KOLEKCIA 24 MEDITÁCIÍ

VITALITA / PROSPERITA / HARMÓNIA


Objednajte si celú kolekciu 24 meditácií a získajte k nej neobmedzený prístup! 

Cena: 147 eur + dph

MEDITÁCIE SÚ URČENÉ PRE ŽENY

KOLEKCIA 24 MEDITÁCIÍ je vytvorená pre ženy, ktoré túžia objaviť, ako sa ľahko nastaviť na naozajstné vnútorné šťastie a ušetriť si tým veľa trápenia a nedorozumení v osobnom a pracovnom živote.

''Šťastie máte na dosah viac, ako si možno dokážete predstaviť.''

 

~ Nora Šulíková


PREČO SOM VYTVORILA KOLEKCIU 24 MEDITÁCIÍ?


V roku 2010 mi skrachovalo manželstvo, dostala som sa do totálneho štádia vyhorenia, nič mi nedávalo zmysel a nevedela som, čo ďalej robiť... Jedného dňa som si povedala, že to takto ďalej nejde. Náhodou sa ku mne dostala 21-dňová meditačná výzva a to bol začiatok mojej cesty meditácie, ktorú som potom raketovo naštartovala vďaka intenzívnym kurzom a transformačným tréningom, ktoré mi úplne zmenili život. Pochopila som, že pokiaľ sa chcem dostať zo dna a túžim po tom, aby som bola šťastná a zároveň aj moje dieťa, musím úplne zmeniť svoje každodenné návyky a svoje vnútorné nastavenia. Svoj osobný aj pracovný život som od základu zmenila a objavila skrytú energiu žiť svoj život naplno 🙂 Teraz verím, že toto možno čaká aj Vás. Viem to z vlastnej skúsenosti - niekedy stačí aj málo a začnú sa diať zázraky 🙂


Cena: 147 eur + dph
KTO VÁS MEDITÁCIAMI SPREVÁDZA

NORA ŠULÍKOVÁ

transformačný a NLP koučing, emočný detox®, energetická rovnováha
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 13-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením. Je zakladateľkou online Školy šťastia, online konferencie SAMA SEBOU, autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 online prednášok, 9 online kurzov, meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.

REFERENCIE NA RÔZNE MEDITÁCIE, KTORÉ NORA VYTVORILA


Prvýkrát po Večernej meditácii mi začali tiecť slzy, nevedela som to zastaviť... Ale veľmi mi to pomohlo, bol to veľmi intenzívny zážitok. Podľa mňa, každý človek, ktorý chce zmeniť svoj život k lepšiemu, by mal frčať na tejto meditácii. Je neskutočne oslobodzujúca.
Ivana Pindúrováadministratívna pracovníčka
Hneď po prvej meditácii som si „zrazu“ uvedomila, aký je život úžasný a aké možnosti a príležitosti mi prináša. Nešlo mi však o nič všeobecné, ale pozrela som sa spätne na niekoľko posledných dní, na svoje reakcie “ vtedy“ a to, ako som ich „nanovo“ začala vnímať. Meditáciu Finančná prosperita určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Luďom, ktorí si chcú pritiahnuť bohatstvo a hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelipodnikateľka
Pri Norinej Večernej meditácii mi veľmi vyhovovala práve prirodzená cesta od konkrétneho obrazu k otvoreniu sa vlastnej intuícii. Táto meditácia preto nie je ani pri opakovanom počúvaní stereotypná. Pri sústredenom počúvaní sa mi za 10 minút podarilo dosiahnuť dosť veľa a najlepšie na tom bolo, že vôbec nebolo ťažké docieliť, aby myseľ „spolupracovala“. Vlastne som cítila okamžitý efekt, mentálne aj fyzické odľahčenie, ktoré trvalo, aj keď som ráno vstala.
Dáša Berackováprekladateľka
Mala som obavy z nedostatku času a priestoru. Večer sa mi zatiaľ meditovať nepodarilo, preto to robím každé ráno... Ráno, po meditácii, som uvoľnená a naladená na všetky výzvy. Páči sa mi, že je pre mňa jednoduché si to predstaviť. Jednoznačne odporúčam. Večerná meditácia je super pomôcka na uvoľnenie strachu a napätia, ktoré nás zväzujú a brzdia. Je to pre mňa niečo ako modlitba... Pokúsim sa túto meditáciu prehodiť na večer, pretože by som mohla zaspávať kľudnejšia
Alexandra Fázikováarchitektka
Po Večernej meditácii som intenzívne vnímala svoje sny. Snívalo sa mi veľa rôznych vecí, nie vždy príjemných, ale v podstate som sa budila s fajn pocitom a každým dňom to bolo lepšie a lepšie. Už za 4 dni sa mi spánok zlepšil, zaspala som takmer hneď po meditácii, poslednú noc som spala vkuse 8 hodín! Celkovo sa cítim uvoľnenejšie a pohodovejšie. Najviac sa mi páči, ze meditácia trvá len 10 minút a zároven je veľmi intenzívna. V hlave si prejdem celý deň, "zahodím" negatívne veci a zaspávam s príjemným pocitom. Páči sa mi aj príjemný a upokojujúci hlas.
Monika SchenkováSenior Sales Director, Mary Kay
Nevedela, čo ma čaká, ale názov Večerná meditácia znel upokojujúco, tak aj preto som do toho išla. Keď som to počúvala, potrebovala som sa na to naladiť, dať sa do kľudu. Zvyknem si čítať knihu pred spaním, takže to bola pre mňa novinka. Najviac sa mi páčil pocit, ze sa dá nájsť pre všetko riešenie, pôsobilo to tiež odľahčene ku koncu. Odporúčam, ale chce to pravidelnosť, nájsť si pre seba a na meditáciu čas. Človek sa bude cítiť lepšie. Kľudne by som ju odporučila aj na ráno 🙂
Lívia Bátorovámedicínsky reprezentant

Cena: 147 eur + dph

MOŽNO VÁS EŠTE NAPADLI OTÁZKY...


Je KOLEKCIA 24 MEDITÁCIÍ online?

ÁNO, všetky meditácie sú online a po uhradení vašej objednávky vám prídu prístupové údaje do členskej zóny, kde si ich budete môcť postupne vypočuť. Zároveň máte možnosť stiahnuť si všetky meditácie do počítača, tabletu alebo mobilu.

Koľko stojí KOLEKCIA 24 MEDITÁCIÍ?

Bežná cena je: 147 eur + dph. Pokiaľ máte fakturačné údaje iné, ako slovenské, tak bude k vašej objednávke pripočítaná DPH krajiny, v ktorej máte fakturačné údaje.

Ako mám zaplatiť objednávku?

Objednávku môžete zaplatiť jednoducho online platobnou kartou cez bezpečnú šifrovanú platobnú bránu Gopay (uhradené okamžite), alebo môžete zvoliť klasický bankový prevod (prevod môže trvať 1-2 dni). Stačí, keď kliknete na tlačidlo OBJEDNAŤ KOLEKCIU 24 MEDITÁCIÍ a presmerujeme vás na platobný formulár, kde zvolíte spôsob platby a vyplníte svoje údaje, aby sme vedeli, kam vám máme prístupové údaje poslať.

Kedy budem mať k dispozícii všetkých 24 meditácií?

Prístup k meditáciám vám príde okamžite e-mailom. Teba si však skontrolovať aj priečinky spam, reklamy alebo socialne siete, pretože e-mail sa niekedy môže zatúlať. Pokiaľ prístupové údaje nenájdete, napíšte nám e-mail na: podpora@stastienadosah.sk a radi vám ich prepošleme znovu. Prístup vám zostane neobmedzene, ako aj možnosť stiahnuť si meditácie do počítača, tabletu alebo mobilu.

Môžem si objednať KOLEKCIU 24 MEDITÁCIÍ aj keď nie som zo Slovenska?

Samozrejme, KOLEKCIU 24 MEDITÁCIÍ si môžete objednať, kdekoľvek v EU sa nachádzate.

Máte nejakú ďalšiu otázku, na ktorú ste tu zatiaľ nenašli odpoveď?

Napíšte nám e-mail na: podpora@stastienadosah.sk. Čítame každý e-mail a robíme všetko pre to, aby sme odpovedali najneskôr do 48 hodín. Ak by ste náhodou nedostali odpoveď, tak nám, prosím, pošlite svoju správu ešte raz.

Cena: 147 eur + dph

Máte otázku, na ktorú ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Napíšte nám e-mail na:

podpora@stastienadosah.sk