Predstavte si, že

 • dokážete s ľahkosťou priťahovať hojnosť a prosperitu bez stresov, mdlôb a nervozity, že prídu ďalšie neočakávané účty.
 • si môžete naplno užiť dovolenku vašich snov.
 • ísť so svojimi deťmi na výlet, ktorý stále kvôli financiám odkladáte.
 • si môžete bez výčitiek dopriať to, po čom túžite.
 • budete cítiť istotu, že peniaze si k vám vždy nájdu cestu.

 Chápem, že

 • neveríte alebo si nedokážete predstaviť, že niečo také je možné vo vašej situácii.
 • máte pocit, že druhým ľuďom sa darí a vy ste stále na mizine.
 • sa bojíte, že keď niečo zarobíte, tak aj tak o to prídete.
 • keď poplatíte všetky účty, tak ste tam, kde ste boli.
 • nevidíte zmysel svojho života.
 • téma peňazí a prosperity bola u vás doma tabu.
 • si neustále hovoríte "To si nemôžem dovoliť".

To, čo teraz NAOZAJ potrebujete na to, aby ste mohli zmeniť svoju momentálnu finančnú situáciu a začali priťahovať prosperitu do života je...

DOBRÝ VZŤAH K PENIAZOM!

Je to, akoby ste zasadili rastlinu a prestali sa o ňu starať.

Predpokladajme, že táto rastlina predstavuje váš vzťah k peniazom.

Keď sa o svoju rastlinu vôbec nepostaráte, keď ju nepolievate, necháte ju vysychať, nedáte jej potrebné živiny pre rast, ani sa na ňu nepozriete a necháte ju len tak "pohodenú" niekde v tmavom kúte, kde nemá dosť svetla...

Takáto rastlina čoskoro úplne vyschne a môžete ju vyhodiť...

A teraz si predstavte, že sa o túto rastlinu staráte poriadne.

Pokiaľ sa o túto rastlinu staráte, polievate ju, vyživujete jej korene, rozprávate sa s ňou a umiestnite ju na vhodné miesto, kde má primerane dosť svetla, tak rastie a kvitneodmeňuje vás svojou krásou.

Pri pohľade na ňu sa vám oči rozžiaria, srdce zaplesá radosťou a duša rozohreje...

Vo vzťahu k peniazom je to tiež tak. Stačí im venovať viac láskyplnej pozornosti a začnú sa diať zázraky....

Záleží vám na vašom vzťahu k peniazom,
alebo vám vyhovuje to, ako to máte teraz?

 • Existuje spôsob, ako si vytvoriť dobrý vzťah k peniazom
 • Existuje spôsob, ako si zlepšiť vzťah k sebe a tým si zlepšiť aj schopnosť pritiahnuť si hojnosť do života
 • Existuje spôsob, ako si udržať hojnosť a prosperitu

Pozývam vás otvoriť svoju vlastnú

BRÁNU
K FINANČNEJ SLOBODE 

Brána k finančnej slobode je 6-týždňový transformačný online kurz, v ktorom sa s vami podelím o to najdôležitejšie, čo by ste mali vedieť, aby ste si vedeli nielen tvoriť, ale dokázali si aj svoje vnútorné a vonkajšie bohatstvo, prosperitu, hojnosť a lásku udržať.


Vďaka 5 špeciálnym transformačným nahrávkam EMOČNÝ DETOX®, ktoré kurz obsahuje,
si dokážete odblokovať energetické záťaže a emocionálne zranenia na duši, ktoré vám podvedome bránia otvoriť sa prosperite a vlastnej finančnej slobode. 

Zlepšíte a vyladíte nielen svoj vzťah k peniazom... ...ale zlepšíte si aj svoj vzťah sama k sebe.

6-týždňový transformačný on-line kurz

BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE

Vám ukáže:

 • skryté emocionálne bloky, ktoré vás udržujú v strachu a podvedome vám bránia pritiahnuť si hojnosť do života (aj keď tvrdo pracujete a všetko ostatné robíte dobre)
 • prečo sa vám doteraz nedarilo priťahovať prosperitu a hojnosť tak, ako by ste chceli
 • ako nájsť a otvoriť bránu k svojej vlastnej finančnej slobode a ako sa nastaviť na energiu peňazí a prijímať ich bez výčitiek a s radosťou 🙂
 • pochopíte množstvo situácií z vašej minulosti či súčasnosti, ktorým ste doteraz vôbec nerozumeli
 • ako sa zbaviť úzkosti, strachov, obáv, hnevu, nervozity a negatívnych presvedčení spojených s peniazmi
 • uvoľníte neviditeľnú emocionálnu záťaž, ktorá vám komplikuje osobný a pracovný život a bráni vám pritiahnuť si do života prosperitu, hojnosť a bohatstvo
 • čo je základom pre vytvorenie, udržanie si dobrého vzťahu k peniazom 
 • spôsob, ako sa vymotať zo začarovaného kruhu topenia sa v dlhoch
 • naučíte sa, ako prijímať dary a peniaze, ktoré k vám môžu prichádzať neočakávaným spôsobom...
 • odkryjete to, čo chcete od života dostať a čo si túžite do života naozaj pritiahnuť
 • pomôže vám nájsť a otvoriť sa príležitostiam na pritiahnutie si zdrojov prosperity, ktoré zatiaľ možno okolo seba nevidíte
 • prečo sa vám dejú určité veci v živote a čo potrebujete urobiť, aby ste sa nakopli k činnosti 

Referencie

JE MI CŤOU S NOROU SPOLUPRACOVAŤ.

Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, EMOČNÉHO DETOXU, tréningov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. ÚČINKY EMOČNÉHO DETOXU SOM POCIŤOVALA HNEĎ v ešte pozitívnejšom nastavení na každý deň. Všetky Norine meditácie a transformačné techniky som osobne na sebe vyskúšala a používam ich pravidelne. Veľmi mi pomáhajú aj počas náročnejších dní, keď som napríklad bez energie. Reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá SNSD, Mary Kay
V ŽIVOTE SA MI ZAČALI DIAŤ ZÁZRAKY A PO DLHOM ČASE SOM NAŠLA SAMU SEBA.

Po dlhom čase našla samu seba, ale aj samu seba spoznala. V reálnom živote sa mi začali diať zázraky. Odporučila by som to každej žienke, ktorá chce zmenu v živote, a ktorá hľadá samu seba a chce získať sebavedomie. Je super, že takéto niečo existuje, pretože aj takouto cestou sa dá zmeniť nielen život, ale nájsť v sebe to svetlo.
Ria Husovskábeauty konzultantka, www.sebavedomakrasa.sk
DOKÁŽETE SI PRITIAHNUŤ VIAC PROSPERITY DO ŽIVOTA.

Určite by som spoluprácu s Norou odporučila ženám, ktoré nevedia, prečo sa im dejú určité veci, ktoré netušia, čím chcú naplniť svoj život a čomu sa chcú v živote venovať, ako aj ženám, ktoré potrebujú nakopnúť k činnosti, ktoré chcú odhaliť svoj skrytý potenciál, pritiahnuť si viac hojnosti a prosperity do svojho života. Nora, srdečná vďaka za úžasný program, nabitý neskutočnou energiou. Je úžasný v tom, že človeka chytí nielen za srdce, ale aj dušu, tú moju určite! Ste úžasná v tom, čo robíte. Klobúk dolu!
Monika Roššová
VEĽMI MI TO POMOHLO! VIACEJ SI VERÍM, NABRALA SOM SILU HĽADAŤ SILU A ZMYSEL ŽIŤ SVOJ ŽIVOT INAK

Nemala som žiadne obavy vstúpiť do Školy šťastia, keďže som už mala Norinu knihu Šťastie na dosah, tak som sa veľmi potešila tejto forme. Veľmi mi to pomohlo, práve som prežívala ťažké chvíle, pomocou meditácií, detoxov a možnosti komunikovať s Norikou a dievčatami v klube som nebola sama. Začala som si viac uvedomovať seba a čo chcem, čo ma robí šťastnou a vedieť povedať NIE. Viacej si verím, nabrala som silu hľadať silu a zmysel žiť inak. Trvalo mi to cca 3 mesiace, priebežne. Na Škole šťastia sa mi najviac páči to, že je dostupná kedykoľvek a kdekoľvek. Už som ju odporučila a aj sa stala členkou a odporúčam ďalej.
Luba Slaninková
UVEDOMILA SOM SI, AKÝ JE ŽIVOT ÚŽASNÝ.

Hneď po prvej meditácii som si „zrazu“ uvedomila, aký je život úžasný a aké možnosti a príležitosti mi prináša. Nešlo mi však o nič všeobecné, ale pozrela som sa spätne na niekoľko posledných dní, na svoje reakcie “ vtedy“ a to, ako som ich „nanovo“ začala vnímať. Určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Ľuďom, ktorí si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelipodnikateľka
ŽIADNE ČÁRY-MÁRY A BUDE TO HNEĎ.

Pracujem na sebarozvoji už niekoľko rokov. Na trhu je nespočetne veľa programov, ktoré sľubujú rýchle zmeny za nie málo peňazí. Norikin program ma oslovil preto, lebo svojimi odblokmi sa venuje postupnému odbúravaniu záťaží a blokov, ktoré sme si nevedomky nazbierali, a ktoré nás ťažia. Žiadne čáry-máry a bude to hneď. Je nám spolu s ďalšími žienkami stále k dispozícii a rieši s nami veci, s ktorými potrebujeme poradiť.
Nikola Paštrnáková

„To si nemôžeme dovoliť.“

Túto frázu som v detstve počula často. Akoby „dovoliť si“ bolo niečo za čiarou, niečo, čo je určené len pár vyvoleným. Keď je niekde nedostatok a neustále sa potvrdzuje vetami podobného typu, tak človek ani nespozoruje, ako hlboko sa mu zafixujú rôzne negatívne presvedčenia, samozrejme a automaticky prenášané z generácie na generáciu.

V minulosti sa mi stávalo, že som mala do vrecka veľmi hlboko, s peniazmi som vychádzala len tak tak a často som si musela požičať. Nevedela som, čo robiť, aby sa mi lepšie darilo a aby som si dopriala nechať do života prúdiť hojnosť a celkovo sa v tomto smere uvoľnila.

Hľadala som spôsob, ako postupne uvoľniť stres, strach a obavy z nedostatku peňazí.

Nakoniec som ho našla.

Pochopila som, že pokiaľ sa chcem dostať zo dna a túžim po tom, aby som bola šťastná a zároveň aj moje dieťa, musím úplne zmeniť svoje každodenné návyky a svoje vnútorné nastavenia.

Svoj osobný aj pracovný život som od základu zmenila a objavila skrytú energiu žiť svoj život naplno 🙂 Teraz verím, že toto možno čaká aj Vás. Viem to z vlastnej skúsenosti - niekedy stačí aj málo a začnú sa diať zázraky 🙂

Počas 6-týždňového online kurzu BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE vás citlivo prevediem krok za krokom nasledujúcimi témami:

1. týždeň
Zaslúžim si hojnosť

V tomto týždni zažijete transformačnú cestu do detstva, vďaka ktorej objavíme spúšťače toho, prečo sa vám doteraz nedarilo priťahovať prosperitu. Zároveň pochopíte množstvo situácií z vašej minulosti či súčasnosti, ktorým ste doteraz vôbec nerozumeli.

2. týždeň
Zbavenie sa úzkosti z peňazí

V tomto týždni sa začnete zbavovať úzkosti, strachov, hnevu, nervozity a negatívnych presvedčení spojených s peniazmi. Vďaka Emočnému detoxu k tejto téme si uvoľníte neviditeľnú emocionálnu záťaž, ktorá vám komplikuje osobný a pracovný život a bráni vám pritiahnuť si do života prosperitu, hojnosť a bohatstvo.

3. týždeň
Dobrý vzťah k peniazom

"Tých peňazí nikdy nie je dosť! Ledva prídu, hneď odídu!" Peniaze a vzťah k nim je často veľmi tabuizovaná téma a pre mnohých ľudí nie je jednoduché o nej hovoriť. Peniaze sú však každodennou súčasťou každého človeka a pokiaľ k nim nemáte vytvorený dobrý vzťah, ktorý stále zlepšujete, tento týždeň to budeme aj vďaka Emočnému detoxu meniť. 

4. týždeň
Uvoľnenie emocionálnej záťaže dlhov

Ocitli ste sa v bludisku dlhov a podlžností, ktoré vás roky ťažia? Zamotali ste sa do začarovaného kruhu od výplaty k výplate? V tejto časti vám vysvetlím, prečo je to tak a ako sa nastaviť na to, aby ste sa z toho postupne mohli dostať von. Pokiaľ ste niekedy mali voči niekomu vytvorený nejaký dlh (a nemusel byť iba finančný, napríklad ste niekomu niečo sľúbili, ale nesplnili), tak tento týždeň to vďaka Emočnému detoxu uvoľníme.

5. týždeň
Tajomstvo prosperity

Tajomstvo prosperity je dobrodružná a objavná téma, ktorá v sebe skrýva to, čo chceme od života dostať a čo si túžime do života pritiahnuť. Pokiaľ sa dostatočne a sústredene nevenujete možnostiam a príležitostiam (alebo ich zatiaľ vo svojom okolí nevidíte), ktoré vám môžu pomôcť prosperitu, bohatstvo, lásku a hojnosť do života pritiahnuť, tak tento týždeň to budeme aj vďaka Emočnému detoxu ladiť.

6. týždeň
Finančná sloboda

Otvorenie brány k vlastnej finančnej slobode je životne dôležité pre každú ženu, ktorá chce v živote rásť a naplniť svoje poslanie. Pokiaľ sa zatiaľ necítite finančne slobodne, tento týždeň to budeme vďaka Emočnému detoxu na túto tému harmonizovať.

KTO VÁS KURZOM
BUDE SPREVÁDZAŤ?

NORA ŠULÍKOVÁ

transformačný koučing, emočný detox®, energetická rovnováha
Nora Šulíková je certifikovaná koučka, mama a optimistka. Jej životnou náplňou je vnášať svetlo poznania ku každému, kto to potrebuje a ide tomu naproti. Pomáha ľuďom, najmä ženám, pomocou Emočného detoxu® uvoľniť emocionálnu záťaž, napojiť sa na intuíciu, prebudiť vedomie sebahodnoty a znovu objaviť lásku.

Nora je autorkou knihy ŠŤASTIE NA DOSAH, Denníka snov, vzdelávacích prednášok, online kurzov, meditácií, spoluautorkou knihy JAKO PÍRKO, zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie SAMA SEBOU.

Aby bola vaša transformačná cesta ešte jednoduchšia a rýchlejšia, mám pre vás DARČEK

EXTRA BONUSY

BONUS 1: EMOČNÝ DETOX® PRÍRUČKA

Prehľadné video-návody, ktoré vám pomôžu a podporia vás v tom, čo robiť pred, počas a po emočnom detoxe, ako sa na pripraviť, na čo nezabudnúť. Všetko toto know-how som dala do tejto ucelenej a prehľadnej príručky, ktorá vás presne nasmeruje, čo a ako robiť, aby emočné detoxy boli pre vás naozaj efektívne a ušetrí vám to kopu času, energie a peňazí.

BONUS 2: DENNÍK DUŠE vo forme PDF

DENNÍK DUŠE je unikátny nástroj na to, aby ste si krok po kroku zaznamenávala a zapisovala to, čo sa vám darí, kam ste sa posunula, ako na vás jednotlivé Emočné detoxy vpývajú a čo sa pomenilo, ako aj záznam svojich snov, každodenné pripomenutie si všetkých rituálov, na ktoré treba pamätať a omnoho viac.

BONUS 3: TEST - ČO O MNE HOVORÍ MÔJ VZŤAH K PENIAZOM

Tento test vám pomôže objaviť, aký je váš aktuálny vzťah k peniazom, čo vám bráni pritiahnuť si hojnosť, po ktorej túžite a čo váš vzťah k peniazom hovorí o vás.

BONUS 4: ČO ROBIŤ, KEĎ VÁS NEPODPORUJÚ

Špeciálny video-návod ako a čo robiť, v prípade, že váš partner, rodina alebo okolie nechápe, prečo sa chcete osobnostne rozvíjať a posúvať sa ďalej…

BONUS 5: AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU

Konkrétne postupy, techniky a triky, ako si svoju energiu chrániť a očisťovať. Aby ste s ľahkosťou mohli priťahovať do svojho života všetky zdroje hojnosti a prosperity… Naučíte sa, PREČO JE DÔLEŽITÉ MAŤ ZODPOVEDNOSŤ ZA SVOJU ENERGIU, AKO SI RÝCHLO ZVÝŠIŤ VIBRÁCIE, AKO SA ODPOJIŤ OD NEGATÍVNEJ ENERGIE VYSIELANEJ OD INÝCH ĽUDÍ, 5 SILNÝCH TECHNÍK AKO SI RÝCHLO A KDEKOĽVEK OCHRÁNIŤ ENERGIU, VEČERNÚ MEDITÁCIU,
AKO ZDVIHNÚŤ VIBRÁCIE PRIESTORU (DOMA ALEBO V PRÁCI), MAGICKÚ LIEČIVÚ FORMULKU, 
AKÉ RITUÁLY A POMÔCKY POUŽÍVAŤ NA ENERGETICKÚ OCHRANU A OČISTU


BONUS 6: BABSKÁ JAZDA - podporná online ženská komunita naživo

Spoznajte nové chápavé priateľky, ktoré vám budú vždy nablízku. Môžete sa spolu rozvíjať, podporovať, od srdca sa vyrozprávať, rásť a kvitnúť do krásy. Čo je na tom najlepšie, že UŽ NEBUDETE NA TO SAMA! Kedykoľvek budete potrebovať podporu a riešenie vzťahových otázok, zdieľať pocity, uvedomenia z Emočných detoxov®, meditácii či kurzov v Škole šťastia alebo sa na niečom zaseknete, môžete sa pridať do tejto online komunity. Živé stretnutia prebiehajú každú 2. streda v mesiaci od 20:00 - 21:00

On-line kurz

BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE

obsahuje:

 • 6-TÝŽDŇOVÝ ONLINE TRANSFORMAČNÝ PROGRAM s neobmedzeným prístupom
  ku ktorému získate prístupové údaje do členskej zóny okamžite po uhradení vašej objednávky a môžete sa mu venovať kdekoľvek - v pohodlí domova alebo na cestách.
 • Transformačnú cestu do detstva: ZASLÚŽIM SI HOJNOSŤ
 • 5 x EMOČNÝ DETOX®: energetické čistenie a odblokovávanie emocionálnych blokov a záťaží:
  - Emočný detox®: Úzkosť z peňazí
  - Emočný detox®: Dobrý vzťah k peniazom
  - Emočný detox®: Uvoľnenie emocionálnej záťaže dlhov
  - Emočný detox®: Tajomstvo prosperity
  - Emočný detox®: Finančná sloboda
 • 1x 60 min ZÁZNAM ONLINE KOUČINGU: TAJOMSTVO PROSPERITY
 • Hlbokú meditáciu: FINANČNÁ PROSPERITA
  ktorá vám pomôže "naprogramovať" sa na priťahovanie finančných zdrojov a možností
 • FENG SHUI PEŇAŽENKY:
  Jednoduchý návod na to, ako byť magnetom na peniaze a vyhnúť sa sabotovaniu svojej hojnosti.

+ EXTRA BONUSY

( v celkovej hodnote 200 EUR)

 • Bonus 1: EMOČNÝ DETOX® KOMPLETNÁ PRÍRUČKA
  Video-návod, ktorý vás podporí v tom, čo robiť pred, počas a po Emočnom detoxe, ako sa na to pripraviť a na čo nezabudnúť.
 • Bonus 2: DENNÍK DUŠE
  Unikátny nástroj na to, aby ste si krok po kroku zaznamenávala a zapisovala to, čo sa vám darí a kam ste sa počas tejto cesty posunula.
 • Bonus 3: TEST: ČO O MNE HOVORÍ MÔJ VZŤAH K PENIAZOM
  Zistíte, aký je váš aktuálny vzťah k peniazom, čo vám bráni pritiahnuť si hojnosť, po ktorej túžite a čo váš vzťah k peniazom hovorí o vás.
 • Bonus 4: ČO ROBIŤ, KEĎ VÁS NEPODPORUJÚ
  Čo robiť v prípade, že váš partner, rodina alebo okolie nechápe, prečo sa chcete osobnostne rozvíjať a posúvať sa ďalej.
 • Bonus 5: AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU (online kurz)
  V tomto transformačnom online kurze vám ukážem konkrétne postupy, techniky a triky, ako si svoju energiu chrániť a očisťovať.
 • BABSKÁ JAZDA - podporná online ženská komunita naživo
  Kedykoľvek budete potrebovať podporu a riešenie vzťahových otázok, zdieľať pocity, uvedomenia z Emočných detoxov®, meditácii či kurzov v Škole šťastia alebo sa na niečom zaseknete, môžete sa pridať do tejto online komunity. Živé stretnutia prebiehajú každú 2. streda v mesiaci od 20:00 - 21:00

HODNOTA

celého 6-týždňového transformačného kurzu
spolu s bonusmi je

197 EUR

+ DPH

(CENA PRE SR: 236,40 EUR    CENA PRE CZ: 238,37 EUR )

(CENA PRE SR: 236,40 EUR   

CENA PRE CZ: 238,37 EUR )

PRIHLÁŠKA DO ONLINE KURZU

BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE

1. VYHLÁSENIE:

Online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE nie je v žiadnom prípade náhradou za akúkoľvek odbornú lekársku starostlivosť a nie je vhodný pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy. Informácie a techniky uvedené v kurze, ich použitie a úspechy alebo neúspechy, ktoré z toho plynú, sú len vo vašich rukách. Autorka, ani zhotoviteľ tohto programu za ne nenesú žiadnu zodpovednosť.

2. VYHLÁSENIE:

Online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE taktiež nie je v žiadnom prípade žiadne finančné poradenstvo, ani návod, ako rýchlo zbohatnúť.

Cieľom on-line kurzu

BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE

je predovšetkým:

 • Zbaviť vás blokov a nánosov, ktoré vám komplikujú osobný a pracovný život a bránia vám pritiahnuť si do života prosperitu, hojnosť a bohatstvo.
 • Nastaviť vás na to, aby ste sa pohli v živote ďalej, objavili skryté poklady svojej duše, zlepšili svoje vzťahy a dokázali si do života pritiahnuť prosperitu, hojnosť a bohatstvo a udržali si ho.

Čo kurz nie je:

 • Nejde o žiadne individuálne konzultácie, ani individuálny koučing, ani osobné stretnutia.
 • Jednotlivé EMOČNÉ DETOXY® budú postupne otvorené v programe, čiže nejde o žiadne naživo vysielané lekcie alebo videá.
 • Online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE nie je dostupný vo fyzickej ani tlačenej forme. Je to online program a nemusíte preto nikam dochádzať, ani byť v presnom čase na nejakom mieste. Veľkou výhodou online programu je, že ho môžete absolvovať z pohodlia domova v čase, ktorý vám najlepšie vyhovuje.
 • Nie je možné zaručiť rovnaké výsledky každému, pretože to, ako sa budete cítiť a čo sa reálne bude vo vašom živote meniť, závisí jedine od vás a od toho, ako poctivo budete jednotlivé časti programu absolvovať.
 • Online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE nie je vhodný pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy.
 • Online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE nie je v žiadnom prípade finančné poradenstvo a ani žiadny návod na to, ako rýchlo zbohatnúť.

Možno vám ešte napadli otázky...

Je online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE naživo alebo online?

Kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE je 6- týždňový online program, ktorý absolvujete online. Stačí, keď máte počítač, tablet alebo smartphone a dobré pripojenie na internet.

Ako mám zaplatiť objednávku?

Objednávku online kurzu môžete zaplatiť jednoducho online platobnou kartou cez bezpečnú šifrovanú platobnú bránu Gopay (uhradené okamžite), alebo môžete zvoliť klasický bankový prevod (prevod môže trvať 1-2 dni). Stačí, keď kliknete na tlačidlo CHCEM SI REZERVOVAŤ MIESTO V KURZE a presmerujeme vás na platobný formulár, kde zvolíte spôsob platby a vyplníte svoje údaje.

Kedy online kurz začne?

Online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE vám bude sprístupnený okamžite po uhradení vašej objednávky.

Koľko trvá online kurz?

Online kurz trvá 6 týždňov a zúčastniť sa ho môžete individuálnym tempom v čase, ktorý vám vyhovuje najviac. Odporúčame však prejsť jednotlivé kroky postupne tak, ako sú uvedené v kurze.

Čo keď to nebudem stíhať?

K online kurzu BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE získavate neobmedzený prístup, preto sa nemusíte obávať, že vám niečo utečie. Môžete sa k nemu kedykoľvek vrátiť podľa toho, ako vám to bude časovo najviac vyhovovať.

Môžem sa na online kurz prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny?

Áno. Na online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE sa môžete prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny EU za rovnakú cenu + DPH krajiny, v ktorej máte fakturačné údaje. Pokiaľ by ste si kurz objednali zo zahraničia na IČO ako firma alebo živnostník, tak v tomto prípade platí prenesená daňová povinnosť a daň odvediete vy, ako zákazník. Ďakujeme za pochopenie 🙂

Ako dlho mám online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE k dispozícii?

Ku kurzu získavate neobmedzený prístup.

Máte nejakú ďalšiu otázku, na ktorú ste tu zatiaľ nenašli odpoveď?

Napíšte nám na e-mail: podpora@stastienadosah.sk. Čítame každý e-mail a robíme všetko pre to, aby sme vám odpovedali najneskôr do 48 hodín. Ak by ste náhodou nedostali odpoveď, tak nám, prosím, pošlite svoju správu ešte raz.

Máte otázku, na ktorú ste tu zatiaľ nenašli odpoveď?

Napíšte nám e-mail na:

podpora@stastienadosah.sk