Predstav si, že

 • dokážeš pochopiť odkazy svojich snov.
 • vieš ako analyzovať svoje sny.
 • vieš ako využiť svoje sny k vlastnému osobnému rastu.

 Chápem, že možno

 • neveríš alebo si nedokážeš predstaviť, že niečo také je možné aj v Tvojej situácii.
 • sa Ti sny často opakujú a  nedokážeš ich dešifrovať.
 • si myslíš, že sa Ti nič nesníva alebo si sny nepamätáš vôbec.
 • si si v minulosti pamätala svoje sny , ale teraz nič, akoby si mala "okno".
 • sa Ti často snívajú "hororové" alebo morbídne sny , ktorým nerozumieš.

To, čo NAOZAJ potrebuješ na to, aby si vedela, ako jednoducho dešifrovať svoje sny a pochopiť odkazy svojej duše je...

DÔVEROVAŤ SVOJEJ INTUÍCII!

Je to, akoby si zasadila rastlinu a prestala sa o ňu starať.

Predpokladajme, že táto rastlina predstavuje tvoj vzťah k sebe a k tvojej intuícii.

Keď sa o svoju rastlinu vôbec nepostaráš, keď ju nepolievaš, necháš ju vysychať, nedáš jej potrebné živiny pre rast, ani sa na ňu nepozrieš a necháš ju len tak "pohodenú" niekde v tmavom kúte, kde nemá dosť svetla...

Takáto rastlina čoskoro úplne vyschne a môžeš ju vyhodiť...

A teraz si predstavte, že sa o túto rastlinu staráš poriadne.

Pokiaľ sa o túto rastlinu staráš, polievaš ju, vyživuješ jej korene, rozprávaš sa s ňou a umiestniš ju na vhodné miesto, kde má primerane dosť svetla, tak rastie a kvitneodmeňuje ťa svojou krásou.

Pri pohľade na ňu sa Ti oči rozžiaria, srdce zaplesá radosťou a duša rozohreje...

Vo vzťahu k sebe a k svojej výnimočnosti je to tiež tak. Stačí im venovať viac láskyplnej pozornosti a začnú sa diať zázraky....

Túžiš nájsť stratený kľúč k načúvaniu vlastnej inutície a posilneniu vnútornej sily?

 • Existuje spôsob, ako sa otvoriť svojmu vnútornému vedeniu, videniu, počutiu a vnímaniu.
 • Existuje spôsob, ako využívať svoju vnútornú múdrosť.
 • Existuje spôsob, ako sa naučiť počúvať svoj vnútorný hlas a svoju dušu.
 • Existuje spôsob, ako rozvíjať svoje intuitívne schopnosti.

Pozývam Ťa objaviť

MÁGIU SNOV

Mágia snov je 5-týždňový transformačný online kurz, v ktorom sa s Tebou podelím o to najdôležitejšie, čo by si mala vedieť, aby si mohla jednoducho dešifrovať svoje sny
a pochopila odkazy svojej duše.


Vďaka 3 špeciálnym transformačným nahrávkam EMOČNÝ DETOX®, ktoré kurz obsahuje,
si dokážeš odblokovať energetické záťaže a emocionálne zranenia na duši, ktoré Ti podvedome bránia dešifrovať svoje sny.

 

Nájdeš stratený kľúč k načúvaniu vlastnej inutície a posilníš nielen svoju vnútornú silu, ale taktiež objavíš, čo potrebuješ uvoľniť, aby si mohla v sebe nájsť naozajstnú ľahkosť zo života.

KTO ŤA KURZOM
BUDE SPREVÁDZAŤ?

NORA ŠULÍKOVÁ

transformačný koučing, emočný detox®, energetická rovnováha
Nora Šulíková je certifikovaná koučka, mama a optimistka. Jej životnou náplňou je vnášať svetlo poznania ku každému, kto to potrebuje a ide tomu naproti. Pomáha ľuďom, najmä ženám, pomocou Emočného detoxu® uvoľniť emocionálnu záťaž, napojiť sa na intuíciu, prebudiť vedomie sebahodnoty a znovu objaviť lásku.

Nora je autorkou knihy ŠŤASTIE NA DOSAH, Denníka snov, vzdelávacích prednášok, online kurzov, meditácií, spoluautorkou knihy JAKO PÍRKO, zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie SAMA SEBOU.

5-týždňový transformačný online kurz

MÁGIA SNOV

Ti pomôže:

 • zbaviť sa úzkosti, pochybností a strachu a uvoľniť emocionálne bariéry vo svojom živote.
 • nájsť stratený kľúč k načúvaniu vlastnej inutície a posilníte svoju vnútornú silu.
 • objaviť, čo potrebuješ pochopiť, vedieť a - hlavne UVOĽNIŤ - aby si mohla v sebe prebudiť naozajstnú ľahkosť zo života.
 • ukotviť v sebe zdroj vlastnej vnútornej sily a odvahy a nastavíť sa na prosperitu vo všetkých oblastiach života.
 • ako v sebe prebudiť úprimnú lásku k sebe a k svojmu životu.
 • ako jednoducho dešifrovať svoje sny a pochopiť odkazy svojej duše.

Referencie

JE MI CŤOU S NOROU SPOLUPRACOVAŤ.

Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, EMOČNÉHO DETOXU, tréningov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. ÚČINKY EMOČNÉHO DETOXU SOM POCIŤOVALA HNEĎ v ešte pozitívnejšom nastavení na každý deň. Všetky Norine meditácie a transformačné techniky som osobne na sebe vyskúšala a používam ich pravidelne. Veľmi mi pomáhajú aj počas náročnejších dní, keď som napríklad bez energie. Reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá SNSD, Mary Kay
V ŽIVOTE SA MI ZAČALI DIAŤ ZÁZRAKY A PO DLHOM ČASE SOM NAŠLA SAMU SEBA.

Po dlhom čase našla samu seba, ale aj samu seba spoznala. V reálnom živote sa mi začali diať zázraky. Odporučila by som to každej žienke, ktorá chce zmenu v živote, a ktorá hľadá samu seba a chce získať sebavedomie. Je super, že takéto niečo existuje, pretože aj takouto cestou sa dá zmeniť nielen život, ale nájsť v sebe to svetlo.
Ria Husovskábeauty konzultantka, www.sebavedomakrasa.sk
DOKÁŽETE SI PRITIAHNUŤ VIAC PROSPERITY DO ŽIVOTA.

Určite by som spoluprácu s Norou odporučila ženám, ktoré nevedia, prečo sa im dejú určité veci, ktoré netušia, čím chcú naplniť svoj život a čomu sa chcú v živote venovať, ako aj ženám, ktoré potrebujú nakopnúť k činnosti, ktoré chcú odhaliť svoj skrytý potenciál, pritiahnuť si viac hojnosti a prosperity do svojho života. Nora, srdečná vďaka za úžasný program, nabitý neskutočnou energiou. Je úžasný v tom, že človeka chytí nielen za srdce, ale aj dušu, tú moju určite! Ste úžasná v tom, čo robíte. Klobúk dolu!
Monika Roššová
VEĽMI MI TO POMOHLO! VIACEJ SI VERÍM, NABRALA SOM SILU HĽADAŤ SILU A ZMYSEL ŽIŤ SVOJ ŽIVOT INAK

Nemala som žiadne obavy vstúpiť do Školy šťastia, keďže som už mala Norinu knihu Šťastie na dosah, tak som sa veľmi potešila tejto forme. Veľmi mi to pomohlo, práve som prežívala ťažké chvíle, pomocou meditácií, detoxov a možnosti komunikovať s Norikou a dievčatami v klube som nebola sama. Začala som si viac uvedomovať seba a čo chcem, čo ma robí šťastnou a vedieť povedať NIE. Viacej si verím, nabrala som silu hľadať silu a zmysel žiť inak. Trvalo mi to cca 3 mesiace, priebežne. Na Škole šťastia sa mi najviac páči to, že je dostupná kedykoľvek a kdekoľvek. Už som ju odporučila a aj sa stala členkou a odporúčam ďalej.
Luba Slaninková
UVEDOMILA SOM SI, AKÝ JE ŽIVOT ÚŽASNÝ.

Hneď po prvej meditácii som si „zrazu“ uvedomila, aký je život úžasný a aké možnosti a príležitosti mi prináša. Nešlo mi však o nič všeobecné, ale pozrela som sa spätne na niekoľko posledných dní, na svoje reakcie “ vtedy“ a to, ako som ich „nanovo“ začala vnímať. Určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Ľuďom, ktorí si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelipodnikateľka
ŽIADNE ČÁRY-MÁRY A BUDE TO HNEĎ.

Pracujem na sebarozvoji už niekoľko rokov. Na trhu je nespočetne veľa programov, ktoré sľubujú rýchle zmeny za nie málo peňazí. Norikin program ma oslovil preto, lebo svojimi odblokmi sa venuje postupnému odbúravaniu záťaží a blokov, ktoré sme si nevedomky nazbierali, a ktoré nás ťažia. Žiadne čáry-máry a bude to hneď. Je nám spolu s ďalšími žienkami stále k dispozícii a rieši s nami veci, s ktorými potrebujeme poradiť.
Nikola Paštrnáková

Počas 5-týždňového online kurzu MÁGIA SNOV Ťa citlivo prevediem krok za krokom nasledujúcimi témami:

1. týždeň
Úvod do kurzu, návod na použitie Denníka snov

Rozoberieme si čo je energia, prečo je dôležité mať zodpovednosť za svoju energiu, a taktiež sa pustíme do pochopenia vlastných snov.

2. týždeň
Otvorenie svojej intuície

Otvorenie intuície je téma, ktorá je dôležitá pre každého človeka bez ohľadu na to, ako dlho sa na transformačnej ceste nachádza. Pokiaľ nedôveruješ svojej intuícii a nevieš, ako aktivovať svoje Tretie oko, tak tento týždeň to budeme meniť.

3. týždeň
Vnútorné dieťa

Uvoľnenie vnútorného dieťaťa je veľmi dôležité kvôli zregenerovaniu svojho ja a vyliečeniu tráum a zranení z detstva. Pokiaľ sa stále nedokážeš v akejkoľvek oblasti v živote uvoľniť a stále pociťuješ vnútorné bloky súvisiace so svojim detstvom, tento týždeň to budeme meniť.

4. týždeň
Odovzdávam sa

Odovzdávam sa je odblok toho, čo Ti bráni odovzdať sa životu a prijať ho. Všetkého, na čo tlačíš a čo si tlačíš od seba. 

5. týždeň
Láskavé doladenie

Vytvoríme priestor na ukončenie programu. Pustíme sa do láskavého a trpezlivého doladenia všetkého, čomu si sa v uplynulých týždňoch venovala. 

Aby bola Tvoja cesta naspäť k sebe ešte jednoduchšia a rýchlejšia, mám pre Teba DARČEK

EXTRA BONUSY

BONUS 1: EMOČNÝ DETOX® PRÍRUČKA

Prehľadné video-návody, ktoré Ti pomôžu a podporia Ťa v tom, čo robiť pred, počas a po emočnom detoxe, ako sa na pripraviť, na čo nezabudnúť. Všetko toto know-how som dala do tejto ucelenej a prehľadnej príručky, ktorá Ťa presne nasmeruje, čo a ako robiť, aby emočné detoxy boli pre Teba naozaj efektívne a ušetrí Ti to kopu času, energie a peňazí.

BONUS 2: DENNÍK DUŠE vo forme PDF

DENNÍK DUŠE je unikátny nástroj na to, aby si si krok po kroku zaznamenávala a zapisovala to, čo sa Ti darí, kam si sa posunula, ako na Teba jednotlivé Emočné detoxy vplývajú a čo sa pomenilo, ako aj záznam svojich snov, každodenné pripomenutie si všetkých rituálov, na ktoré treba pamätať a omnoho viac.

BONUS 3: DENNÍK SNOV vo forme PDF

DENNÍK SNOV Ti napovie, ako preniesť kúzlo Tvojich snov do svojho života. Je to totiž najsilnejší nástroj, aký si kedy mohla objaviť na to, aby si mohla pochopiť múdrosť svojich snov a teda seba. Navedie Ťa na to, ako si na sny spomenúť, keď sa zobudíš. A okrem ich zapisovania objavíš aj ďalšie spôsoby, ako si zlepšiť schopnosť sa na sny ľahko rozpamätať.

BONUS 4: ZÁZNAM WORKSHOP SNOV

Objavíš, ako jednoducho interpretovať a pochopiť vlastné sny. Počas workshopu sa naučíš základnú techniku interpretácie snov, aby si mohla ľahko pochopiť odkazy svojich snov. Dozvieš sa tiež, ako objaviť riešenia každodenných záležitostí, ktoré sú ukryté v snoch.

BONUS 5: AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU

Konkrétne postupy, techniky a triky, ako si svoju energiu chrániť a očisťovať. Aby si si s ľahkosťou mohla priťahovať do svojho života všetky zdroje hojnosti a prosperity… Naučíš sa, PREČO JE DÔLEŽITÉ MAŤ ZODPOVEDNOSŤ ZA SVOJU ENERGIU, AKO SI RÝCHLO ZVÝŠIŤ VIBRÁCIE, AKO SA ODPOJIŤ OD NEGATÍVNEJ ENERGIE VYSIELANEJ OD INÝCH ĽUDÍ, 5 SILNÝCH TECHNÍK AKO SI RÝCHLO A KDEKOĽVEK OCHRÁNIŤ ENERGIU, VEČERNÚ MEDITÁCIU,
AKO ZDVIHNÚŤ VIBRÁCIE PRIESTORU (DOMA ALEBO V PRÁCI), MAGICKÚ LIEČIVÚ FORMULKU, 
AKÉ RITUÁLY A POMÔCKY POUŽÍVAŤ NA ENERGETICKÚ OCHRANU A OČISTU.

BONUS 6: MEDITÁCIA RÝCHLE ZASPÁVANIE

Večerná meditácia Ti pomôže vedome zaspávať s vyladením svojej energie vo vysokých vibráciách lásky.

BONUS 7: VIDEO-SERIÁL: ČO O NÁS HOVORIA NAŠE SNY

5-dielny video-seriál, ktorý Ti prezradí veľa vecí o sebe a o tom, aké signály Ti posiela Tvoja duša prostredníctvom snov.

BONUS 8: TAJUPLNÉ ODKAZY NAŠICH SNOV

Záznam z 5-dňového workshopu, v ktorom sa s Tebou podelím o svoje poznatky, vedomosti, zážitky a skúsenosti, ktoré som doposiaľ k tejto téme objavila.

BONUS 9: BABSKÁ JAZDA - podporná online ženská komunita naživo

Spoznáš nové chápavé priateľky, ktoré Ti budú vždy nablízku. Môžete sa spolu rozvíjať, podporovať, od srdca sa vyrozprávať, rásť a kvitnúť do krásy. Čo je na tom najlepšie, že UŽ NEBUDEŠ NA TO SAMA! Kedykoľvek budeš potrebovať podporu a riešenie vzťahových otázok, zdieľať pocity, uvedomenia z Emočných detoxov®, meditácii či kurzov v Škole šťastia alebo ak sa na niečom zasekneš, môžeš sa pridať do tejto online komunity. Živé stretnutia prebiehajú každú 2. stredu v mesiaci od 20:00 - 21:00

Online kurz

MÁGIA SNOV

obsahuje:

 • 5-TÝŽDŇOVÝ ONLINE TRANSFORMAČNÝ PROGRAM s neobmedzeným prístupom
  ku ktorému získaš prístupové údaje do členskej zóny okamžite po uhradení objednávky a môžeš sa mu venovať kdekoľvek - v pohodlí domova alebo na cestách.
 • AFIRMÁCIE/MOTIVAČNÁ HRA na každý deň 
  Zastav sa na chvíľku a spoj sa sama so sebou a vesmírom. 365 afirmácii na každý deň v roku. Objav každý deň tú svoju a opakuj si ju.
 • 3 x EMOČNÝ DETOX®: energetické čistenie a odblokovávanie emocionálnych blokov a záťaží:
  - Emočný detox®: Otvorenie svojej intuície
  - Emočný detox®: Vnútorné dieťa
  - Emočný detox®: Odovzdávam sa
 • MÔJ INTUITÍVNY KANÁL
  Láskyplný sprievodca tajomstvami vašej duše a na zaznamenanie všetkého, čo vás posunie v živote ďalej, nasmeruje na nové dobrodružné cesty a otvorí vám množstvo nových a úžasných príležitostí.
 • Všetko budeš mať PREHĽADNE USPORIADANÉ
  K jednotlivým témam a technikám sa môžeš pohodlne a vo vlastnom tempe vrátiť. Stačí Ti len počítač, tablet, alebo smartphone a pripojenie k internetu.
 • NEOBMEDZENÝ PRÍSTUP KU KURZU

+ EXTRA BONUSY

( v celkovej hodnote 1290 EUR)

 • Bonus 1: EMOČNÝ DETOX® KOMPLETNÁ PRÍRUČKA
  Video-návod, ktorý Ťa podporí v tom, čo robiť pred, počas a po Emočnom detoxe, ako sa na to pripraviť a na čo nezabudnúť.
 • Bonus 2: DENNÍK DUŠE
  Unikátny nástroj na to, aby si si krok po kroku zaznamenávala a zapisovala to, čo sa Ti darí a kam si sa počas tejto cesty posunula.
 • Bonus 3: DENNÍK SNOV vo forme PDF
  DENNÍK SNOV Ti napovie, ako preniesť kúzlo Tvojich snov do svojho života.
 • Bonus 4: ZÁZNAM WORKSHOP SNOV
  Objavíš, ako jednoducho interpretovať a pochopiť vlastné sny.
 • Bonus 5: AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU (online kurz)
  V tomto transformačnom online kurze Ti ukážem konkrétne postupy, techniky a triky, ako si svoju energiu chrániť a očisťovať.
 • Bonus 6: MEDITÁCIA RÝCHLE ZASPÁVANIE
  Večerná meditácia Ti pomôže vedome zaspávať s vyladením svojej energie vo vysokých vibráciách lásky.
 • Bonus 7: VIDEO-SERIÁL: ČO O NÁS HOVORIA NAŠE SNY
  5-dielny video-seriál, ktorý Ti prezradí veľa vecí o sebe a o tom, aké signály Ti posiela Tvoja duša prostredníctvom snov.
 • Bonus 8: TAJUPLNÉ ODKAZY NAŠICH SNOV
  Záznam z 5-dňového workshopu, v ktorom sa s Tebou podelím o svoje poznatky, vedomosti, zážitky a skúsenosti, ktoré som doposiaľ k tejto téme objavila.
 • BONUS 9: BABSKÁ JAZDA - podporná online ženská komunita naživo
  Kedykoľvek budeš potrebovať podporu a riešenie vzťahových otázok, zdieľať pocity, uvedomenia z Emočných detoxov®, meditácii či kurzov v Škole šťastia alebo ak sa na niečom zasekneš, môžeš sa pridať do tejto online komunity. Živé stretnutia prebiehajú každú 2. stredu v mesiaci od 20:00 - 21:00

Cena celého 5-týždňového transformačného kurzu
spolu s bonusmi je

197 EUR

(+ DPH)

(CENA PRE SR: 236,40 EUR    CENA PRE CZ: 238,37 EUR ) )

(CENA PRE SR: 236,40 EUR   

CENA PRE CZ: 238,37 EUR )

PRIHLÁŠKA DO ONLINE KURZU

MÁGIA SNOV

1. VYHLÁSENIE:

 

 

Online kurz MÁGIA SNOV nie je v žiadnom prípade náhradou za akúkoľvek odbornú lekársku starostlivosť a nie je vhodná pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy.

 

Informácie a techniky uvedené v online kurze MÁGIA SNOV, ich použitie a úspechy alebo neúspechy, ktoré z toho plynú, sú len v Tvojich rukách. Autorka, ani zhotoviteľ tohto programu za ne nenesú žiadnu zodpovednosť.

2. VYHLÁSENIE:

 

 

Online kurz MÁGIA SNOV taktiež nie je v žiadnom prípade služba analýzy Tvojich snov.

Online kurz

MÁGIA SNOV

obsahuje:

 • 5-TÝŽDŇOVÝ ONLINE TRANSFORMAČNÝ PROGRAM s neobmedzeným prístupom
  ku ktorému získaš prístupové údaje do členskej zóny okamžite po uhradení objednávky a môžeš sa mu venovať kdekoľvek - v pohodlí domova alebo na cestách.
 • AFIRMÁCIE/MOTIVAČNÁ HRA na každý deň 
  Zastav sa na chvíľku a spoj sa sama so sebou a vesmírom. 365 afirmácii na každý deň v roku. Objav každý deň tú svoju a opakuj si ju.
 • 3 x EMOČNÝ DETOX®: energetické čistenie a odblokovávanie emocionálnych blokov a záťaží:
  - Emočný detox®: Otvorenie svojej intuície
  - Emočný detox®: Vnútorné dieťa
  - Emočný detox®: Odovzdávam sa
 • MÔJ INTUITÍVNY KANÁL
  Láskyplný sprievodca tajomstvami vašej duše a na zaznamenanie všetkého, čo vás posunie v živote ďalej, nasmeruje na nové dobrodružné cesty a otvorí vám množstvo nových a úžasných príležitostí.
 • Všetko budeš mať PREHĽADNE USPORIADANÉ
  K jednotlivým témam a technikám sa môžeš pohodlne a vo vlastnom tempe vrátiť. Stačí Ti len počítač, tablet, alebo smartphone a pripojenie k internetu.
 • NEOBMEDZENÝ PRÍSTUP KU KURZU

+ EXTRA BONUSY

( v celkovej hodnote 1290 EUR)

 • Bonus 1: EMOČNÝ DETOX® KOMPLETNÁ PRÍRUČKA
  Video-návod, ktorý Ťa podporí v tom, čo robiť pred, počas a po Emočnom detoxe, ako sa na to pripraviť a na čo nezabudnúť.
 • Bonus 2: DENNÍK DUŠE
  Unikátny nástroj na to, aby si si krok po kroku zaznamenávala a zapisovala to, čo sa Ti darí a kam si sa počas tejto cesty posunula.
 • Bonus 3: DENNÍK SNOV vo forme PDF
  DENNÍK SNOV Ti napovie, ako preniesť kúzlo Tvojich snov do svojho života.
 • Bonus 4: ZÁZNAM WORKSHOP SNOV
  Objavíš, ako jednoducho interpretovať a pochopiť vlastné sny.
 • Bonus 5: AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU (online kurz)
  V tomto transformačnom online kurze Ti ukážem konkrétne postupy, techniky a triky, ako si svoju energiu chrániť a očisťovať.
 • Bonus 6: MEDITÁCIA RÝCHLE ZASPÁVANIE
  Večerná meditácia Ti pomôže vedome zaspávať s vyladením svojej energie vo vysokých vibráciách lásky.
 • Bonus 7: VIDEO-SERIÁL: ČO O NÁS HOVORIA NAŠE SNY
  5-dielny video-seriál, ktorý Ti prezradí veľa vecí o sebe a o tom, aké signály Ti posiela Tvoja duša prostredníctvom snov.
 • Bonus 8: TAJUPLNÉ ODKAZY NAŠICH SNOV
  Záznam z 5-dňového workshopu, v ktorom sa s Tebou podelím o svoje poznatky, vedomosti, zážitky a skúsenosti, ktoré som doposiaľ k tejto téme objavila.
 • BONUS 9: BABSKÁ JAZDA - podporná online ženská komunita naživo
  Kedykoľvek budeš potrebovať podporu a riešenie vzťahových otázok, zdieľať pocity, uvedomenia z Emočných detoxov®, meditácii či kurzov v Škole šťastia alebo ak sa na niečom zasekneš, môžeš sa pridať do tejto online komunity. Živé stretnutia prebiehajú každú 2. stredu v mesiaci od 20:00 - 21:00

Cena celého 5-týždňového transformačného kurzu
spolu s bonusmi je

197 EUR

(+ DPH)

(CENA PRE SR: 236,40 EUR    CENA PRE CZ: 238,37 EUR )

(CENA PRE SR: 236,40 EUR   

CENA PRE CZ: 238,37 EUR )

PRIHLÁŠKA DO ONLINE KURZU

MÁGIA SNOV

1. VYHLÁSENIE:

 

 

Online kurz MÁGIA SNOV nie je v žiadnom prípade náhradou za akúkoľvek odbornú lekársku starostlivosť a nie je vhodná pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy.

 

Informácie a techniky uvedené v online kurze MÁGIA SNOV, ich použitie a úspechy alebo neúspechy, ktoré z toho plynú, sú len v Tvojich rukách. Autorka, ani zhotoviteľ tohto programu za ne nenesú žiadnu zodpovednosť.

2. VYHLÁSENIE:

 

 

Online kurz MÁGIA SNOV taktiež nie je v žiadnom prípade služba analýzy Tvojich snov.

Referencie

JAKOBY MI NĚKDO ROZSVÍTIL SVĚTLO VE CHVÍLI, KDY SE NA MÉ CESTĚ SETMĚLO"

Ve svém životě jsem prožila tááák nelehké situace, které poznamenaly mě i můj pohled na svět i na radost, která je v mém životě sice důležitá, ale někdy je žití tak neradostné... Změny se začaly dít, některé hned a jiné postupně. Jak nyní často říkám: "Krok po kroku jdu k pokroku”. Vždy když jsem se zaposlouchala do příjemného uklidňujícího hlasu Nory, zjišťovala jsem nové a nové nápady a úhly pohledu, jak se dá na věci pohlížet. Nacházím radost každý den a raduji se i z maličkostí. Líbí se mi všechny meditace, ale nejvíce transformační techniky (hlboké emočné odbloky EMOČNÝ DETOX), při kterých nacházím odpovědi na své (i mnou nevyřčené) otázky. ROZHODNĚ DOPORUČUJI, protože je velmi důležité se v dnešní uspěchané době zastavit, nahlédnout do sebe, pročistit minulost, negativní energii a pocity. Znovu nacházím sama sebe a vím, že si zasloužím radost a lásku. Velmi děkuji Noře za její práci, kterou pro nás dělá, za její konkrétní odpovědi na konkrétní otázky. Upřímnost, odvahu, pochopení a laskavost, se kterou se nám věnuje.
Marie Kosteleckákoučka zdravého životního stylu, www.mariekostelecka.cz
ODPORÚČAM, POKIAĽ CHCETE DOSIAHNUŤ HARMÓNIU SAMA SO SEBOU

S Norou sa mi veľmi dobre spolupracovalo aj preto, že to išlo tak nejak samo. Iba vďaka transformačným technikám som definitívne stratila chuť na zákusky a biele pečivo. Jej prístup je podľa mňa geniálny. Je milá, vždy usmiata a naladená počúvať ako dobrá priateľka, ale zároveň vyžaduje aj aktívnu spoluprácu. Koučing s Norou jednoznačne odporúčam. Má všetky predpoklady na to, aby empaticky zmapovala problémy, aktuálny stav človeka a zodpovedne poradila a pomohla mu vidieť jeho situáciu z nadhľadu a nájsť riešenia. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí potrebujú dosiahnuť harmóniu so sebou samým.
Alexandra Fázikováarchitektka

Cieľom online kurzu

MÁGIA SNOV

je predovšetkým:

 • Zbaviť Ťa blokov a nánosov, ktoré Ti komplikujú osobný a pracovný život a bránia Ti s ľahkosťou pochopiť svoje sny a vedieť si ich analyzovať.
 • Nastaviť Ťa na to, aby si sa pohla v živote ďalej, dokázala sa napojiť na svoju dušu, vedela analyzovať svoje sny, našla riešenia svojej situácie a uvoľnila si napätie v každodennom živote.

Čo kurz nie je:

 • Nejde o žiadne individuálne konzultácie, ani individuálny koučing, ani osobné stretnutia.
 • Jednotlivé EMOČNÉ DETOXY® budú postupne otvorené v programe, čiže nejde o žiadne naživo vysielané lekcie alebo videá.
 • Online kurz MÁGIA SNOV nie je dostupný vo fyzickej ani tlačenej forme. Je to online program a nemusíš preto nikam dochádzať, ani byť v presnom čase na nejakom mieste. Veľkou výhodou online programu je, že ho môžeš absolvovať z pohodlia domova v čase, ktorý vám najlepšie vyhovuje.
 • Nie je možné zaručiť rovnaké výsledky každému, pretože to, ako sa budeš cítiť a čo sa reálne bude v Tvojom živote meniť, závisí jedine od Teba a od toho, ako poctivo budeš jednotlivé časti programu absolvovať.
 • Tento online kurz nie je v žiadnom prípade náhradou za akúkoľvek odbornú lekársku starostlivosť.
 • Tento online kurz nie je vhodný pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy.
 • Online kurz MÁGIA SNOV nie je v žiadnom prípade služba analýzy Tvojich snov.

Možno Ti ešte napadli otázky...

Je online kurz MÁGIA SNOV naživo alebo online?

MÁGIA SNOV je 5-týždňový online program, ktorý absolvuješ online. Stačí, keď máš počítač, tablet alebo smartphone a dobré pripojenie na internet.

Ako mám zaplatiť objednávku?

Objednávku online programu môžeš zaplatiť jednoducho online platobnou kartou cez bezpečnú šifrovanú platobnú bránu Gopay (uhradené okamžite), alebo môžeš zvoliť klasický bankový prevod (prevod môže trvať 1-2 dni). Stačí, keď klikneš na tlačidlo CHCEM SI REZERVOVAŤ MIESTO V KURZE a presmeruje Ťa na platobný formulár, kde zvolíš spôsob platby a vyplníš svoje údaje.

Kedy online kurz začne?

Kurz MÁGIA SNOV začína okamžite po uhradení objednávky. E-mailom Ti pošleme prístupové údaje do členskej sekcie, kde je kurz umiestnený a môžeš sa do toho ihneď pustiť 🙂

Koľko trvá online kurz?

Online program trvá 5 týždňov a zúčastniť sa ho môžeš individuálnym tempom a v čase, ktorý Ti najlepšie vyhovuje.

Čo keď to nebudem stíhať?

K online kurzu MÁGIA SNOV získavaš neobmedzený prístup, preto sa nemusíš obávať, že Ti niečo utečie. Môžeš sa k celému obsahu kedykoľvek vrátiť podľa toho, ako Ti to bude časovo najviac vyhovovať.

Čo ak mi kurz nebude vyhovovať?

Informácie a techniky, ktoré v online kurze + v bonusoch nájdeš, mám roky overené praxou na sebe, svojej rodine, priateľoch a klientoch.

Môžem sa na online kurz prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny?

Áno. Do online kurzu MÁGIA SNOV sa môžeš prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny EU za rovnakú cenu + DPH krajiny, v ktorej máš fakturačné údaje. Pokiaľ si program kupuješ ako firma alebo SZČO a fakturačné údaje máš iné, ako slovenské, tak platí prenesená daňová povinnosť a daň odvedieš Ty, ako zákazník.

Ako dlho mám online kurz MÁGIA SNOV k dispozícii?

Po uhradení objednávky ku kurzu získavaš neobmedzený prístup.

Máš nejakú ďalšiu otázku, na ktorú si tu zatiaľ nenašla odpoveď?

Napíš nám na e-mail: podpora@stastienadosah.sk. Čítame osobne každý e-mail a robíme všetko pre to, aby sme odpovedali najneskôr do 48 hodín. Ak by si náhodou nedostala odpoveď, tak nám, prosím, pošli svoju správu ešte raz.

Máš otázku, na ktorú si tu zatiaľ nenašla odpoveď?

Napíš nám e-mail na:

podpora@stastienadosah.sk