Napadla Vám ešte nejaká otázka?

Napíšte nám e-mail na: podpora@stastienadosah.sk

PRIHLÁŠKA DO ONLINE KURZU

SOM ŠTÍHLA

 • 5-TÝŽDŇOVÝ ONLINE TRANSFORMAČNÝ PROGRAM, ku ktorému získate prístupové údaje do členskej zóny a môžete sa mu venovať kdekoľvek - v pohodlí domova alebo na cestách.
 • EMOČNÝ DETOX® V CHUDNUTÍ, ktorý vám pomôže uvoľniť a odblokovať nánosy a bloky, ktoré vám bránia zbaviť sa prejedania sa, negatívneho prístupu k vlastnému telu a nedostatku seba-lásky. (*** Tento EMOČNÝ DETOX® nie je v žiadnom inom našom kurze alebo programe.)
 • ONLINE KOUČING: AKO PODPORIŤ SVOJU VNÚTORNÚ A VONKAJŠIU KRÁSU 
 • Rozhovor s biolekárkou MUDr. Naďou Šoltýsovou: ČO POMÁHA SCHUDNÚŤ  
 • Všetko budete mať PREHĽADNE USPORIADANÉ, takže sa môžete k jednotlivým témam pohodlne a vo vlastnom tempe vrátiť. Stačí vám len počítač, tablet, alebo smartphone a pripojenie k internetu.

 • VEĽKÁ VÝHODA online kurzu je, že NIČ VÁM NEUNIKNE. Prístup do členskej zóny kurzu vám zostane a tak si môžete jednotlivé témy prechádzať kedykoľvek budete mať priestor a čas.

 • 6 EXTRA BONUSOV v hodnote 397 eur

2 DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE PRED VYPLNENÍM PRIHLÁŠKY, ČÍTAJTE POZORNE!

 • 1
  UPOZORNENIE
  Po uhradení objednávky si skontrolujte aj priečinky SPAM, REKLAMY ALEBO SOCIÁLNE SIETE, pretože niekedy sa e-mail môže zatúlať. Pokiaľ by vám e-mail s prístupovými údajmi do kurzu nebol doručený, napíšte nám na: podpora@stastienadosah.sk. Na všetky e-maily odpovedáme počas pracovných dní v čase od 9:00-17:00.
 • 2
  VYHLÁSENIE
  Kurz SOM ŠTÍHLA nie je v žiadnom prípade náhradou za akúkoľvek odbornú lekársku starostlivosť a nie je vhodný pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy. Informácie a techniky uvedené v kurze, ich použitie a úspechy alebo neúspechy, ktoré z toho plynú, sú len vo vašich rukách. Autorka, ani zhotoviteľ tohto kurzu za ne nenesú žiadnu zodpovednosť.

Nora Šulíková

transformačný koučing, emočný detox®, energetická rovnováha
Informácie a techniky, ktoré v kurze nájdete, mám roky overené praxou na sebe, svojej rodine, priateľoch a klientoch. Keď chcete do svojho života vniesť viac kľudu, uvoľnenia, lásky, sebavedomia a predovšetkým radosti, v kurze vám ukážem, ako na to. Zároveň vám garantujem, že pokiaľ budete poctivo absolvovať všetky časti kurzu, tak máte moju 100% záruku spokojnosti. Máte 14 dní na to, aby ste sa uistili, že vám online kurz vyhovuje tak, ako som ho vytvorila.
Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, tréningov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. Mnohé veci som osobne na sebe vyskúšala a reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá SNSD Mary Kay, www.seminska.sk
Určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Luďom, ktorí si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelipodnikateľka
Nora dokáže absolútne dokonalo, profesionálne, ľudsky a vizionársky sprevádzať všetkých ľudí emočným koučingom. Je to dar, ktorý je veľmi výnimočný a neviem si predstaviť nikoho iného, komu by som sa vedela bez obáv otvoriť na tejto úrovni. S rukou na srdci odporúčam každému, kto sa chce mať rád ešte viac.
Slávka Vydarenáporadkyňa pre krásu
S Norou sa mi veľmi dobre spolupracovalo aj preto, že to išlo tak nejak samo. Iba vďaka transformačným technikám som definitívne stratila chuť na zákusky a biele pečivo. Jej prístup je podľa mňa geniálny. Je milá, vždy usmiata a naladená počúvať ako dobrá priateľka, ale zároveň vyžaduje aj aktívnu spoluprácu. Koučing s Norou jednoznačne odporúčam. Má všetky predpoklady na to, aby empaticky zmapovala problémy, aktuálny stav človeka a zodpovedne poradila a pomohla mu vidieť jeho situáciu z nadhľadu a nájsť riešenia. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí potrebujú dosiahnuť harmóniu so sebou samým
Alexandra Fázikováarchitektka
Transformačné programy s Norou odstraňujú pozostatky, ktoré sa pri bežnom koučingu nedajú odstrániť, lebo tie pozostatky a nánosy nie sú len tak viditeľné, je na ne potrebná hĺbka seba samého. Zo začiatku to bolo veľmi vyčerpávajúce, ale keď som sa to už naučila, bolo to viac menej fajn. Chcem sa touto cestou poďakovať tvojej úžasnej práci, ktorú robíš, to obohatenie životov, ktoré prinášaš, to vyrovnanie človeka a všetky tie možnosti akými sa dá uberať. Zo srdca Ti ďakujem.
Martina GernatováManagement System Coordinator
Určite by som Emočný detox odporučila tomu, kto nevie, prečo sa mu dejú určité veci, kto netuší, čím chce naplniť svoj život a čomu sa chce v živote venovať, ako aj tomu, kto potrebuje nakopnúť k činnosti, kto chce odhaliť svoj skrytý potenciál, pritiahnuť si viac hojnosti a prosperity do svojho života. Nora, srdečná vďaka za úžasný program, nabitý neskutočnou energiou. Je úžasný v tom, že človeka chytí nielen za srdce, ale aj dušu, tú moju určite! Ste úžasná v tom, čo robíte. Klobúk dolu!
Monika Roššová