PRE ÚPLNÉ DOKONČENIE OBJEDNÁVKY KLIKNITE NA TLAČÍTKO NIŽŠIE.

Mám pre Vás ešte jeden darček 🙂

Teraz si môžete kúpiť EMOČNÝ DETOX® na tému: UVOĽNENIE ÚZKOSTI Z PEŇAZÍ len za 29 eur 19 eur.

*** Špeciálna ponuka platí len na tejto stránke.***

***UPOZORNENIE***

EMOČNÝ DETOX® na tému: UVOĽNENIE ÚZKOSTI Z PEŇAZÍ nie je v žiadnom prípade náhradou za akúkoľvek odbornú lekársku starostlivosť, nie je vhodný pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy, nie je to v žiadnom prípade finančné poradenstvo a ani žiadny návod na to, ako rýchlo zbohatnúť!

EMOČNÝ DETOX® na tému: UVOĽNENIE ÚZKOSTI Z PEŇAZÍ

Názov: EMOČNÝ DETOX® UVOĽNENIE ÚZKOSTI Z PEŇAZÍ

Vhodné pre: ženy 

Jazyk: slovenčina

Dĺžka: 21:34

Voiceover: Nora Šulíková

Photo credit: Nora Šulíková

Music: AG Music

Vydal: mamplan s.r.o.

Rok vydania: 2018

© Chránené autorským právom, Licencia: pre 1 domácnosť

Krátky popis: Tento hlboký emočný odblok je vytvorený na to, aby vám pomohol zbaviť sa blokov a nánosov, ktoré vám komplikujú osobný a pracovný život a bránia vám pritiahnuť si do života prosperitu, hojnosť a bohatstvo.

*** Pokiaľ sú Vaše fakturačné údaje iné, ako slovenské, tak EMOČNÝ DETOX® na tému: UVOĽNENIE ÚZKOSTI Z PEŇAZÍ podlieha DPH krajiny, v ktorej máte fakturačné údaje. Ďakujeme za pochopenie 🙂

REFERENCIE

Určite by som Emočný detox odporučila každému. Je jednoduchý a časovo nenáročný, zvládnu to aj veľmi pracovne vyťažení ľudia. Si obdivuhodná Norika a veľmi sa mi páči Tvoja práca a prístup k životu! Si moja veľká inšpirácia. Ďakujem, že si takýto zážitok pre nás pripravila. Je perfektný!
Stanka ŠeminskáNezávislá Elite Executive Senior Sales Director Mary Kay, www.seminska.sk
Vďaka Emočnému detoxu sa mi uvoľnila veľká záťaž, som schopná racionálne komunikovať s ľuďmi, ktorí ma predtým dokázali vytočiť, a keď sa tak aj stane, dokážem to rýchlo pustiť z hlavy a nedeptať sa tým. Ak túto metódu nepoznáte, môžu vás najskôr niektoré veci prekvapiť, ale myslím, že kto sa nebojí hlasu svojho podvedomia, bude z toho veľmi profitovať.
Dáša Berackováprekladateľka
Určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Luďom, ktorí si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelilektorka šitia, www.akousit.sk
Určite by som Emočný detox odporučila tomu, kto nevie, prečo sa mu dejú určité veci, kto netuší, čím chce naplniť svoj život a čomu sa chce v živote venovať, ako aj tomu, kto potrebuje nakopnúť k činnosti, kto chce odhaliť svoj skrytý potenciál, pritiahnuť si viac hojnosti a prosperity do svojho života. Nora, srdečná vďaka! Človeka to chytí nielen za srdce, ale aj dušu, tú moju určite! Ste úžasná v tom, čo robíte. Klobúk dolu!
Monika Roššová

ČASTÉ OTÁZKY

+ Kedy a ako si môžem stiahnuť tento odblok?

OKAMŽITE 🙂 Po uhradení objednávky Vám mailom automaticky príde potvrdenie o úhrade objednávky a ďalším mailom Vám bude doručený link na stránku, kde si môžete odblok stiahnuť a mať ho tak neustále pri sebe 🙂 Je určený na priame stiahnutie do Vášho telefónu, tabletu alebo počítača. Licencia je pre 1 domácnosť.

+ Je tento odblok dostupný na CDčku?

NIE. Tento odblok je dostupný len online vo formáte MP3 a je určený na priame stiahnutie do Vášho telefónu, tabletu alebo počítača. Licencia je pre 1 domácnosť.