TAJUPLNÉ ODKAZY NAŠICH SNOV

5- dňový online workshop vysielaný naživo o 18:00

KLIKNITE NA TLAČÍTKO NIŽŠIE A ZAREGISTRUJTE SA ZDARMA

PONDELOK, 7. november - PIATOK, 11. november

Čo sa počas workshopu dozviete:


 • PONDELOK 7.11./ ČO O NÁS HOVORIA NAŠE SNY?
   
 • UTOROK 8.11./ JE DÔLEŽITÉ PAMÄTAŤ SI SVOJE SNY?
   
 • STREDA 9.11./ ČO ROBIŤ, KEĎ SA VÁM NIČ NESNÍVA ALEBO SI SVOJE SNY NEPAMÄTÁTE?
   
 • ŠTVRTOK 10.11./ SNOVÁ SYMBOLIKA
   
 • PIATOK 11.11./ AKO POCHOPIŤ SVOJE SNY?

Kto vás bude workshopom sprevádzať


NORA ŠULÍKOVÁ

transformačný koučing, emočný detox®, energetická rovnováha
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 15-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením. Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, vzdelávacích a transformačných webinárov, online kurzov, meditácií, vizualizácií, inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah a online Školy šťastia. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.

Referencie


Všetko, čo robí Nora v oblasti koučingu, tréningov a videí je smerované ku šťastiu jej klientov. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. Mnohé veci som osobne na sebe vyskúšala a reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá NSD Mary Kay, www.seminska.sk
Určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Luďom, ktorí si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelipodnikateľka
Zmeny sa začali diať, niektoré hneď a iné postupne. Vždy, keď som sa započúvala so príjemného a ukľudňujúceho hlasu Nory, objavovala som nové nápady a uhly pohľadu. V živote som prežila neľahké situácie, ktoré poznamenali mňa a môj pohľad na svet. Je veľmi dôležité nahliadnuť do seba, prečistiť minulosť, negatívne energie a pocity.
Marie Kosteleckákoučka, www.mariekostelecka.cz
Nora dokáže absolútne dokonalo, profesionálne, ľudsky a vizionársky sprevádzať všetkých ľudí emočným koučingom. Je to dar, ktorý je veľmi výnimočný a neviem si predstaviť nikoho iného, komu by som sa vedela bez obáv otvoriť na tejto úrovni. S rukou na srdci odporúčam každému, kto sa chce mať rád ešte viac.
Slávka Vydarenáporadkyňa pre krásu