BEZPLATNÝ WEBINÁR

AKO SA POHNÚŤ V ŽIVOTE ĎALEJ

(a navždy skoncovať s neschopnosťou rozhýbať sa)

3 jednoduché kroky k tomu, ako sa zaručene nakopnúť, aj keď si myslíte,

že nič nedokážete zmeniť, alebo sa vám to zatiaľ nedarí aj napriek tomu, že sa o to pokúšate. 

Webinár sa bude vysielať cez internet, preto si ho môžete pozrieť z pohodlia domova.

Stačí sa len zaregistrovať zadaním svojej emailovej adresy.

NA TOMTO WEBINÁRI SA NAUČÍTE

AKO SA PRESTAŤ BRÁNIŤ ZMENÁM A ČO KONKRÉTNE SPRAVIŤ

...aby ste sa mohli otvoriť vnútornej slobode, mali viac času na to, čo je pre vás v živote dôležité a poriešili svoje financie.

JEDNODUCHÚ (A DISKRÉTNU) TECHNIKU RÝCHLEHO UKĽUDNENIA

... ktorú môžete použiť kdekoľvek a kedykoľvek a expresne rýchlo si ukľudniť nervy, keď vás niekto vytáča alebo stresuje.

ŠPECIÁLNY TEST ZMENY

... ktorý vám pomôže presne zistiť, akú zmenu máte práve teraz spraviť, aby ste sa konečne mohla pohnúť v živote ďalej.

Je mi cťou s Norou spolupracovať.

Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, tréningov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. Mnohé veci som osobne na sebe vyskúšala a reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
STANKA ŠEMINSKÁNezávislá NSD Mary Kay, www.seminska.sk

TENTO WEBINÁR JE PRE VÁS

Pokiaľ netušíte, prečo sa vám opakovane nedarí, prečo neviete nadviazať vzťah, aký chcete, prečo v práci nedosahujete také výsledky, aké vaši kolegovia bez problémov dosahujú, alebo prečo napríklad priťahujete stále ten istý typ ľudí do života.

Pokiaľ ste stále pod kontrolou niekoho iného, cítite sa bezmocne a máte pocit, že sa vo vašom živote nič nedá zmeniť.

 

 Keď si myslíte, že nič nedokážete zmeniť aj napriek tomu, že sa o to už dlhodobo pokúšate a máte pocit, že keď by ste dosiahli to, čo chcete, tak by sa niečo stalo, čo by vám to pokazilo.

Pozvánka od Nory...

“Najlepší čas na zmenu bol včera... Ďalší najlepší čas na zmenu je dnes."

Keby som sa tak touto radou riadila v čase, keď som sa potrebovala v živote nakopnúť, nečakala by som roky na to, že sa niečo bez môjho pričinenia v mojom živote zmení... Pokiaľ ste ochotná investovať 60 minút do seba, aby ste sa konečne odhodlala vo svojom živote niečo zmeniť, získate v 3 krokoch návod na to, čo vám bude fungovať... aj keď si myslíte, že vo vašom živote sa nemôže nič zmeniť alebo sa o zmenu opakovane a bezvýsledne snažíte... Vaša energia investovaná do tohto webinára bude odmenená jednoduchými tipmi, ktoré fungujú ženám bez ohľadu na vek, vzdelanie, sociálny status alebo skúsenosti...
Po tomto webinári si už nebudete hovoriť, že: "Cítim sa zaseknuto."... "Neviem sa rozhýbať."... "Všetko je to na ...". Pomôžem vám túto zmenu skutočne zrealizovať. Stačí, keď sa rozhodnete.

Teším sa na vás!

Nora