"Sen, nad ktorým sa nezamyslíme, je ako list, ktorý neotvoríme." ~ C.G. Jung

KLIKNITE NA TLAČÍTKO NIŽŠIE A ZAREGISTRUJTE SA ZDARMA na sledovanie

5- dielneho video-seriálu o pochopení svojich snov.

PONDELOK, 4. november - PIATOK, 8. november

V jednotlivých dieloch sa dozviete:

  • 1. DIEL: ČO O NÁS HOVORIA NAŠE SNY?
  • 2. DIEL: JE DÔLEŽITÉ PAMÄTAŤ SI SVOJE SNY?
  • 3. DIEL: ČO ROBIŤ, KEĎ SI SVOJE SNY NEPAMÄTÁTE?
  • 4. DIEL: AKO VYUŽIŤ SVOJE SNY K VLASTNÉMU RASTU?
  • 5. DIEL: AKO POCHOPIŤ SVOJE SNY?
Všetko, čo robí Nora v oblasti koučingu, tréningov a videí je smerované ku šťastiu jej klientov. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. Mnohé veci som osobne na sebe vyskúšala a reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá Elite Executive Senior Sales Director Mary Kay, www.seminska.sk
Určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Luďom, ktorí si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelilektorka šitia, www.akousit.sk
Zmeny sa začali diať, niektoré hneď a iné postupne. Vždy, keď som sa započúvala so príjemného a ukľudňujúceho hlasu Nory, objavovala som nové nápady a uhly pohľadu. V živote som prežila neľahké situácie, ktoré poznamenali mňa a môj pohľad na svet. Je veľmi dôležité nahliadnuť do seba, prečistiť minulosť, negatívne energie a pocity.
Marie Kosteleckákoučka, www.mariekostelecka.cz
Keďže som ešte predtým nevyskúšala žiadny koučing, obávala som sa, ako to bude prebiehať, čo mám od toho očakávať a či naozaj môžem zmeniť niektoré hlboko zakorenené veci za pár desiatok minút. Oslobodila som sa od vecí, ktoré som nevedela inak odstrániť. Určite transformačný koučing s Norou odporúčam, pretože má profesionálny a trpezlivý prístup a za krátky čas dokáže odstrániť negatívne a blokujúce presvedčenia, ktoré dlhé roky môžu spôsobovať problémy na podvedomej úrovni.
Naďa Šoltýsoválekárka, www.biolekarka.sk
Nora dokáže absolútne dokonalo, profesionálne, ľudsky a vizionársky sprevádzať všetkých ľudí emočným koučingom. Je to dar, ktorý je veľmi výnimočný a neviem si predstaviť nikoho iného, komu by som sa vedela bez obáv otvoriť na tejto úrovni. S rukou na srdci odporúčam každému, kto sa chce mať rád ešte viac.
Slávka Vydarenáporadkyňa pre krásu