Predstav si, že

 • dokážeš s ľahkosťou priťahovať hojnosť a prosperitu bez stresov, mdlôb a nervozity, že prídu ďalšie neočakávané účty.
 • si môžeš naplno užiť dovolenku Tvojich snov.
 • môžeš ísť so svojimi deťmi na výlet, ktorý stále kvôli financiám odkladáš.
 • si môžeš bez výčitiek dopriať to, po čom túžiš.
 • budeš cítiť istotu, že peniaze si k Tebe vždy nájdu cestu.

 Chápem, že možno

 • neveríš alebo si nedokážeš predstaviť, že niečo také je možné v Tvojej situácii.
 • máš pocit, že druhým ľuďom sa darí a Ty si stále na mizine.
 • sa bojíš, že keď niečo zarobíš, tak aj tak o to prídeš.
 • keď poplatíš všetky účty, tak si tam, kde si bola.
 • nevidíš zmysel svojho života.
 • téma peňazí a prosperity bola u Teba doma tabu.
 • si neustále hovoríš "To si nemôžem dovoliť".

To, čo teraz NAOZAJ potrebuješ na to, aby si mohla zmeniť svoju momentálnu finančnú situáciu a začala priťahovať prosperitu do života je...

DOBRÝ VZŤAH K PENIAZOM!

Je to, akoby si zasadila rastlinu a prestala sa o ňu starať.

Predpokladajme, že táto rastlina predstavuje Tvoj vzťah k peniazom.

Keď sa o svoju rastlinu vôbec nepostaráš, keď ju nepolievaš, necháš ju vysychať, nedáš jej potrebné živiny pre rast, ani sa na ňu nepozrieš a necháš ju len tak "pohodenú" niekde v tmavom kúte, kde nemá dosť svetla...

Takáto rastlina čoskoro úplne vyschne a môžeš ju vyhodiť...

A teraz si predstav, že sa o túto rastlinu staráš poriadne.

Pokiaľ sa o túto rastlinu staráš, polievaš ju, vyživuješ jej korene, rozprávaš sa s ňou a umiestniš ju na vhodné miesto, kde má primerane dosť svetla, tak rastie a kvitne a odmeňuje Ťa svojou krásou.

Pri pohľade na ňu sa Ti oči rozžiaria, srdce zaplesá radosťou a duša rozohreje...

Vo vzťahu k peniazom je to tiež tak. Stačí im venovať viac láskyplnej pozornosti a začnú sa diať zázraky....

Záleží Ti na Tvojom vzťahu k peniazom?

 • Existuje spôsob, ako si vytvoriť dobrý vzťah k peniazom
 • Existuje spôsob, ako si zlepšiť vzťah k sebe a tým si zlepšiť aj schopnosť pritiahnuť si hojnosť do života
 • Existuje spôsob, ako si udržať hojnosť a prosperitu

Pozývam Ťa otvoriť svoju vlastnú

BRÁNU
K FINANČNEJ SLOBODE 

Brána k finančnej slobode je 6-týždňový transformačný online kurz, v ktorom sa s Tebou podelím o to najdôležitejšie, čo by si mala vedieť, aby si si vedela nielen tvoriť, ale dokázala si aj svoje vnútorné a vonkajšie bohatstvo, prosperitu, hojnosť a lásku udržať.


Vďaka 5 špeciálnym transformačným nahrávkam EMOČNÝ DETOX®, ktoré kurz obsahuje,
si dokážeš odblokovať energetické záťaže a emocionálne zranenia na duši, ktoré Ti podvedome bránia otvoriť sa prosperite a vlastnej finančnej slobode. 

Zlepšíš a vyladíš nielen svoj vzťah k peniazom...
...ale zlepšíš si aj svoj vzťah sama k sebe.

KTO ŤA KURZOM
BUDE SPREVÁDZAŤ?

NORA ŠULÍKOVÁ

transformačný koučing, emočný detox®, energetická rovnováha
Nora Šulíková je certifikovaná koučka, mama a optimistka. Jej životnou náplňou je vnášať svetlo poznania ku každému, kto to potrebuje a ide tomu naproti. Pomáha ľuďom, najmä ženám, pomocou Emočného detoxu® uvoľniť emocionálnu záťaž, napojiť sa na intuíciu, prebudiť vedomie sebahodnoty a znovu objaviť lásku.

Nora je autorkou knihy ŠŤASTIE NA DOSAH, Denníka snov, vzdelávacích prednášok, online kurzov, meditácií, spoluautorkou knihy JAKO PÍRKO, zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie SAMA SEBOU.

6-týždňový transformačný online kurz

BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE

Ti ukáže:

 • skryté emocionálne bloky, ktoré Ťa udržujú v strachu a podvedome Ti bránia pritiahnuť si hojnosť do života (aj keď tvrdo pracuješ a všetko ostatné robíš dobre)
 • prečo sa Ti doteraz nedarilo priťahovať prosperitu a hojnosť tak, ako by si chcela
 • ako nájsť a otvoriť bránu k svojej vlastnej finančnej slobode a ako sa nastaviť na energiu peňazí a prijímať ich bez výčitiek a s radosťou 🙂
 • ako pochopiť množstvo situácií z Tvojej minulosti či súčasnosti, ktorým si doteraz vôbec nerozumela
 • ako sa zbaviť úzkosti, strachov, obáv, hnevu, nervozity a negatívnych presvedčení spojených s peniazmi
 • uvoľniť neviditeľnú emocionálnu záťaž, ktorá Ti komplikuje osobný a pracovný život a bráni Ti pritiahnuť si do života prosperitu, hojnosť a bohatstvo
 • čo je základom pre vytvorenie, udržanie si dobrého vzťahu k peniazom 
 • spôsob, ako sa vymotať zo začarovaného kruhu topenia sa v dlhoch
 • naučíš sa, ako prijímať dary a peniaze, ktoré k Tebe môžu prichádzať neočakávaným spôsobom...
 • to, čo chceš od života dostať a čo si túžiš do života naozaj pritiahnuť
 • ako nájsť a otvoriť sa príležitostiam na pritiahnutie si zdrojov prosperity, ktoré zatiaľ možno okolo seba nevidíš
 • prečo sa Ti dejú určité veci v živote a čo potrebuješ urobiť, aby si sa nakopla k činnosti 

Referencie

JE MI CŤOU S NOROU SPOLUPRACOVAŤ.

Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, EMOČNÉHO DETOXU, tréningov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. ÚČINKY EMOČNÉHO DETOXU SOM POCIŤOVALA HNEĎ v ešte pozitívnejšom nastavení na každý deň. Všetky Norine meditácie a transformačné techniky som osobne na sebe vyskúšala a používam ich pravidelne. Veľmi mi pomáhajú aj počas náročnejších dní, keď som napríklad bez energie. Reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá SNSD, Mary Kay
V ŽIVOTE SA MI ZAČALI DIAŤ ZÁZRAKY A PO DLHOM ČASE SOM NAŠLA SAMU SEBA.

Po dlhom čase našla samu seba, ale aj samu seba spoznala. V reálnom živote sa mi začali diať zázraky. Odporučila by som to každej žienke, ktorá chce zmenu v živote, a ktorá hľadá samu seba a chce získať sebavedomie. Je super, že takéto niečo existuje, pretože aj takouto cestou sa dá zmeniť nielen život, ale nájsť v sebe to svetlo.
Ria Husovskábeauty konzultantka, www.sebavedomakrasa.sk
DOKÁŽETE SI PRITIAHNUŤ VIAC PROSPERITY DO ŽIVOTA.

Určite by som spoluprácu s Norou odporučila ženám, ktoré nevedia, prečo sa im dejú určité veci, ktoré netušia, čím chcú naplniť svoj život a čomu sa chcú v živote venovať, ako aj ženám, ktoré potrebujú nakopnúť k činnosti, ktoré chcú odhaliť svoj skrytý potenciál, pritiahnuť si viac hojnosti a prosperity do svojho života. Nora, srdečná vďaka za úžasný program, nabitý neskutočnou energiou. Je úžasný v tom, že človeka chytí nielen za srdce, ale aj dušu, tú moju určite! Ste úžasná v tom, čo robíte. Klobúk dolu!
Monika Roššová
VEĽMI MI TO POMOHLO! VIACEJ SI VERÍM, NABRALA SOM SILU HĽADAŤ SILU A ZMYSEL ŽIŤ SVOJ ŽIVOT INAK

Nemala som žiadne obavy vstúpiť do Školy šťastia, keďže som už mala Norinu knihu Šťastie na dosah, tak som sa veľmi potešila tejto forme. Veľmi mi to pomohlo, práve som prežívala ťažké chvíle, pomocou meditácií, detoxov a možnosti komunikovať s Norikou a dievčatami v klube som nebola sama. Začala som si viac uvedomovať seba a čo chcem, čo ma robí šťastnou a vedieť povedať NIE. Viacej si verím, nabrala som silu hľadať silu a zmysel žiť inak. Trvalo mi to cca 3 mesiace, priebežne. Na Škole šťastia sa mi najviac páči to, že je dostupná kedykoľvek a kdekoľvek. Už som ju odporučila a aj sa stala členkou a odporúčam ďalej.
Luba Slaninková
UVEDOMILA SOM SI, AKÝ JE ŽIVOT ÚŽASNÝ.

Hneď po prvej meditácii som si „zrazu“ uvedomila, aký je život úžasný a aké možnosti a príležitosti mi prináša. Nešlo mi však o nič všeobecné, ale pozrela som sa spätne na niekoľko posledných dní, na svoje reakcie “ vtedy“ a to, ako som ich „nanovo“ začala vnímať. Určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Ľuďom, ktorí si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelipodnikateľka
ŽIADNE ČÁRY-MÁRY A BUDE TO HNEĎ.

Pracujem na sebarozvoji už niekoľko rokov. Na trhu je nespočetne veľa programov, ktoré sľubujú rýchle zmeny za nie málo peňazí. Norikin program ma oslovil preto, lebo svojimi odblokmi sa venuje postupnému odbúravaniu záťaží a blokov, ktoré sme si nevedomky nazbierali, a ktoré nás ťažia. Žiadne čáry-máry a bude to hneď. Je nám spolu s ďalšími žienkami stále k dispozícii a rieši s nami veci, s ktorými potrebujeme poradiť.
Nikola Paštrnáková

Počas 6-týždňového online kurzu BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE Ťa citlivo prevediem krok za krokom nasledujúcimi témami:

1. týždeň
Zaslúžim si hojnosť

Zažiješ transformačnú cestu do detstva, vďaka ktorej objavíme spúšťače toho, prečo sa Ti doteraz nedarilo priťahovať prosperitu. Zároveň pochopíš množstvo situácií z Tvojej minulosti či súčasnosti, ktorým si doteraz vôbec nerozumela.

2. týždeň
Zbavenie sa úzkosti z peňazí

Začneš sa zbavovať úzkosti, strachov, hnevu, nervozity a negatívnych presvedčení spojených s peniazmi. Vďaka Emočnému detoxu k tejto téme si uvoľníš neviditeľnú emocionálnu záťaž, ktorá Ti komplikuje osobný a pracovný život a bráni Ti pritiahnuť si do života prosperitu, hojnosť a bohatstvo.

3. týždeň
Dobrý vzťah k peniazom

"Tých peňazí nikdy nie je dosť! Ledva prídu, hneď odídu!" Peniaze a vzťah k nim je často veľmi tabuizovaná téma a pre mnohých ľudí nie je jednoduché o nej hovoriť. Peniaze sú však každodennou súčasťou každého človeka a pokiaľ k nim nemáš vytvorený dobrý vzťah, ktorý stále zlepšuješ, tento týždeň to budeme aj vďaka Emočnému detoxu meniť. 

4. týždeň
Uvoľnenie emocionálnej záťaže dlhov

Ocitla si sa v bludisku dlhov a podlžností, ktoré Ťa roky ťažia? Zamotala si sa do začarovaného kruhu od výplaty k výplate? V tejto časti Ti vysvetlím, prečo je to tak a ako sa nastaviť na to, aby si sa z toho postupne mohla dostať von. Pokiaľ si niekedy mala voči niekomu vytvorený nejaký dlh (a nemusel byť iba finančný, napríklad si niekomu niečo sľúbila, ale nesplnila), tak tento týždeň to vďaka Emočnému detoxu uvoľníme.

5. týždeň
Tajomstvo prosperity

Tajomstvo prosperity je dobrodružná a objavná téma, ktorá v sebe skrýva to, čo chceme od života dostať a čo si túžime do života pritiahnuť. Pokiaľ sa dostatočne a sústredene nevenuješ možnostiam a príležitostiam (alebo ich zatiaľ vo svojom okolí nevidíš), ktoré Ti môžu pomôcť prosperitu, bohatstvo, lásku a hojnosť do života pritiahnuť, tak tento týždeň to budeme aj vďaka Emočnému detoxu ladiť.

6. týždeň
Finančná sloboda

Otvorenie brány k vlastnej finančnej slobode je životne dôležité pre každú ženu, ktorá chce v živote rásť a naplniť svoje poslanie. Pokiaľ sa zatiaľ necítiš finančne slobodne, tento týždeň to budeme vďaka Emočnému detoxu na túto tému harmonizovať.

„To si nemôžeme dovoliť.“

Túto frázu som v detstve počula často. Akoby „dovoliť si“ bolo niečo za čiarou, niečo, čo je určené len pár vyvoleným. Keď je niekde nedostatok a neustále sa potvrdzuje vetami podobného typu, tak človek ani nespozoruje, ako hlboko sa mu zafixujú rôzne negatívne presvedčenia, samozrejme a automaticky prenášané z generácie na generáciu.

V minulosti sa mi stávalo, že som mala do vrecka veľmi hlboko, s peniazmi som vychádzala len tak tak a často som si musela požičať. Nevedela som, čo robiť, aby sa mi lepšie darilo a aby som si dopriala nechať do života prúdiť hojnosť a celkovo sa v tomto smere uvoľnila.

Hľadala som spôsob, ako postupne uvoľniť stres, strach a obavy z nedostatku peňazí.

Nakoniec som ho našla.

Pochopila som, že pokiaľ sa chcem dostať zo dna a túžim po tom, aby som bola šťastná a zároveň aj moje dieťa, musím úplne zmeniť svoje každodenné návyky a svoje vnútorné nastavenia.

Svoj osobný aj pracovný život som od základu zmenila a objavila skrytú energiu žiť svoj život naplno 🙂 Teraz verím, že toto možno čaká aj Vás. Viem to z vlastnej skúsenosti - niekedy stačí aj málo a začnú sa diať zázraky 🙂

Aby bola Tvoja transformačná cesta ešte jednoduchšia a rýchlejšia, mám pre Teba DARČEK

EXTRA BONUSY

BONUS 1: EMOČNÝ DETOX® PRÍRUČKA

Prehľadné video-návody, ktoré Ti pomôžu a podporia Ťa v tom, čo robiť pred, počas a po emočnom detoxe, ako sa na pripraviť, na čo nezabudnúť. Všetko toto know-how som dala do tejto ucelenej a prehľadnej príručky, ktorá Ťa presne nasmeruje, čo a ako robiť, aby emočné detoxy boli pre Teba naozaj efektívne a ušetrí Ti to kopu času, energie a peňazí.

BONUS 2: DENNÍK DUŠE vo forme PDF

DENNÍK DUŠE je unikátny nástroj na to, aby si si krok po kroku zaznamenávala a zapisovala to, čo sa Ti darí, kam si sa posunula, ako na Teba jednotlivé Emočné detoxy vplývajú a čo sa pomenilo, ako aj záznam svojich snov, každodenné pripomenutie si všetkých rituálov, na ktoré treba pamätať a omnoho viac.

BONUS 3: TEST - ČO O MNE HOVORÍ MÔJ VZŤAH K PENIAZOM

Tento test Ti pomôže objaviť, aký je Tvoj aktuálny vzťah k peniazom, čo Ti bráni pritiahnuť si hojnosť, po ktorej túžiš a čo Tvoj vzťah k peniazom hovorí o Tebe.

BONUS 4: ČO ROBIŤ, KEĎ ŤA NEPODPORUJÚ

Špeciálny video-návod ako a čo robiť, v prípade, že Ťa partner, rodina alebo okolie nechápe, prečo sa chceš osobnostne rozvíjať a posúvať sa ďalej…

BONUS 5: AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU

Konkrétne postupy, techniky a triky, ako si svoju energiu chrániť a očisťovať. Aby si si s ľahkosťou mohla priťahovať do svojho života všetky zdroje hojnosti a prosperity… Naučíš sa, PREČO JE DÔLEŽITÉ MAŤ ZODPOVEDNOSŤ ZA SVOJU ENERGIU, AKO SI RÝCHLO ZVÝŠIŤ VIBRÁCIE, AKO SA ODPOJIŤ OD NEGATÍVNEJ ENERGIE VYSIELANEJ OD INÝCH ĽUDÍ, 5 SILNÝCH TECHNÍK AKO SI RÝCHLO A KDEKOĽVEK OCHRÁNIŤ ENERGIU, VEČERNÚ MEDITÁCIU,
AKO ZDVIHNÚŤ VIBRÁCIE PRIESTORU (DOMA ALEBO V PRÁCI), MAGICKÚ LIEČIVÚ FORMULKU, 
AKÉ RITUÁLY A POMÔCKY POUŽÍVAŤ NA ENERGETICKÚ OCHRANU A OČISTU.

BONUS 6: BABSKÁ JAZDA - podporná online ženská komunita naživo

Spoznáš nové chápavé priateľky, ktoré Ti budú vždy nablízku. Môžete sa spolu rozvíjať, podporovať, od srdca sa vyrozprávať, rásť a kvitnúť do krásy. Čo je na tom najlepšie, že UŽ NEBUDEŠ NA TO SAMA! Kedykoľvek budeš potrebovať podporu a riešenie vzťahových otázok, zdieľať pocity, uvedomenia z Emočných detoxov®, meditácii či kurzov v Škole šťastia alebo ak sa na niečom zasekneš, môžeš sa pridať do tejto online komunity. Živé stretnutia prebiehajú každú 2. stredu v mesiaci od 20:00 - 21:00.

Online kurz

BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE

obsahuje:

 • 6-TÝŽDŇOVÝ ONLINE TRANSFORMAČNÝ PROGRAM s neobmedzeným prístupom
  ku ktorému získaš prístupové údaje do členskej zóny okamžite po uhradení objednávky a môžeš sa mu venovať kdekoľvek - v pohodlí domova alebo na cestách.
 • Transformačnú cestu do detstva: ZASLÚŽIM SI HOJNOSŤ
 • 5 x EMOČNÝ DETOX®: energetické čistenie a odblokovávanie emocionálnych blokov a záťaží:
  - Emočný detox®: Úzkosť z peňazí
  - Emočný detox®: Dobrý vzťah k peniazom
  - Emočný detox®: Uvoľnenie emocionálnej záťaže dlhov
  - Emočný detox®: Tajomstvo prosperity
  - Emočný detox®: Finančná sloboda
 • 1x 60 min ZÁZNAM ONLINE KOUČINGU: TAJOMSTVO PROSPERITY
 • Hlbokú meditáciu: FINANČNÁ PROSPERITA
  ktorá Ti pomôže "naprogramovať" sa na priťahovanie finančných zdrojov a možností
 • FENG SHUI PEŇAŽENKY:
  Jednoduchý návod na to, ako byť magnetom na peniaze a vyhnúť sa sabotovaniu svojej hojnosti.

+ EXTRA BONUSY

( v celkovej hodnote 200 EUR)

 • Bonus 1: EMOČNÝ DETOX® KOMPLETNÁ PRÍRUČKA
  Video-návod, ktorý Ťa podporí v tom, čo robiť pred, počas a po Emočnom detoxe, ako sa na to pripraviť a na čo nezabudnúť.
 • Bonus 2: DENNÍK DUŠE
  Unikátny nástroj na to, aby si si krok po kroku zaznamenávala a zapisovala to, čo sa Ti darí a kam si sa počas tejto cesty posunula.
 • Bonus 3: TEST: ČO O MNE HOVORÍ MÔJ VZŤAH K PENIAZOM
  Zistíte, aký je Tvoj aktuálny vzťah k peniazom, čo Ti bráni pritiahnuť si hojnosť, po ktorej túžiš a čo Tvoj vzťah k peniazom hovorí o Tebe.
 • Bonus 4: ČO ROBIŤ, KEĎ ŤA NEPODPORUJÚ
  Čo robiť v prípade, že Ťa partner, rodina alebo okolie nechápe, prečo sa chceš osobnostne rozvíjať a posúvať sa ďalej.
 • Bonus 5: AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU (online kurz)
  V tomto transformačnom online kurze Ti ukážem konkrétne postupy, techniky a triky, ako si svoju energiu chrániť a očisťovať.
 • BABSKÁ JAZDA - podporná online ženská komunita naživo
  Kedykoľvek budeš potrebovať podporu a riešenie vzťahových otázok, zdieľať pocity, uvedomenia z Emočných detoxov®, meditácii či kurzov v Škole šťastia alebo ak sa na niečom zasekneš, môžeš sa pridať do tejto online komunity. Živé stretnutia prebiehajú každú 2. stredu v mesiaci od 20:00 - 21:00

Cena celého 6-týždňového transformačného kurzu
spolu s bonusmi je

197 EUR

(+ DPH)

(CENA PRE SR: 236,40 EUR    CENA PRE CZ: 238,37 EUR )

(CENA PRE SR: 236,40 EUR   

CENA PRE CZ: 238,37 EUR )

PRIHLÁŠKA DO ONLINE KURZU

BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE

1. VYHLÁSENIE:

Online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE nie je v žiadnom prípade náhradou za akúkoľvek odbornú lekársku starostlivosť a nie je vhodný pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy.

 

Informácie a techniky uvedené v kurze, ich použitie a úspechy alebo neúspechy, ktoré z toho plynú, sú len v Tvojich rukách. Autorka, ani zhotoviteľ tohto programu za ne nenesú žiadnu zodpovednosť.

2. VYHLÁSENIE:

Online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE taktiež nie je v žiadnom prípade žiadne finančné poradenstvo, ani návod, ako rýchlo zbohatnúť.

Online kurz

BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE

obsahuje:

 • 6-TÝŽDŇOVÝ ONLINE TRANSFORMAČNÝ PROGRAM s neobmedzeným prístupom
  ku ktorému získaš prístupové údaje do členskej zóny okamžite po uhradení objednávky a môžeš sa mu venovať kdekoľvek - v pohodlí domova alebo na cestách.
 • Transformačnú cestu do detstva: ZASLÚŽIM SI HOJNOSŤ
 • 5 x EMOČNÝ DETOX®: energetické čistenie a odblokovávanie emocionálnych blokov a záťaží:
  - Emočný detox®: Úzkosť z peňazí
  - Emočný detox®: Dobrý vzťah k peniazom
  - Emočný detox®: Uvoľnenie emocionálnej záťaže dlhov
  - Emočný detox®: Tajomstvo prosperity
  - Emočný detox®: Finančná sloboda
 • 1x 60 min ZÁZNAM ONLINE KOUČINGU: TAJOMSTVO PROSPERITY
 • Hlbokú meditáciu: FINANČNÁ PROSPERITA
  ktorá Ti pomôže "naprogramovať" sa na priťahovanie finančných zdrojov a možností
 • FENG SHUI PEŇAŽENKY:
  Jednoduchý návod na to, ako byť magnetom na peniaze a vyhnúť sa sabotovaniu svojej hojnosti.

+ EXTRA BONUSY

( v celkovej hodnote 200 EUR)

 • Bonus 1: EMOČNÝ DETOX® KOMPLETNÁ PRÍRUČKA
  Video-návod, ktorý Ťa podporí v tom, čo robiť pred, počas a po Emočnom detoxe, ako sa na to pripraviť a na čo nezabudnúť.
 • Bonus 2: DENNÍK DUŠE
  Unikátny nástroj na to, aby si si krok po kroku zaznamenávala a zapisovala to, čo sa Ti darí a kam si sa počas tejto cesty posunula.
 • Bonus 3: TEST: ČO O MNE HOVORÍ MÔJ VZŤAH K PENIAZOM
  Zistíte, aký je Tvoj aktuálny vzťah k peniazom, čo Ti bráni pritiahnuť si hojnosť, po ktorej túžiš a čo Tvoj vzťah k peniazom hovorí o Tebe.
 • Bonus 4: ČO ROBIŤ, KEĎ ŤA NEPODPORUJÚ
  Čo robiť v prípade, že Ťa partner, rodina alebo okolie nechápe, prečo sa chceš osobnostne rozvíjať a posúvať sa ďalej.
 • Bonus 5: AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU (online kurz)
  V tomto transformačnom online kurze Ti ukážem konkrétne postupy, techniky a triky, ako si svoju energiu chrániť a očisťovať.
 • BABSKÁ JAZDA - podporná online ženská komunita naživo
  Kedykoľvek budeš potrebovať podporu a riešenie vzťahových otázok, zdieľať pocity, uvedomenia z Emočných detoxov®, meditácii či kurzov v Škole šťastia alebo ak sa na niečom zasekneš, môžeš sa pridať do tejto online komunity. Živé stretnutia prebiehajú každú 2. stredu v mesiaci od 20:00 - 21:00

Cena celého 6-týždňového transformačného kurzu
spolu s bonusmi je

197 EUR

(+ DPH)

(CENA PRE SR: 236,40 EUR    CENA PRE CZ: 238,37 EUR )

(CENA PRE SR: 236,40 EUR   

CENA PRE CZ: 238,37 EUR )

PRIHLÁŠKA DO ONLINE KURZU

BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE

1. VYHLÁSENIE:

Online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE nie je v žiadnom prípade náhradou za akúkoľvek odbornú lekársku starostlivosť a nie je vhodný pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy.

 

Informácie a techniky uvedené v kurze, ich použitie a úspechy alebo neúspechy, ktoré z toho plynú, sú len v Tvojich rukách. Autorka, ani zhotoviteľ tohto programu za ne nenesú žiadnu zodpovednosť.

2. VYHLÁSENIE:

Online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE taktiež nie je v žiadnom prípade žiadne finančné poradenstvo, ani návod, ako rýchlo zbohatnúť.

Referencie

JAKOBY MI NĚKDO ROZSVÍTIL SVĚTLO VE CHVÍLI, KDY SE NA MÉ CESTĚ SETMĚLO"

Ve svém životě jsem prožila tááák nelehké situace, které poznamenaly mě i můj pohled na svět i na radost, která je v mém životě sice důležitá, ale někdy je žití tak neradostné... Změny se začaly dít, některé hned a jiné postupně. Jak nyní často říkám: "Krok po kroku jdu k pokroku”. Vždy když jsem se zaposlouchala do příjemného uklidňujícího hlasu Nory, zjišťovala jsem nové a nové nápady a úhly pohledu, jak se dá na věci pohlížet. Nacházím radost každý den a raduji se i z maličkostí. Líbí se mi všechny meditace, ale nejvíce transformační techniky (hlboké emočné odbloky EMOČNÝ DETOX), při kterých nacházím odpovědi na své (i mnou nevyřčené) otázky. ROZHODNĚ DOPORUČUJI, protože je velmi důležité se v dnešní uspěchané době zastavit, nahlédnout do sebe, pročistit minulost, negativní energii a pocity. Znovu nacházím sama sebe a vím, že si zasloužím radost a lásku. Velmi děkuji Noře za její práci, kterou pro nás dělá, za její konkrétní odpovědi na konkrétní otázky. Upřímnost, odvahu, pochopení a laskavost, se kterou se nám věnuje.
Marie Kosteleckákoučka zdravého životního stylu, www.mariekostelecka.cz
ODPORÚČAM, POKIAĽ CHCETE DOSIAHNUŤ HARMÓNIU SAMA SO SEBOU

S Norou sa mi veľmi dobre spolupracovalo aj preto, že to išlo tak nejak samo. Iba vďaka transformačným technikám som definitívne stratila chuť na zákusky a biele pečivo. Jej prístup je podľa mňa geniálny. Je milá, vždy usmiata a naladená počúvať ako dobrá priateľka, ale zároveň vyžaduje aj aktívnu spoluprácu. Koučing s Norou jednoznačne odporúčam. Má všetky predpoklady na to, aby empaticky zmapovala problémy, aktuálny stav človeka a zodpovedne poradila a pomohla mu vidieť jeho situáciu z nadhľadu a nájsť riešenia. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí potrebujú dosiahnuť harmóniu so sebou samým.
Alexandra Fázikováarchitektka

Cieľom online kurzu

BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE

je predovšetkým:

 • Zbaviť Ťa blokov a nánosov, ktoré Ti komplikujú osobný a pracovný život a bránia Ti pritiahnuť si do života prosperitu, hojnosť a bohatstvo.
 • Nastaviť Ťa na to, aby si sa pohla v živote ďalej, objavila skryté poklady svojej duše, zlepšila svoje vzťahy a dokázala si do života pritiahnuť prosperitu, hojnosť a bohatstvo a udržala si ho.

Čo kurz nie je:

 • Nejde o žiadne individuálne konzultácie, ani individuálny koučing, ani osobné stretnutia.
 • Jednotlivé EMOČNÉ DETOXY® budú postupne otvorené v programe, čiže nejde o žiadne naživo vysielané lekcie alebo videá.
 • Online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE nie je dostupný vo fyzickej ani tlačenej forme. Je to online program a nemusíš preto nikam dochádzať, ani byť v presnom čase na nejakom mieste. Veľkou výhodou online programu je, že ho môžeš absolvovať z pohodlia domova v čase, ktorý Ti najlepšie vyhovuje.
 • Nie je možné zaručiť rovnaké výsledky každému, pretože to, ako sa budeš cítiť a čo sa reálne bude vo Tvojom živote meniť, závisí jedine od Teba a od toho, ako poctivo budeš jednotlivé časti programu absolvovať.
 • Online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE nie je vhodný pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy.
 • Online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE nie je v žiadnom prípade finančné poradenstvo a ani žiadny návod na to, ako rýchlo zbohatnúť.

Možno Ti ešte napadli otázky...

Je online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE naživo alebo online?

Kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE je 6- týždňový online program, ktorý absolvuješ online. Stačí, keď máš počítač, tablet alebo smartphone a dobré pripojenie na internet.

Ako mám zaplatiť objednávku?

Objednávku online kurzu môžeš zaplatiť jednoducho online platobnou kartou cez bezpečnú šifrovanú platobnú bránu Gopay (uhradené okamžite), alebo môžeš zvoliť klasický bankový prevod (prevod môže trvať 1-2 dni). Stačí, keď klikneš na tlačidlo CHCEM SI REZERVOVAŤ MIESTO V KURZE a presmerujeme ťa na platobný formulár, kde zvolíš spôsob platby a vyplníš svoje údaje.

Kedy online kurz začne?

Online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE Ti bude sprístupnený okamžite po uhradení objednávky.

Koľko trvá online kurz?

Online kurz trvá 6 týždňov a zúčastniť sa ho môžeš individuálnym tempom v čase, ktorý Ti vyhovuje najviac. Odporúčame však prejsť jednotlivé kroky postupne tak, ako sú uvedené v kurze.

Čo keď to nebudem stíhať?

K online kurzu BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE získavaš neobmedzený prístup, preto sa nemusíš obávať, že Ti niečo utečie. Môžeš sa k nemu kedykoľvek vrátiť podľa toho, ako Ti to bude časovo najviac vyhovovať.

Môžem sa na online kurz prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny?

Áno. Na online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE sa môžeš prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny EU za rovnakú cenu + DPH krajiny, v ktorej máš fakturačné údaje. Pokiaľ by si kurz objednala zo zahraničia na IČO ako firma alebo živnostník, tak v tomto prípade platí prenesená daňová povinnosť a daň odvedieš ty, ako zákazník. Ďakujeme za pochopenie 🙂

Ako dlho mám online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE k dispozícii?

Ku kurzu získavaš neobmedzený prístup.

Máš nejakú ďalšiu otázku, na ktorú si tu zatiaľ nenašla odpoveď?

Napíš nám na e-mail: podpora@stastienadosah.sk. Čítame každý e-mail a robíme všetko pre to, aby sme Ti odpovedali najneskôr do 48 hodín. Ak by si náhodou nedostala odpoveď, tak nám, prosím, pošli svoju správu ešte raz.

Čo ak mi kurz nebude vyhovovať?

Informácie a techniky, ktoré v online kurze + v bonusoch nájdeš, mám roky overené praxou na sebe, svojej rodine, priateľoch a klientoch.

Máš otázku, na ktorú si tu zatiaľ nenašla odpoveď?

Napíš nám e-mail na:

podpora@stastienadosah.sk