EMOČNÝ DETOX - RITUÁL V NOVOLUNÍ

 

 

 

 

 

pondelok, 17.7.2023 o 18:00 (vysielané naživo + záznam)

Často sa zasekneme v starých príbehoch plných obmedzujúcich presvedčení, ktorých sme sa držali veľa rokov - alebo dokonca celý život.

 

Tento rituál ti poskytne hlboké uvoľnenie, aby si mohla spracovať bolestivé lekcie minulosti a otvoriť sa do väčšej lásky, hojnosti, radosti a dôvery.

 

Môžeš sa oslobodiť od toho, čo ťa ťahá nadol.

 

Na uvoľňovanie zaťažujúcej energie používam techniku Emočný detox®. 

 

Odpojíš tak svoje energetické puto s príbehom, v ktorom si žila, pretože keď uvoľníš zaťažujúci príbeh, tak sa zároveň odpútaš sa aj od ľudí, ktorí ho potvrdzujú... 

 

Ak je tvoj príbeh napríklad taký, že sa necítiš milovaná, tak si pritiahneš do života ľudí, ktorí budú nedostupní a nemilujú ťa...

 

To sa deje preto, aby sa podvedome potvrdilo tvoje presvedčenie.

 

Emočný detox je veľmi silný zážitok!

Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, EMOČNÉHO DETOXU, tréningov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. Účinky EMOČNÉHO DETOXU som pociťovala hneď v ešte pozitívnejšom nastavení na každý deň. Všetky Norine meditácie a transformačné techniky som osobne na sebe vyskúšala a používam ich pravidelne. Veľmi mi pomáhajú aj počas náročnejších dní, keď som napríklad bez energie. Reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá NSD Mary Kay, www.seminska.sk

Táto slávnostný rituál zahŕňa:

 

Príručku Emočným detoxom

Poviem Ti, čo robiť pred, počas a po Emočnom detoxe pre čo najlepší efekt a zážitok.

30-minútový EMOČNÝ DETOX®

Hlboké uvoľnenie, ktoré Ti môže pomôcť oddeliť sa od obmedzujúcich príbehov a presvedčení z minulosti (dávnej aj nedávnej...)

Praktické tipy

Navediem ťa na to, ako vnímať svoju skúsenosť ako posvätnú a naladiť sa na svoju intuíciu.

Prístup ku mne

Počas živého vysielania, aby sme mohli prehĺbiť tvoju skúsenosť a lepšie ju spracovať.

 

Kto ťa bude Emočným detoxom sprevádzať

Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama 16-ročného syna a optimistka, ktorá Ti pomôže dosiahnuť rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážeš predstaviť. Nora je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, vzdelávacích prednášok, online kurzov, meditácií a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie SAMA SEBOU. Pomáha ženám, ktoré zažili toxický vzťah, rozchod, či rozvod, zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu, prebudiť svoju seba-hodnotu a znovu-objaviť lásku.
Nora Šulíkovásprievodkyňa na Ceste prebudenej ženy, emočný detox®, energetická rovnováha

Dôležité!

 

Emočný detox® nie je vhodný pre tehotné ženy a ľudí, ktorí užívajú antidepresíva!

Zapáľ si sviečku, vezmi obľúbený diár na poznámky a vytvor si príjemné miesto.

 

Zaslúžiš si to!