ŠŤASTIE NA DOSAH

celodenný workshop naživo

Mám pre Vás niečo mimoriadne. Viem, že máte záujem o osobné stretnutie so mnou a ja mám záujem stretnúť sa s Vami a pomôcť Vám posunúť sa v živote ďalej. Rozhodla som sa s tým niečo spraviť a pripravila som pre Vás živý workshop ŠŤASTIE NA DOSAH, na ktorý Vás srdečne pozývam 🙂

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nora Šulíková

?

9-17h

?

Workshop ŠŤASTIE NA DOSAH je priestor pre ženy každého veku, kde sa môžu doplniť veľkým množstvom energie a objaviť, ako sa ľahko nastaviť na naozajstné vnútorné šťastie a ušetriť si tým veľa trápenia a nedorozumení v osobnom a pracovnom živote.

... zažiť šťastie na dosah a stretnúť sa s úžasnými ľuďmi 🙂

WORKSHOP JE URČENÝ LEN PRE ŽENY

Workshop ŠŤASTIE NA DOSAH je pre Vás, pokiaľ:

sa cítite v živote šťastne, ale chcete získať novú inšpiráciu, alebo cítite, že to zatiaľ nie je ono a potrebujete niektoré veci vyladiť
uvažujete nad zmenami v osobnom alebo pracovnom živote, ale nie ste si istá, čo a ako nastaviť, aby to naozaj fungovalo
sa chcete so mnou stretnúť osobne a túžite sa zbaviť toho, čo Vám bráni prežívať šťastný život tu a teraz

AKÝ PRÍNOS DO ŽIVOTA VÁM WORKSHOP MÔŽE DAŤ?

ŠŤASTIE

čo konkrétne VY potrebujete k tomu, aby ste sa cítila šťastne a ako sa ľahko spoľahnúť na vlastnú intuíciu

ENERGIU

objavíte, ako si ľahko kedykoľvek a kdekoľvek zdvihnúť energiu a cítiť úprimnú radosť zo života

HARMÓNIU

dozviete sa, ako jednoducho dosiahnuť harmóniu sama so sebou a s ostatnými ľuďmi

ÚSPECH

zistíte, na koľko šťastia je nastavená Vaša hlava a naučíte sa, ako si pritiahnuť úspech v každej oblasti Vášho života

POSUN

ak ste sa ocitli vo svojom živote v slepej uličke alebo neviete ako ďalej, posuniete kvalitu svojho života na úplne inú úroveň

ZMENU

zistíte, ako zmeniť Vašu momentálnu situáciu a ako sa oslobodiť od starých záťaží, ktoré Vám doteraz komplikovali život

''Šťastie máte na dosah oveľa viac, ako si možno v tejto chvíli dokážete predstaviť.''

 

~ Nora Šulíková

Cena vstupenky: 99 eur

... zažiť šťastie na dosah a stretnúť sa s úžasnými ľuďmi 🙂

Cena vstupenky zahŕňa:

  • vstup na workshop od 9 - 17h
  • materiály na workshop
  • praktické ukážky jednotlivých techník
  • konkrétne tipy, ako sa nastaviť na šťastie
  • osviežujúcu vodu s citrónom počas celého workshopu
  • príjemne strávený deň, plno energie a minimálne jeden úsmev od Nory 🙂

KTO VÁS BUDE CELÝM DŇOM SPREVÁDZAŤ

NORA ŠULÍKOVÁ

transformačný a NLP koučing, emočný detox, energetická rovnováha
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná a NLP koučka a expertka na anglický jazyk. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením. Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, e-bookov English: A Love Story, Travel Around The World, vzdelávacích a transformačných webinárov, online kurzov, meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.

REFERENCIE

Som presvedčená o tom, že Nora dokáže absolútne dokonalo, profesionálne, ľudsky a vizionársky sprevádzať ľudí. Podľa mňa je to dar, ktorý je veľmi výnimočný a neviem si predstaviť nikoho iného, komu by som sa vedela bez obáv otvoriť na tejto úrovni. S rukou na srdci odporúčam každému, kto sa chce mať rád ešte viac.
Slávka Vydarenáporadkyňa krásy
Keďže som ešte predtým nevyskúšala žiadny koučing, obávala som sa, ako to bude prebiehať, čo mám od toho očakávať a či naozaj môžem zmeniť niektoré hlboko zakorenené veci za pár desiatok minút. Oslobodila som sa od vecí, ktoré som nevedela inak odstrániť. Určite transformačný koučing s Norou odporúčam, pretože má profesionálny a trpezlivý prístup a za krátky čas dokáže odstrániť negatívne a blokujúce presvedčenia, ktoré dlhé roky môžu spôsobovať problémy na podvedomej úrovni.
Naďa Šoltýsoválekárka, www.biolekarka.sk
S Norou sa mi veľmi dobre spolupracovalo aj preto, že to išlo tak nejak samo. Jej prístup je podľa mňa geniálny. Je milá, vždy usmiata a naladená počúvať ako dobrá priateľka, ale zároveň vyžaduje aj aktívnu spoluprácu. Koučing s Norou jednoznačne odporúčam. Má všetky predpoklady na to, aby empaticky zmapovala problémy, aktuálny stav človeka a zodpovedne poradila a pomohla mu vidieť jeho situáciu z nadhľadu a nájsť riešenia. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí potrebujú dosiahnuť harmóniu so sebou samým.
Alexandra Fázikováarchitektka
Priznám sa, že keď som zbadala prvýkrát Noru, neskutočne mi sadla ako človek. Jej vystupovanie, energia a sebavedomie boli priam hmatateľné. Mala som pocit, že ju poznám už roky a od začiatku mi bola veľmi sympatická. To, čo ma však na celom tom najviac zaujalo je efektivita, akú Nora dokáže dosiahnuť už v priebehu prvého stretnutia. A problém, situácia, či čokoľvek iné, s čím si sami neviete rady a riešite to možno aj roky, sú zrazu preč.
Lenka Gúckaštudentka

... zažiť šťastie na dosah a stretnúť sa s úžasnými ľuďmi 🙂