absolvovať.
 • Online kurz RADOSŤ ZO ŽIVOTA nie je vhodný pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy.

Možno Ti ešte napadli otázky...

Je online kurz RADOSŤ ZO ŽIVOTA naživo alebo online?

RADOSŤ ZO ŽIVOTA je 5-týždňový online program, ktorý absolvuješ online. Stačí, keď máš počítač, tablet alebo smartphone a dobré pripojenie na internet.

Ako mám zaplatiť objednávku?

Objednávku online programu môžeš zaplatiť jednoducho online platobnou kartou cez bezpečnú šifrovanú platobnú bránu Gopay (uhradené okamžite), alebo môžeš zvoliť klasický bankový prevod (prevod môže trvať 1-2 dni). Stačí, keď klikneš na tlačidlo CHCEM SI REZERVOVAŤ MIESTO V KURZE a presmeruje Ťa na platobný formulár, kde zvolíš spôsob platby a vyplníš svoje údaje.

Kedy online kurz začne?

Kurz RADOSŤ ZO ŽIVOTA začína okamžite po uhradení objednávky. E-mailom Ti pošleme prístupové údaje do členskej sekcie, kde je kurz umiestnený a môžeš sa do toho ihneď pustiť 🙂

Koľko trvá online kurz?

Online program trvá 5 týždňov a zúčastniť sa ho môžeš individuálnym tempom a v čase, ktorý Ti najlepšie vyhovuje.

Čo keď to nebudem stíhať?

K online kurzu RADOSŤ ZO ŽIVOTA získavaš neobmedzený prístup, preto sa nemusíš obávať, že Ti niečo utečie. Môžeš sa k celému obsahu kedykoľvek vrátiť podľa toho, ako Ti to bude časovo najviac vyhovovať.

Čo ak mi kurz nebude vyhovovať?

Informácie a techniky, ktoré v online kurze + v bonusoch nájdeš, mám roky overené praxou na sebe, svojej rodine, priateľoch a klientoch.

Môžem sa na online kurz prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny?

Áno. Do online kurzu RADOSŤ ZO ŽIVOTA sa môžeš prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny EU za rovnakú cenu + DPH krajiny, v ktorej máš fakturačné údaje. Pokiaľ si program kupuješ ako firma alebo SZČO a fakturačné údaje máš iné, ako slovenské, tak platí prenesená daňová povinnosť a daň odvedieš Ty, ako zákazník.

Ako dlho mám online kurz RADOSŤ ZO ŽIVOTA k dispozícii?

Po uhradení objednávky ku kurzu získavaš neobmedzený prístup.

Máš nejakú ďalšiu otázku, na ktorú si tu zatiaľ nenašla odpoveď?

Napíš nám na e-mail: podpora@stastienadosah.sk. Čítame osobne každý e-mail a robíme všetko pre to, aby sme odpovedali najneskôr do 48 hodín. Ak by si náhodou nedostala odpoveď, tak nám, prosím, pošli svoju správu ešte raz.

Máš otázku, na ktorú si tu zatiaľ nenašla odpoveď?

Napíš nám e-mail na:

podpora@stastienadosah.sk